Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 51 142
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
И аз да се запиша  в новата тема.
Благодаря на Дъга за трудът,който е положила.
За Йози и Езги,почти единодушно им начертахме бъдещето. Но какво ще правим с двете свати?:YumYum



Оставихме ги обидени и разочаровани.

# 16
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Ще ги поканим на гости в Истанбул. Laughing
А може и сами през глава да хукнат, всяка да си спасява детето. Поне това личи от една от сетовите снимки - Езги и пастрокът ѝ Юнал са на маса до Босфора.

Дъга Hug , благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus

# 17
  • Мнения: 41 665
Здравейте следобедно! HugFlowers Hibiscus











нови с Демет







Приятен следобед! Tropical DrinkIce Cream

# 18
  • Мнения: 3 766
Добър ден!

А можеше вечерта да ни е прекрасна.. дано ни сюрпризират с нещо неочаквано днес, което да ни зарадва, за да не се чувстваме толкова прецакани Joy



Абсолютното съвършенство Sunglasses


Йозге е най-нежната и мила партньорка на Джан. Тя е най-щастливото момиче. Заобиколена от двойна красота, както у дома, така и на работа. Вкъщи - любим и красив мъж Серкан. На работа - приятел и колега, изумително красив Джан..  Вкусът на момичето е отличен! Доста не я харесват.. но, тя си е добре.. даже прекалено добре! Дай Боже всяка жена, да се чувства така! : ))


От вчерашното Стори на Йозге
"My favourite place with my favourite man"

# 19
  • Мнения: 10 793
Малък Джан, припадам Joy

# 20
  • Мнения: 3 766
Нава снимка от Деметка Yellow Heart
Весели празници Nature Sunny Пожелавам здравословна почивка, пълна с любов, разбиране и мир Nature Sunny


Хайде сега и Джан да честити празника.. излегнал се на шезлонга, усмихнат и доволен от живота Nature Sunny

# 21
  • Мнения: 1 223
Привет и от мен! Цоп в още една нова и приятна темичка. Записвам се, за да коментирам "Мистър Грешен". И започвам най напред с любимата си двойка. Това са Дениз и Озан. По-интересни са ми от Йозгюр и Езги, които също не са за изпускане. Но очаквам много приятни моменти с Дениз и Озан. Мисля че тя започва да го харесва, но тъй като е преживяла любовно разочарование се страхува да отгърне нова страница. Но пък и мисля че Озан няма да се откаже толкова лесно. Актьорите правят чудесен тандем и доколкото разбрах май и в живота са вече заедно.
Джан Яман не ми е любимец, нито пък Йозге Гюрел, но пък като двойка в този сериал ми харесват. Сердар не мига да разбера какъв ще се окаже. Добър или лош, но ми се иска и на него да му намерят приятелка. Джансу и Левент са му скучно - забавни. Левент ми се струва, че не е влюбен в Джансу.  Мисля че нарочно той вика дъщеря си всеки път, когато е на романтична вечеря с Джансу. А Джансу май я хареса бармана Емре. Но Сонер за сега ми е най-противният.

# 22
  • София
  • Мнения: 530
Изглежда не любовчия ,а купонджия да е весело приятно и нощна забава да има без драми и съжаления.Майстор в живота за ден и свободата,но нещо не може да си живее свободата зает е да наблюдава  Езги да не стане много свободна.Оправдания ,оправдания ,а всъщност  желанието да е до нея го привързва повече и от връзка.

# 23
  • Мнения: 3 766
Нова от Джан
С надпис - Честит празник на всички новия епизод на Мисър Грешен по FOX в петък, 7 август от 20:00 ❌


 Scream Какво е това нещо бе.. Искам да припадна и да не гледам други хора/мъже.. до следващата му снимка ...

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 20:31 от grozdence.

# 24
  • София
  • Мнения: 971
Да се разпиша и аз най-накрая в новата тема, че така много трудно я откривам в списъка със следени темии.

Дъга, благодаря за тези 50 чисто бели страници, в които да творим и леем мъдрости и мокри мечти. Flowers Hibiscus Heart

И една игричка за всички други, да не чувстваме липсата на МГ в петъчната вечер.

Oт Global Agency

Кой герой бихте искали да играете в сериала Mистър Грешен?



Аз, от тези изброените, бих играла само Йозгюр, само неговия образ ми пасва на натюрела. От другите - все някой нещо му куца в моите очи.

А иначе с най-голямо удоволствие бих играла Тесла - ще ме хранят, ще ме поят, Грешния ще ме гушка, ще спя при него в леглото ... какво повече да искаш от живота... Joy Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 6 622
Определено Езги. Не си приличаме, но ми харесва идеята да ме гушка Джан 😍

# 26
  • Мнения: 3 766
Лили аз бих играла мрънкалото Езги, ама няма да се справя.. да ме целува и прегръща и аз да съм в час със сценария.. абсурд Joy Ако има роля на "леко не в час".. или бавноразвиваща, ще я изиграя супер, ако на среща ми е Йози Joy

# 27
  • Мнения: 99
Аз искам да съм Дениз. Приличаме си по студенината. Grinning Също така много харесвам Озан, а щом ще ми готви е мечта този мъж. Heart Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 971
Лили аз бих играла мрънкалото Езги, ама няма да се справя.. да ме целува и прегръща и аз да съм в час със сценария.. абсурд Joy Ако има роля на "леко не в час".. или бавноразвиваща, ще я изиграя супер, ако на среща ми е Йози Joy

grozdence, ще порепетирате малко задкадрово най-напред и чак после пред камера... да не се спичаш. Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 3 766
Лили Joy Най- добре само задкадрово да си останем.. тогава няма да имам сценична треска Joy С любовната треска, ще се справя някак.. жива да не бях.. Joy защо му дадох.. Joy

Ели Kissing Heart хайде идвай, с твоя остър ум, да се изкажеш.. помагай! Grinning

Всички от Клуб ММ можем да бъдем статистки.. около басейна на Йози.. да правим навалица Joy

Общи условия

Активация на акаунт