Възможно ли е?

  • 7 316
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 287
Мен ме интересува възможно ли е да влезе дрон у нас и да ми снима нощното шкафче?

Кво държиш в нощното шкафче? Flushed
Нищо особено, обичайни неща.
Няколко кюлчета злато, към 200-300К евро в лилаво, Волтарен гел, пистолет...
Бойко, спри да пишеш в бгмама с женски профил. Joy
Разкрит!

# 46
  • Мнения: 1 376
Майка ми като я тресна критическата и изведнъж си помисли, че някой живо се интересува от живота й на домакиня, та даже и до ченгета се беше допитвала. Не се вкарвайте в такива филми, освен ако не сте известни или от сенчестия бизнес. Възможно е ама...

# 47
  • Мнения: 54 447
Не се смятам за толкова интересна, че да ме подслушва някой.

# 48
  • Мнения: 1 114
Не става дума за подслушване с цел изнудване, а за алгоритъм за реклама. Мен не ме притеснява, защото и аз нямам криминално досие.

# 49
  • Мнения: 1 376
Не става дума за подслушване с цел изнудване, а за алгоритъм за реклама. Мен не ме притеснява, защото и аз нямам криминално досие.
Това освен да се изтриеш от всички мрежи, май няма как да го прекратиш.
Аз получавам и гръцки реклами, но подозирам е защото ММ беше гледал някакви мачове на моя лаптоп и акаунт. И сега - навсякъде.

# 50
  • Мнения: 1 114
Това е така и в днешно време, освен ако не си някакъв супер екцентрик или параноик няма как да стане.

Аз споменах за "слушането",к оето според мен се случва пак с цел реклама. Има и огромен пазар на данни, като мобилни телефонни номера и имейл адреси.

# 51
  • Мнения: 12 798
При авторката явно става дума за малко параноя. Може да се случи и на най-добрите, ако нямат информация. Носете си алуминиевите шапки и няма страшно, доказано от Харвард!

# 52
  • Мнения: 8 823
Прочетохте ли политиката за поверителност на НЕТ Инфо, а съгласихте ли се с нея, без да я четете? Толкова 'партньори' имат... прочетете списъка, всичките се интересуват от никак неизвестни хорица, клиенти с пощи в АБВ.БГ...

https://www.netinfocompany.bg/privacy.php

# 53
  • Мнения: 6 593
Не става дума за подслушване с цел изнудване, а за алгоритъм за реклама. Мен не ме притеснява, защото и аз нямам криминално досие.

Алгоритъма се използва за реклама, защото в момента там е най-висока печалбата. Нищо не гарантира, че при първи удобен и доходен случай няма да се използва за друго.
Това - нямам криминално досие (моля да не се тълкува като заяждане) е елементарен пример за групова манипулация. Ако съм сред мнозинството от бели овци в стадото, то мен нищо не ме заплашва. Грешно заключение. Освен това криминално нямате, но имате един милион други досиета и е въпрос на време и на печалба за някого, как ще се използват.
Моето мнение - събития от типа - win-win - не съществуват. Не са допустими от основните принципи на еволюцията. И на класическата логика също. Според базовия оператор Tertium non datur.
В по-шеговит тон - лъжат ви, уважаеми дами Simple Smile Точно както ви лъжат колко са 20 см. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 287
Все пак, не сме Китай, но всякакъв вид информация може да се използва за профилиране. Това и баба го знае. В Европа най-много се цени личното пространство, но и тук колко скандала гръмнаха с тех гигантите, които събират информация за потребителите си. И да, не е нужно да ви зяпа или слуша някакъв перверзник с малко по-добри ит умения, може да слуша и гледа всеки. Във филма за Сноудън той точно за това осветли нещата. Подслушваха милиони частни разговори и търсеха ключови думи. Ако имаш репресивно правителство и споменеш думата "протест" 2 пъти, вероятно ставаш оперативно интересен, без да си обрал банка.

# 55
  • Мнения: 4 611
Свържеш ли живота си с интернет поемаш риска, това е положението.

# 56
  • Мнения: 6 593
Свържеш ли живота си с интернет поемаш риска, това е положението.

Извън и-нет живот има ли?

# 57
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Свържеш ли живота си с интернет поемаш риска, това е положението.
Извън и-нет живот има ли?

Има, там тече истинският! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 611
Свържеш ли живота си с интернет поемаш риска, това е положението.

Извън и-нет живот има ли?
Има и той е свързан с виртуалния за голяма част от хората в днешно време. Онлайн банкиране, имейли, социални мрежи, форуми...а ако и работиш с компютър. Половината ти живот е онлайн, факт.

# 59
  • Мнения: 6 593
Бъркате и двете. Правилният отговор е: - И там няма ...
Trollface

Общи условия

Активация на акаунт