Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Робот за прозорци - от кой сте доволни ?

• 959
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
Изключително Heart
В банята още не съм го пробвала, но тези дни ми  беше много натоварено.

# 16
Доста време се чудех и аз какъв робот да си взема. Имаме робот Xiaomi S50 и понеже сме много доволни от нея, поръчахме и такъв робот за прозорци - Hutt W66.
Чаках го 3 седмици, да дойде и от днес вече е в ръцете ми (на прозорците де Laughing) Упътването му е само на китайски и се мъча с гугъл преводача, да си изясня кое как Rolling Eyes Чисти супер, но не мога да му подкарам пръскачките Rage
Ако някой има модела, може ли малко помощ Simple Smile

Здравейте, доволна ли сте от този робот, тъй като го гледам за купуване и разбрахте ли има ли минимален размер на прозореца, за да чисти. Бях чела някъде, че трябва да е над 45см.

# 17
  • Пловдив
Роботът е страхотен Simple Smile
Даже вчера поръчах още 2 за приятели.
Най-малкото прозорче, което съм чистила с него е отдушник с размери 39/42 см. Справя се без проблеми.
Проблем има с безпрофилното остъкление на балкона - един път минава през свързващите ленти, един път не Rolling Eyes Вече стъклата там ги мия само събрани, защото ме е страх, че като се качи върху свързващата лента, губи част от вакуума и да не стане инцидент. не, че се е случвало, но страх лози пази Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 14:58 от sweet_maniche

# 18
Робота е страхотен Simple Smile
Даже вчера поръчах още 2 за приятели.
Най-малкото прозорче, което съм чистила с него е отдушник с размери 39/42 см. Справя се без проблеми.
Проблем има с безпрофилното остъкление на балкона - един път минава през свързващите ленти, един път не Rolling Eyes Вече стъклата там ги мия само събрани, защото ме е страх, че като се качи върху свързващата лента, губи част от вакуума и да не стане инцидент. не, че се е случвало, но страх лози пази Simple Smile

Много благодаря за отговора.
Може ли линк само от къде ги поръчахте. Аз намерих в София на 419лв. С гаранция

# 19
  • Пловдив
И моят, и тези на приятелите ги взех от Китай. Двата от вчера излезнаха на цена 734 лева и някакви стотинки

Общи условия

Активация на акаунт