Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 51 997
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 450
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
Честита да си, Мари! Здрава, щастлива, все така свежа и забавна!

Ели, честита да е свекърва ти и да са здрави и двете с мама!

Не видях Ени, но прическата много ми харесва. Аз не помня вече откога не съм била на фризьор. Като съм хоум офис, фризьорката ми идва твърде далеч.

Изпратихме сина днес. Липсва ми ужасно... Засега се справя що-годе добре, но ми звъня 368 пъти, че даже и списъка с покупки му диктувах. Не звучи много хепи, квартирата била мизерна, самотен е, скучно му е. Съжителства с един индиец, очакват се още трима българи.

# 451
  • Мнения: 11 021
Ели, да е жива и здрава свекърва ти!

Бубе, огън си Simple Smile

Ени, много хубава коса и цвят. Как я отряза, като прическата, която показа преди време ли?

Не е вярно, че на светла коса белите коси личат по-малко. Ако имате посивели, те се виждат повече. Аз дълго време правих експерименти със светло кафяво и тъмно русо, но не са моите цветове.

Фонс, и това ще мине... казва ти го най-голямото мрънкало в темата Grinning Grinning

Лято, покажи новата душица, ако може.

Ако ще се пие малиново винце, бройте ме.

# 452
  • Мнения: X
Фонс, горе главата! Мисля си, че на всеки човек поне веднъж му се случват подобни черни серии. Казвам си, че винаги има светлина в края на тунела.

Мари, ще покажа новата глава.Smiley Стига да става поне малко за показване...Доверявам се на фризьорката, в крайна сметка. Все пак не ходя там от вчера.

# 453
  • Мнения: X
HeartБлагодаря ви мили момичета за милите пожелания! Бъдете здрави и щастливи и вие Hug
Скрит текст:
Отдавна не съм се чувствала толкова щастлива именно на рожденния си ден. Тази година изненадите, и то нематериални, а чисто емоционални-пожелания, присъствие, уважение, както и жестовете на много хора на празника ми, ме накараха да се чувствам страхотно на този ден.
Мари, честит рожден ден! Бъди здрава, много щастлива, и винаги заобиколена от любимите си хора HugHeart
Знам, че си Лъв, но не знам защо съм останала с впечатление че си на 14-ти август.
Ени, честито! Много добре ти стои. И благодаря за снимката с цветята Hug Поради много работа последните месеци, нещо поизоставих цветната си градинка и нямам много летни, та се зарадвах на твоите Simple Smile

# 454
  • Мнения: 11 704
Ехеее, колко много лъвици!

Живи и здрави да сте, щастливи, красиви, обичани и ценени Heart

Аз съм работна, около мен всичко е скучно и нямам какво да кажа.
Освен, че май се очертава да ида да прибера децата от морето и мисля да открадна един уикенд.
Тъкмо и майка има рожден ден в събота и може да идем да хапнем някъде. Дано да се получи Simple Smile

Ени, много хубава прическа!

# 455
  • Мнения: 14 815
Благодаря ви много! 🤗
Лин,тази прическа уж трябва да е. 😁 Нали знаеш,че на различни коси стои различно,но формата е тази. Поизправиха се буклите,сега по-ми харесва. 🥰🤗
Хрис,то в жегите и на мен не ми е до цветя и градина. На самоотглеждане са,само вода виждат от мен. 😁
Ходихме до съседите да пием кафе,малката се плацика в басейна им с двете момчета. Сега трябва вечеря да се мисли..

# 456
  • Варна
  • Мнения: 6 340
Честит рожден ден,мила Мари!
Пожелай си нещо! Hug
Ели, Hug
Аз пък тепърва пускам дълга коса. Grinning
Уморена съм от работа, но не се оплаквам.
Девойката кара БЧК при баба и дядо, защото в нашия град няма свободни часове за месец напред. Съответно моят мъж донесе много храна, вкусна. Отиде ми диетата, но коремчето е пълно и доволно. Joy

# 457
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
Ехейй!

Честито, Мари! Много здраве и любов! С пълни шепи!

Хрис, честита да си! Малките неща са много важни! Желая ти много щастие и любов, и късмет!

Бубеее, уникално! Завиждам ти!
Нагушкай малкия човек и заради мен! Много обичам бебешкия аромат Heart

Ели, и на двете майки да са здрави!

Ени, видях ти косата, много ми хареса Grinning

Аз съм изморена, една рицина взех от Лидъл, има ми дъх на мухъл! Ще я хвърлям, ужасно е!

Лека ви!

# 458
  • София
  • Мнения: 7 096
мари, здрава, щастлива, обичана и красива бъди! Flowers Rose
фонс, ето Flowers Four Leaf Clover, орисвам те с щастие и късмет вече!

# 459
  • София
  • Мнения: 5 990
Мари, честита да си! Здрава, щастлива и обичана! 🌺

# 460
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858
Мари, честит рожден ден. Много щастлива и обичана да си.
Ели, жива и здрава да е мама.

Ние вече сме на българска земя. Котаракът е в огромен стрес, едва като му изкарах неговите панички и хапна малко.

# 461
  • Мнения: 14 348
Добро утро!

Ени, честита прическа,  много ми хареса на мен!

Фонс, и това ще мине 🤗

Айяла, всяко ново начало е трудно, дано се адаптира бързо... Ти също 🤗

Руми, айде давай газ към морето!

Тит, добре дошли! Бела се кри 3 дни под леглото като е преместих в бившия апартамент...

Св. Петък! Вероятно ще ми излезе през носа 😂

Спорен ден,  банда!

# 462
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 727
Добро утро.

Тит, добре си си дошла. Много щастие и успехи, ви желая!

Фонсче, да знаеш как добре те разбирам! Hug Опитвам се с позитивно мислене и някакви занимания, да се самоиздърпам!  Къде успявам, къде не!  

Айала, много скоро ще си намери приятелчета и ще му хареса! Младите са много контактни и бързо заръзват познанства!

Аз, от както почна тази "пандемия", съм ходила на фризоьор, само веднъж. Започнах да се боядисвам сама, с една боя, която Лято сподели / Flowers Hibiscus /.  Доволна съм и го правя когато имам възможност, а не губя 2 часа в салон.  Боядисвам се, в цвят почти като естествения ми, иначе при израстването, много ми боде очите, ако има разлика. От началото ми беше странно, но после ми стана по-удобно. Скоро обаче, трябва да отида, за да подрежа крайчетата, че въпреки термозащитата, има накъсване.

Хубав ден, момичета!

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 07:02 от Бубoлина

# 463
  • Мнения: 15 067
Добро утро.
Тази седмица ми се стори като 3. Омръзнаха ми нерви и проблеми. Искам спокойствие.
Ени, много хубава коса и прическа.
Заради косопада и аз обмислям драстично скъсяване, ама наистина драстично, но за поддръжка ще трябва да ходя постоянно на фризьор и това ме отказва засега.
Тит, добре дошли,  дано тук сте спокойни и щастливи всички.
Фонс, спокойствие пожелавам и на теб!
Да сте спокойни и усмихнати днес всички. Всичко минава, само дето изтощава.

# 464
  • Мнения: 39 540
Добро утро.
Титина, добре дошли и успех на родна земя!
Смятам другата седмица и аз да скъся косата, пак заради косопад. Оффф.

Общи условия

Активация на акаунт