КАУФЛАНД - тема 44

  • 56 206
  • 750
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 004
Често срещана грешка е да напишат грешна цена.
Аз поне не си спомням друг път да е имало такава грешка, камо ли пък да е често срещана.

# 106
  • Мнения: 22 867
А и реално не знам с какво качество трябва да е комплектът, че да струва 9-10 лв. В Лидл има подобни малки тиганчета, касероли с единична цена 8-9 лв, не помня точната. Но, разбира се, че не е приятно да ти дадат една информация за цената, като отидеш в магазина да се окаже друга. Може би, докато не е била оправена грешката, е трябвало да си ги продават на обявената цена. Все пак те са сбъркали, не клиентите. Не е болка за умирачка, но е неприятно чувството.

# 107
  • Мнения: 3 960
Има стоки от нехранителния сектор, които идват в малки количества - за тях някой май каза, че не се поръчват, а пращат директно от централата. Аз говоря за хранителните неща - колкото и да поръча магазинът(все пак няма неограничено място за съхранение), няма как да се знае в кой ден колко търговеца ще минат и колко ще вземат. Редовно се купуват по много бройки от промоции. Няма как да се предвиди.
А и няма ограничение за бройките, не знам от къде дойде това.

# 108
  • Мнения: 68 645
Така е..не е приятно.
Но зависи все пак в магазина как са били табелите...че да ти ги продадат и петте за 10 лв. Доколкото разбрах, там етикетът си е бил ок ✌

На когото му е важно да  пише жалби. Щом има време и желание.

# 109
  • Мнения: 5 094
Най-редовно се купуват промишлени количества, ето даже преди малко пак видях едно камионче натоварено с 3-4 палета бира астика кенче. Офиса ни е до кауфланд и редовно го виждам това камионче спряно пред магазина и изкарват с количките догоре със стока една и съща и я товарят на порции докато няма место фолират и заминават нанякъде.

# 110
  • Мнения: 10 210
Е, как да няма ограничение в бройките - текста "обичайни за едно домакинство" виждаш ли го на снимката от предишната страница. Сигурно е обичайно да си изкараш един ТИР с бира от Кауфланд. А че никой не спазва, не спазва. Другото, което ми се върти като спомен, е че имало фирмени клиенти с договори и те взимат по-големи количества. Мисля, че за Лидл го казаха, но сигурно и тук е същото. Но тези с договори трябва да са предвидени от снабдителите и да остават отделно бройки за Лъки..примерно. Иначе какво - минаваш 5 км до К с бебе и се оказва, че половината промоции са печатни грешки..нали често се случвало.., а другата половина са изчерпани. 😂

# 111
  • Мнения: 68 645
Аз за това не пазарувам в К.

Соул...интересно ми е - писа ли жалба за тиганчетата до КЗП?

# 112
  • Мнения: 10 210
Тета, не проявявам интерес към тези съдове, но ако се бях вдигнала за тях до К, 100% щях да пиша. Аз съм от пишещите. 😃

# 113
  • Мнения: 2 147
Моля за мнения за кафемашината Ayco от другата седмица. Благодаря. Simple Smile

Скрит текст:

# 114
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 399
Имам я, хубава е за тези пари. Питах тук миналата година и имаше няколко човека да кажат, че е хубава.

# 115
  • Мнения: 10 210
И аз питах на предишно зареждане. Хубава е, ползвам я всеки ден. Кафето става с по-хубав каймак отколкото от една друга по-стара Делонги. Първото кафе беше провал и се стресирах. 😄 Явно е нормално, защото в книжката има специални указания как да направим хубаво първо кафе..явно не е толкова лесно, заради циркулацията на водата или кой знае защо, някой инженер да каже. 😉

# 116
# 117
  • Мнения: 54 413
А брошура за нехранителни няма ли?

# 118
  • Мнения: 9 776
А брошура за нехранителни няма ли?

Скролни надолу. Харесах разни работи. Чудя се голяма ли е разликата между 550 и 600 вата мощност. За пекарната става въпрос.

# 119
  • Мнения: 24 331
Аз се чудя за вертикалната прахосмукачка

Общи условия

Активация на акаунт