Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 127

  • 34 729
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Каквото и да направят, Гедиз вече е легенда, така че... Wink ГГ с действията си най-много да направят легендарността му още по-голяма Joy

# 46
  • Мнения: 2 266
Каквото и да направят, Гедиз вече е легенда, така че... Wink

Съгласна Grinning
Най- легендарното нещо в сериала е умението на Гедиз да балансира между собствените си чувства и лоялността.
Борбите на останалите са твърде лесни в сравнение с тази Simple Smile

Не мисля, че краят е предизвестен..., или поне се надявам Smirk

# 47
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Мм да - съгласна съм за Гедиз ,че е легенда вече : )))

Еее това вече е друго нещо! Много готин!

# 48
  • София
  • Мнения: 13 612
Добро утро къзларки с пожелание за лек ден и ползотворна седмица.
Едно кафе за вас от мен                         


# 49
  • Кърджали
  • Мнения: 10 261
Еванджелин, гледах тази част от интервюто, когато бяха пуснали клипче в youtube, затова по памет - обяснява че Наре е  героиня, която има свои истини, прави нещата така както мисли че трябва да прави. Не се подчинява на другите. До сега са показвали основно какво се е случило, как се е случило. През новия сезон ще покажат какво трябва да се случи,   как трябва да се случи. По памет... Ще върна след малко и ще го преведа цялото.

Иначе според мен любовта на Санджар и Наре е вече в историята, останала е недовършена и затова и двамата синмислят, че още я има и е силна, но не, не виждам двамата да имат бъдеще заедно . Случилото се винаги ще стои между тях като готова да избухне бомба. Коя жена е способна да забрави че след като е била изнасилена от друг, мъжът, който се е клел че я обича не ѝ вярва и я изоставя. Коя жена е способна да прости и забрави на мъж, на който му трябват неоспорими доказателства, за да ѝ повярва?Къде тук точно ще вирее любовта? Да, Наре може да не е постъпила правилно като не му е казала преди сватбата им, но след такава травма често момичето губи представа кое е правилно в такъв момент (на мен ми трябваше 1 година за да мога за пръв път да кажа какмо ви се е случило).
А и ако ги съберат "и заживяли щастливо" кофти послание ще дадат сценаристите в странс, в която и без това имат голям проблем  с насилието върху жените. Значи ще е "той не ви вярва, той може да ви изхвърли на улицата. Ама вие ще му простите щото нали любов" Кофти... Аз го гледам и от тази гледна точка, защото по принцип имат проблем с насилието върху жените, а напоследък имаха няколко много тежки случая. И не върви да показват как в името на любовта трябва да се прощават и някои непростими неща.
Образът на Гедиз е много добре изграден. Подкрепящ, обичащ, внимателен, даващ сила на жената, в която се е влюбил. Да, знае че това е Наре на Санджар и пази добра дистанция. Няколкото пъти в които напомняше на Санджар, че и той е влюбен в Наре и ако се наложи ще му я "отнеме" бяха най-вече за да го спре да не направи някоя голяма глупост. Иначе поне засега е показвал, че има уважение към тяхната любив и няма да се меси.
За мен най-логичното е лека полека да сближат Наре и Гедиз. Санджар ще се бунтува, ще създава проблеми и драми, но Наре ще има до себе си подкрепящ я и вярващ ѝ мъж. Иначе язък им за толкова добрият образ (а Ураз като пе ли е роден фщда играе точно тоя герой, много му пасна. Гледах едно интервю от преди година-две където казва че обипа да играе геои на крайностите - ако ще е лош, да е крайно лош, ако ще е свестен, да е направо идеален)
Мелек няма да остсне без баща. Той пак ще си се грижи за нея. Но за Наре и Санджар аз не виждам щастливо бъдеще

Така мисля аз, гледайки най-спокойно нещата.

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 12:56 от Aлекcандрa

# 50
  • Мнения: 22 016
Алекс, много, ама много ми беше приятно да те прочета. Облякла си в думи и моите разхвърляни мисли Heart Eyes
 Наре ще му прости по някое време на Санджар, но няма да може да забрави. Онази бомба ще тиктака между тях. За мен също е най-логично да сближат постепенно Наре и Гедиз, но за съжаление няма да стане. "Лобито на Санджар" няма да позволи Stuck Out Tongue Winking Eye Затова ще се радвам поне да видя една силна и независима Наре, извоювала си правото на собствен живот, измъкнала се от домогателствата на Акън и от обсебващите чувства на Санджар. Последния да спре да се мисли за Бог, да се грижи както подобава за децата си и да даде на близките си правото сами да контролират живота си. Белки Менекшето с бременността придобие и тя човешки образ. В този сериал освен Акън, няма друг рязко отрицателен герой. Всеки може да се промени към добро. Надявам се да го направят всички.

Сега като се връщам във времето назад, се сещам как по време на Карата спорехме за Нихан.
Васе, с теб сме спорили, помниш ли? Можеше ли Нихан да зареже всичко и да замине с Кемал? Можеше ли да има друго развитие? По моето скромно мнение, само смъртта на Емир гарантираше нормален живот за Кенитата. Затвора дори не беше изход. Сега виждам нещата по същия начин. Акън какво ще го спре според вас?

