Възможно ли е да не съм бременна?

  • 3 412
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Изчакай да ти дойде или закъснее цикълът. Това жълто тяло може много неща да означава.
Може и лекарят да е неопитен. Личното ми мнение, че мъжете (ако е, както разбирам, мъж) са понякога грубички в изказванията си. Няма какво да се тревожиш.
Стой и чакай. Ако имаш вреден навик, сега е времето да тренираш да го откажеш. Не се преуморявай, спи, пий вода, по-малко кафе употребявай и мисли какво ще правиш ако си бременна. Със сигурност все ще намериш над какво да разсъждаваш - това си е сериозно начинание.
Кога трябва да ти дойде МЦ?
Понеделник трябва да ми дойде с толкова положотешни и кръвни и уринни тестове как няма да съм бременна?

# 16
  • Мнения: 731
Още 1-2 имай търпение! Ще разбереш! Мисля, че си бременна с момиченце. Така усещам нещата!
Изчакай да ти дойде или закъснее цикълът. Това жълто тяло може много неща да означава.
Може и лекарят да е неопитен. Личното ми мнение, че мъжете (ако е, както разбирам, мъж) са понякога грубички в изказванията си. Няма какво да се тревожиш.
Стой и чакай. Ако имаш вреден навик, сега е времето да тренираш да го откажеш. Не се преуморявай, спи, пий вода, по-малко кафе употребявай и мисли какво ще правиш ако си бременна. Със сигурност все ще намериш над какво да разсъждаваш - това си е сериозно начинание.
Кога трябва да ти дойде МЦ?
Понеделник трябва да ми дойде с толкова положотешни и кръвни и уринни тестове как няма да съм бременна?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мисля, че вече ти отговорихме. Тестовете са положителни, на тоя етап бременност има! Точка. Остава след 10 дни лекар да я потвърди на ехограф

# 18
  • Мнения: 25 732

Според вас ще м и дойде ли? Това е от днес и не с първа урина трябва дам и дойде в понеделник?
След около 10-11 месеца ще ти дойде.
Сега лека бременност и си подбери добър АГ за проследяване на бременността.

# 19
  • Мнения: 2 613
Имаш 100%положителен тест. Изчакай си датата на цикъла и чак тогава ходи на лекар. Няма смисъл предварително да си създаваш напрежение с прегледи и кръвни тестове. Колкото до годините ти - прекрасна възраст да станеш майка.

# 20
  • Мнения: 67

Здравейте днес трябваше да ми дойде имам пмс симптоми, първото ми чхг беше 30.80 48 часа по късно 140.94 днес пуснах пак но този път не првз 48 а готе долу 4 дни без няколко часа и е 840 как мислите всичко наред ли е?

# 21
  • Мнения: 646
Идеално е, отпусни се вече. Пожелавам ти едни спокойни 9 месеца Simple Smile

# 22
  • Мнения: 67
Идеално е, отпусни се вече. Пожелавам ти едни спокойни 9 месеца Simple Smile
Благодаря Ви много ❤️❤️❤️ само пмс симптомите ме притесняват Sad

# 23
  • Мнения: 72
ПМС са нормални за ранна бременност! Наслаждавай се на моментаа и не му мисли много. 🤞

# 24
  • Варна
  • Мнения: 854
Май, доста се вълнуваш. Ние не сме лекари, можем да ти отговорим, само на база опит. Спри да си даваш парите, за тестове. ПМС-симптомите са нормални, може и други неразположения да имаш

# 25
  • Мнения: 25 732

Благодаря Ви много ❤️❤️❤️ само пмс симптомите ме притесняват Sad
Няма нищо притеснително.
Лека бременност!

# 26
  • Мнения: 731
Как върви бъдещата бременност? Надявам се, че си добре, мило момиче!

# 27
  • Мнения: 828
Честито и се успокой. Бременна си , това вече е сигурно. Симптомите на ранна бременност са същите като преди цикъл. Аз даже имах и зацапване с положителни тестове. И моите бяха преди закъснение. Определено си смени лекаря, щом не те кара да се чувстваш добре - това е най-важното за АГ-то ти, да си спокойна и да му имаш доверие. Гледай да си спокойна, пий си витамините, хапвай разнообразно ,поемай достатъчно течности в тея жеги и започни да четеш из форума за мнения за АГта 🍀

Здравейте днес трябваше да ми дойде имам пмс симптоми, първото ми чхг беше 30.80 48 часа по късно 140.94 днес пуснах пак но този път не првз 48 а готе долу 4 дни без няколко часа и е 840 как мислите всичко наред ли е?

# 28
  • Мнения: 67
Как върви бъдещата бременност? Надявам се, че си добре, мило момиче!
[/quote
Здравей благодаря, че попита добре съм вече имам по малко пмс симптоми. В четвъртък съм на преглед. Надявам се всичко да е наред. ❤️❤️❤️

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте. Писах в една тема,на я загубих ..... От известно време усещам че нещо се движи в корема ми цикъл си имам редовен, нямам никакви симптоми като гадене,гърдите ми са същите ама вече се побърквам защото четох за жени които не са разбрали,че са бременни. Правих си преди седмица тест отрицателен беше, вчера отново си правих тест пак беше отрицателен. Последния ми цикъл беше на 12.08 продължи си както обикновено 5-6 дни . Да подчертая имам дете била съм бременна и помня всички симптоми, които сега ги няма. Помня тогава как чаках да ми дойде а на деня който трябваше да ми дойде ме цапаше и болеше като при идване на цикъл и това ми беше единственото кървене. Ама сега изпадам в ужас че може да съм бременна. Възможно ли е тестове да не отчетат и на лекар ме е страх да отида .... Извинявам се за много дългия пост

Общи условия

Активация на акаунт