Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 56 283
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 795
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Ети, колко доволна звучиш! Blush

Селесте, честити да са дечицата. Здрави и щастливи!

Много би ми се искало, да работя от дома, но за жалост при нас е невъзможно.

# 796
  • Мнения: X
Селесте, честити да са ви момичетата!

Децата спят, аз пия кафе и ям торта. Да, лоша идея, ама не мога да устоя.
И в работата едни проблеми, няма персонал...

Още два часа и отивам да намачкам Арчи. Simple Smile

# 797
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Аз сготвих, направих френска селска, пазарувАх и сега съм работна.
Довечера пак мързел планирам Sunglasses

# 798
  • Бургас
  • Мнения: 9 166
Прибрахме се с Марто, а Вики остана да си доиграе, че 5 часа ѝ бяха малко.

Аз съм казвала, че съм вече трета година и половина хоум офис и ще си карам така, докато мога. То и в офиса да се върна, пак съм сам сама, с контакт само по телефон и имейл, та вкъщи поне върви и домакинската работа, и гледането на децата. ММ иска и на него едно рамо да удрям, та ще видим като/ако тръгнат децата на градина/училище дали няма да ходя предиобед там. После кво ще ги правя всички тия пари Joy

# 799
  • Мнения: 17 869
Аз започвам с митингите. Оставихме детето при мама, то отишло в брат ми ( а познайте за 4 часа колко пъти ми звънна). Такъв рев снощи - щял света да изчезне. От къде ги чете тези глупости, ама вуйчо му е виновен, подари му тел и сега не мога да го откъсна. Успяхме да се спогодим да му дам 2 седмици без да прави нищо. Оставих му книги, басирам се че няма да ги е отворил дори...

# 800
  • Мнения: 45 642
Селесте, да са здрави племенничките!
Имам тъжна вест.

# 801
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
О, Мари. Hug

Тит, нека се накефи детето.

Селесте, нема страшно! Ще ти ги похарчат!

# 802
  • Бургас
  • Мнения: 9 166
Марѝ, много съжалявам за тъжната вест. Hug

# 803
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Мари Hug

# 804
  • Мнения: X
Мари, съжалявам! Hug

# 805
  • Мнения: 17 869
Мари, съжалявам.

# 806
  • Мнения: 45 642
Благодаря, момичета.
Сега прочетох че именНици било с двойно Н до 2012 година....

# 807
  • Мнения: 16 122
Мари,гуш! 🤗
Селесте,ако ти стига заплатата значи ти е малко въображението. 😆 При теб не вярвам да е така. 🤗
Честито на дечицата!
Ети се бори за медала. Че и френска селска... 😍
Аз готвя една леща. Кукъра я готви де,аз ровя из нета. 😁
Ходихме малко на пазар и кафенце. Боли ме главата,ама се търпи и без хапче.
Хубава вечер! 🤗🌺

# 808
  • София
  • Мнения: 8 832
мари, съжалявам.
Аз от събота съм много разтревожена. Резултатите на сина ми - еритроцитите и хемоглобина са доста повишени. В сряда ще ходим на хематолог Confused

# 809
  • Мнения: 45 642
Дръж се, Бъни! Сигърна съм, че не е нищо страшно.

Общи условия

Активация на акаунт