Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 52 012
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Пека пандишпаново руло с шоколад, че у дома е пълно с дечица. Да не деля братовчедките, та всички у нас.
За пораснали дечица място има ли? Идвам с бутилка малиново вино. Blush

# 436
  • Canada
  • Мнения: 3 472
Мари, честита да си! Здрава, глезена и обичана!

Ели, да са обратими нещата, честита да е и свекърва ти!

Ем, от тази марка нямам впечатление, нашият е Neato, безценен е!

Бубе, фурия си ти!

В тотална черна серия съм, вече започва да ми става смешно 😏

# 437
  • Мнения: X
Мари, жива, здрава, обичана и щастлива бъди!

Ели, честита да е свекърва ти! Дано всичко е наред!

Селесте, аз се самопоканвам у вас! Smile

Бубето е пушка, отдавна съм я признала.

Ем, радвам ти се колко си активна и какъв интересен живот водиш. Поне за мен. Моят е твърде обикновен.

Ени, чакаме снимки! Smirk

Вкъщи съм вече и пия кафе. Много ми е топло, ужас!

# 438
  • Мнения: 5 384
Мари, да си здрава, обичана и щастлива!
Да са здрави и другите, които са имали повод!

Тази седмица карам двойни смени. Изморително е. Работя по един проект, документацията ми разказва играта, много е. Нося си лаптопа, че ми е по-удобно да работя на него и пиша, докато децата спят. Нямам търпение да свършва.
От събота, ако сме здрави, отиваме на море. Родителите ми отказват да гледат котките и ще ги даваме на хотел. На Кира ѝ предстои кастрация и интервенция по кътниците, надявам се да е само почистване от зъбен камък..
От вчера имаме и кученце. Много е сладко, кремаво с мокър нос. Децата го кръстиха ПетЙо (нямам ер малък, извинете).

# 439
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 904
Честита да си, Мари!
Здрави да са всички, които празнуват!

# 440
  • Бургас
  • Мнения: 6 608
Цвети, Ем, заповядайте! Едно пандишпаново руло специално за вас ще има. Толкова бърз и лесен сладкиш се оказа това, години наред разчитах на свекърва ми за него. ММ купил хубаво бяло вино, та и пиенето е осигурено.

Бубе, и аз съм ти от фенките.

Мид, разпънахте ли хавлиите вече?

Фонс, Съни, да се разсеят бързо облаците над главите ви.

# 441
  • Мнения: 14 828
Нямам с какво да снимам,Цвети. Ето за малко,но е размазана и гадна. А и не се сетих да снимам преди да отида. Свали ми бая коса,направо ми олекна. Само че ми направи едни букли с преса за коса,които нещо не са ми по вкуса,макар и модерни,та довечера пак ще я измия и ще си я направя по моя метод начупена. 😁
Беше ми под сутиена дължината.

Последна редакция: чт, 13 авг 2020, 23:26 от Anyyyone

# 442
  • Мнения: 5 384
Ау, много си нежна и красива!

# 443
  • Мнения: X
Ени, много ти е добре! Самата ти коса е много хубава.

Аз съм с подобна прическа, но моята коса е права. И на мен ми свалиха много коса, беше почти до кръста. Не съжалявам. Утре даже съм на фризьор. Ще сменям цвета, отново. На тъмната коса много личат белите косми, много... ще сложим нещо тъмно русо. Каквото се получи.

# 444
  • Мнения: 14 828
Лято,🤗 Цвети,🤗 благодаря ви. По принцип ми е хубава,гъста косата,че и чуплива и за това се реших на тази прическа. Не съжалявам и аз,коса расте. Беше ми толкова дълга,гъста и бухнала,че не си я понасях. 😁
Дано ти се получи цвета. И на мен ми писна от белите,но не се възприемам с друг цвят. Бях се правила светло кестенява... ужас. 😂

# 445
  • Мнения: 668
Здравейте!
Отдавна не съм влизала, обаче улучих момента, видях Ени. Много си хубава, на мен и буклите ми харесват. Аз днес съм на фризьор за боядисване, да не плаша хората в Созопол с израсналите ми корени.
Мари, честит рожден ден! Да си жива и здрава! Все така дейна и всеотдайна да си, близките ти явно го оценяват, а за стихотворението даже завидях (благородно разбира се) .
Ели, честито и на свекърва ти.
Не четох много назад. Ако съм пропуснала други рожденици и именици - честито със закъснение и на тях.

# 446
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Ени, страхотна е прическата, а и ти цялостно изглеждаш супер. И аз смятам, че ти отиват буклите.

Я, какъв фен клуб събрах. 😍

Ама повода, да търся нови неща е да боря стреса, че иначе изпадам в дупка! Ще се опитам, като барон Мюнхаузен, сама да се издърпам!

# 447
  • София
  • Мнения: 3 719
Ени, много ти е хубава косата!
Ние отметнахме плажа, днес много вятър излезе!
Приятна вечер, девойки!

# 448
  • Мнения: 39 631
Благодаря ви, момичета! Трогнахте ме!
ЕлиТ, да е здрава свекървата!
Лято, честито кученце. Колко е голямо? Нашето не спира да ни хапе. Дано да е период, дано.
Цвети, не си сядаш на дупето с твоята коса. Ще чакаме да покажеш новия цвят. Спомням си промяната на Захир от тъмно към светло и много, много ѝ отиваше новата визия.
Ени, хубава е прическата, не съжалявай за тези къдрици. Утре, така или иначе ще си си с твоите.
Ем, пожеланието за баклавата го приемам сериозно.
Фонсе, бързо да минава черната серия и да идва по- хубавата!
Шоколадово руло и бяло вино- страхотна комбинация.
Мери, обожавам лоши дни на морска почивка. Има много уют в тях.

# 449
  • Мнения: X
Ени, много добре се е получило.
Цвети, просто сега съм в такъв период, имам си и периоди, в които най-интересното нещо, което ми се случва, е да изгледам някой филм/сериал. Grinning
Фонс, нали знаеш, че най-тъмно е преди зазоряване. Пожелавам ти съвсем скоро да изгрее слънцето при теб! Hug

Общи условия

Активация на акаунт