Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 51 983
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 3 708
Титина, добре сте си дошли. Успех във всичко!
Ние сме на плажа, но няма никакви спасители.  Сигурно стачкуват.

# 466
  • Мнения: X
Тит, добре сте си дошли! Как мина полетът?
Аз вече почти 2 години съм с една и съща прическа, само връхчетата махам, ама си се харесвам така засега.
Добре ни започна денят, нашият екип е споменат в едно много престижно издание в нашата сфера на работа и шефовете са в екстаз. Сега правим залагания докога ще ги държи. Grin
Хубав уикенд, банда!

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 11:02 от Анонимен

# 467
  • Мнения: 14 314
Аз май забравих да ви кажа, че съм червенокоса 😁 Ама много червенокоса 😁 Случайно стана, не вярвах, че ще изсветли така боята. Но се харесвам много.  И тихичко да споделя, че май стопирах косопада с отвара от коприва. Сварих си и я сипах в едно шише с пулверизатор, държа я в хладилника и пръскам в корените на ден-два-три. Определено има ефект, не ми пада 2 шепи като я мия. Иначе нови коси имамз въпроса е как да задържа старите 😁

# 468
  • Мнения: 5 358
Тит, добре дошли!
Не искам да си помисля каква лудница ви е;)
Але, видях те, екстра ти е цветът!
Ем, много хубаво! Честито!
При мен е лудница, ама няма да е за първи път.

# 469
  • Мнения: 11 007
Тит, добре дошли Simple Smile
Али, искам да видя...

# 470
  • Мнения: 14 314
Лин, нямам читава снимка 😂 Чак се зачидух Тути къде ме е видяла 😁 Защото от една седмица се каня да се снимам, и все не се дореждам. На светлина е още по-червена.

Скрит текст:

# 471
  • Мнения: 39 409
Али, рецепта за копривената чорба може ли? Аз още не виждам нови косъмчета. Cry

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 6 514
Тит, добре сте си дошли! Здрави и щастливи да сте!

Направихме плажа, следобед няма да го играя детска занималня и ще мързелувам.

Але, майка ми би ти завидяла на цвета, тя от години се прави такава червена. Утре сутрин и аз ще се намажа, че белите корени са се показали.

Ем, ха дано шефовете ви се отблагодарят подобаващо.

Мери, поразредили са постовете тази година. Ние сядаме до един, чийто спасител е супер отговорен. Постоянно следи децата в морето, сами ли са, по колко възрастни има на група деца.

Айяла, бърза адаптация на сина ти! Да случи на готини съквартиранти!

# 473
  • Мнения: 39 409

Айяла, бърза адаптация на сина ти! Да случи на готини съквартиранти!
И гаджета!

# 474
  • София
  • Мнения: 7 045
Титина, добре сте си дошли! Щастливи да сте тук!

# 475
  • Мнения: 14 314
Али, рецепта за копривената чорба може ли? Аз още не виждам нови косъмчета. Cry

Маре, 3 с.л. коприва се варят в 3 ч.ч. вода за 30 мин. Като изстине си го сипах в шиешнцето и пръскам като се сетя.

# 476
  • Мнения: X
Али, харесва ми! Огнен цвят...

Аз съм на фризьор. Кичури правим,ще си повися..дано си заслужава.

# 477
  • Canada
  • Мнения: 3 461
Благодаря за милите и окуражаващи думи, девойки Hug Както е казала Съни, всичко минава, но изтощава.
МЦ ми върти номера. Не стига, че тук здравната система е тромава и тежка, сега заради измислената пандемия всичко е още по протяжно и мъчително. Докопах се до кръвен тест и ехограф де, средата на септември 😏

Тит, вълнувате ли се?

Але, мн хубав цвят, едно време и аз разхождах такъв. Сега съм с естествения, но започват да личат сребърните нишки.

Айяла, бърза адаптация на сина ти! Всяко начало е трудно, но това ще е безценен опит за него!

Ени, Цвети, да се покажете с новите прически!

Ем, страхотно, дано ви поощрят подобаващо!

Петък е, но днес съм цял ден та хич не ми е петъчно засега Joy

# 478
  • Мнения: 11 007
Али, хубав цвят Simple Smile На млади години бях с него, мама също.

# 479
  • Мнения: 39 409
Али, докато ми отговориш скокнах до аптеката да питам за коприва и ми предложиха корени от коприва(били по- добри), а също и репей. Сега запарявам копривата и ще фъскам, а репея на чиста коса се полагал. Е, взех и дежурната ампула за седмичната терапия.
Фонсе, и моята снаха се оплакваше от тромавата здравна система в Англия. Прегледът ѝ 6-7 седмици след раждането бил по телефона. Open Mouth

Общи условия

Активация на акаунт