# 51
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Алекс, много, ама много ми беше приятно да те прочета. Облякла си в думи и моите разхвърляни мисли Heart Eyes
 Наре ще му прости по някое време на Санджар, но няма да може да забрави. Онази бомба ще тиктака между тях. За мен също е най-логично да сближат постепенно Наре и Гедиз, но за съжаление няма да стане. "Лобито на Санджар" няма да позволи Stuck Out Tongue Winking Eye Затова ще се радвам поне да видя една силна и независима Наре, извоювала си правото на собствен живот, измъкнала се от домогателствата на Акън и от обсебващите чувства на Санджар. Последния да спре да се мисли за Бог, да се грижи както подобава за децата си и да даде на близките си правото сами да контролират живота си. Белки Менекшето с бременността придобие и тя човешки образ. В този сериал освен Акън, няма друг рязко отрицателен герой. Всеки може да се промени към добро. Надявам се да го направят всички.

Сега като се връщам във времето назад, се сещам как по време на Карата спорехме за Нихан.
Васе, с теб сме спорили, помниш ли? Можеше ли Нихан да зареже всичко и да замине с Кемал? Можеше ли да има друго развитие? По моето скромно мнение, само смъртта на Емир гарантираше нормален живот за Кенитата. Затвора дори не беше изход. Сега виждам нещата по същия начин. Акън какво ще го спре според вас?
Според мен...само смъртта...
Здравейте момичета Grinning

# 52
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Трябва разбота с психолог. При Акън е болестно състояние. Мюге, ако го хване още веднъж както преди - може и да успее да го вкара в правия път JoyJoyJoy

# 53
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Само не забравяйте, че гледаме турска драма, в която всичко е възможно Wink

И нещо от реала - доколко помня, в Турция има закон, според който ако насилникът се ожени за жертвата, нещата се легализират и не го подвеждат под отговорност. Май и дете трябваше да има... Не помня точно, но е но в този дух.

Наре и Гедиз не ги виждам заедно. Иска ми се, но само ако тя го обикне  истински. А тя изобщо не вижда друг освен Санджо...

# 54
  • Мнения: 9 524
Акън - само смъртта .Той я заслужава повече и от Емир от Карата
Чета ви и виждам във вашите постове моите мисли , но всичко зависи от доста обърканите мисли на милите СЦ .
Мисля ,че на Наре и трябва някой , който да излекува раните и с разбиране , доброта и обич .Елван помага ,много е мила , но тя не е на вълната на Наре , разликата в  културата и възпитанието е пречка .Мюге по става , по близо е като светоглед до Наре + това е психолог , но тук го има Акън . За това , както се досещате най подходящ би бил Гедиз , но Санджар трябва да позволи ...и най вече милите каки СЦ .

# 55
  • Мнения: 2 266
Трябва разбота с психолог. При Акън е болестно състояние.

Мисля, че този кораб отдавна е отплавал за Акън.
Никой не може да му помогне. Само присъда и затвор, далеч от цивилизацията.

Според мен двойка Наре/ Гедиз, никога няма да има.
Без любов не става, а Наре е жена, която обича само веднъж.

Мисля, че Мелек е ключова. Тя може да сближи майка си и баща си и да ги накара да се помирят с миналото- правилно или не, не знам...
Така че или Наре /Санджар, или Наре си остава дъщерята на посланика докрай, свободна и независима.

# 56
  • Мнения: 9 524
Само не забравяйте, че гледаме турска драма, в която всичко е възможно Wink

И нещо от реала - доколко помня, в Турция има закон, според който ако насилникът се ожени за жертвата, нещата се легализират и не го подвеждат под отговорност. Май и дете трябваше да има... Не помня точно, но е но в този дух.

Наре и Гедиз не ги виждам заедно. Иска ми се, но само ако тя го обикне  истински. А тя изобщо не вижда друг освен Санджо...
Рени , имало е такъв закон в миналото , преди няколко години пак се опитаха да го легализират , но се надигнаха протести и слава Богу не успяха . За съжаление Гедиз едва ли ще бъде с Наре , трябва чудо да стане ...

# 57
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Фили, мерси Hands V Гедиз заслужава да е щастлив. Сегашната Наре няма да го направи щастлив.

# 58
  • Мнения: 22 016
Значи спешно да вкарват някоя кака, эа да направи щастлив Гедизджим Head BandStuck Out Tongue Winking Eye

Девойки, да ви питам нещо сериозно Grinning Има ли наистина жени/мъже, които обичат само веднъж, или са плод на художествена измислица? Питам за един прЕятел Sunglasses

И друго, трябва ли да се събират мъж и жена "заради децата"?

Красота Heart Eyes

https://twitter.com/uraz12344/status/1292815434291568640

# 59
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Еве, художествена измислица е. Сигурно има, но са единици, заради това ги срещаме в изкуството и дизитата.

Общи условия

Активация на акаунт