ДНЕВНИКЪТ Тема 104 Да отслабнем всички заедно!

  • 49 727
  • 776
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 127
Kinza, с кленовия сироп на гладно трябва да се внимава, тъй като вдига много кръвната захар. 🤗

Така де, ама като не се консумира нищо друго, какво да правя 😂

# 106
  • Мнения: 624
А ако пробваш да редуваш кленов сироп с айрян примерно, или костен бульон? 🙄
Аз няма да мога да издържа дни на сладка вода, признавам. 😀 Но пък щом се чувстваш добре и има ефект.. 😃

# 107
  • Мнения: 315
Kinza, не съм запозната с диетата с кленовия сироп, но може ли да ми кажеш колко време планираш да бъдеш на нея.
Относно това, че изпитваш глад сутрин, според мен е нормално при положение, че консумираш само това. Въпросът е да не изпитваш и други неразположения.
5-6 дни след приключване на режима с кленов сироп може да си пуснеш изследване на кръвна захар.
И по повод на малкота храна, за днес бях планирала за обяд диня, а за следобедна закуска преди фитнеса една краставица. Всичко това приготвено в кутийки го сложих в служебния ни хладилник, както правя всеки божи ден и една колежка решила да се прави на чистофайница, изхвърлила всичко от хладилника, защото решила че е старо, но оставила кутиите с храна на шефката, които са от миналата седмица.  Така съм напомпана с адреналин от бяс, че не ми се яде. Много гадно ми стана, защото преди това всички се бяха нахранили. Каза "извинявай", но без да влага съдържание в думата, просто знае, че когато направиш гаф казваш "извинявай", а когато искаш нещо казваш "моля".
Много съжалявам, че ви натоварвам с глупости, ама много се ядосах.

# 108
  • Мнения: 6 622
Колежката ти не знае ли, че с жена на диета трябва много да се внимава? 😀
Моите неща не позволявам никой по никакъв повод да ги докосва. Вкъщи също си знаят да не ми пипат нещата. Само, когато е нещо свързано с бебето правя компромис.

# 109
  • Мнения: 315
Тя също е на диета, но да не мислиш, че пита направо е изхвърлила. Често се случва наистина някой да забравя храна в хладилника, но който го разчиства първо пише във вайбър групата, че ще прави чистка. Но да изхвърлиш храна от днес, а да оставиш храна от 5 дни.

Иначе, ходя на фитнес, спазвам режима, и за момента задържам положението.

# 110
  • Мнения: 6 622
Спретни ѝ тогава един скандал 😀

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
Слагай бележки на кутиите,да не се пипат.

# 112
  • Мнения: 4 711
В една предишна фирма ни караха да оставяме бележки откога е яденето. Ако нещо беше на 4-5 дни, го изхвърляха.

А в предната правеха чистка понеделник сутрин и който си беше оставил нещо, дори от петък, заминаваше в кофата. И нямаше сърдити, понеже се знаеше кога точно се почиства.

# 113
  • Мнения: 127
А ако пробваш да редуваш кленов сироп с айрян примерно, или костен бульон? 🙄
Аз няма да мога да издържа дни на сладка вода, признавам. 😀 Но пък щом се чувстваш добре и има ефект.. 😃

В момента избягвам млечните, а от 8 години съм вегетарианка. Та не става. Отделно аз съм на принципа като ше правя нещо, да го правя като по учебник, инсче изобщо няма смисъл да се захващам. Половинчати действия водят до половинчати резултати, според мен.

V. Bekam, 7 дни ще дъм на сироп, 1 ден междинен който е с 50 грама ориз за деня и 7 дни захранване, има схема на захранването в темата със сиропа.

Това ми е второ сирупуване, та знам какво правя, колко ми е волята и какво да очаквам като резултат. Нямам странични ефекти, освен че ми се вие свят ако се изправя рязко, но аз по принцип съм с ниско кръвно.
Съжалявам, че така е станало с колежката ти, дано си вземе бележка.

# 114
  • Мнения: 25 766
Режима с кленов сироп не позолява айрян. Има си схема как се пие и как се захранва. Много по важно е захранването там, не толкова самото сиропуване.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 309
Отчитам 500 грама минус, 77,4 кг. Йеее! Вчера изкарах на яйца със сирене. Днес съм на месо. Най-добре свалям от зеленчуци обаче, но с тях голям глад ме гони. Целта е все по-близо, макар и да имам още бая Simple Smile

# 116
  • Мнения: 2 275
Гофретена идея веган (патладжан) резултат на жега и мързел

# 117
  • София
  • Мнения: 861
Аз днес се замотах в мола с приятелки и си изпуснах кардиото във фитнеса... Седнахме на едно кафе и поръчах салата с пилешко филе, айсберг, пармезан и авокадо, ама тоя айсберг бе тъй повехнал и горчив, че си останах само с резенчетата пиле и авокадо. Съответно останах гладна и сега ще пека вкъщи пилешко филе с гъби и картофи по никое време...

# 118
  • Мнения: 127
Здравейте!
Мн ми хареса идеята за гофретника и патладжаните, ще я пробвам за тиквички по-нататък.

На мен ми е ден 5 на кленов сироп.(От 7 дни)
След първи ден -600грама.
След втори ден - 800 грама.
След трети ден - 700 грама.
След четвърти ден - 800 грама.

Общо -2,9 кг

Днес не се събудих гладна.
Вие как сте, момичета, разказвайте, споделяйте, обожавам да ви чета!

# 119
  • Мнения: 315
Ще прочета подробно темата за диетата с кленов сироп. Стана ми любопитно.
Нормално е когато с с ниско кръвно и когато приемаш само кленов сироп да ти се вие свят. Аз съм с много ниско кръвно и знам какво е.
При мен например ниското кръвното не ми оказва кой знае какво влияние, когато съм на ограничен прием на храна, да има дни когато ми се вие свят и съм като без сили,  Но  виж пулса е друга работа, аз съм с постоянно ускорен пулс и например във фитнеса не правя нищо с подскачане/подскоци и т.н. Обяснявах на  инструктурката ми (много добра в работата си), че във връзка с прецаканият ми гръбнак не е желателно да скачам, но решихме да видим какво ще се случи, гръбнака ми нямаше време да реагира, но пулса скочи и станах бяла като платно. Това не ми се е случвало дори, когато съм правила тренировка при 24 часа глад. Но така се трупа опит.

Относно случката с хладилника, с някои хора няма защо да спориш, да се караш, и да се опитваш да водиш каквито и да е разумни разговори. За тях е достатъчно дакажат извинявай, а ако ти имаш неблагоразумието да кажеш, че не не са прави все пак става така, че ти си виновен незнайно защо. Не помага нито слагане на бележки, нито предупреждаване.

Общи условия

Активация на акаунт