Априлски мами 2021 ❤️

  • 30 852
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте,
Преди около седмица видях двете чертички, първа бременност ми е! Ще се радвам да има още много като мен и да се запознаем!

# 1
  • Мнения: 1 199
Здравейте и от мен, и аз малко плахо се записвам с положителен тест и закъснение 4 дни. Първа бременност и за мен и още ми е нереално и притеснено, като не съм минала преглед и не знам дали всичко е наред.

# 2
  • Мнения: 73
Здравейте и от мен, и аз малко плахо се записвам с положителен тест и закъснение 4 дни. Първа бременност и за мен и още ми е нереално и притеснено, като не съм минала преглед и не знам дали всичко е наред.
Здравей, аз също видях положителния тест на 4тия ден. И 3 дни по-късно бях на преглед и се видя сакчето. Сега чакам следващият преглед, за да чуем сърчицето!
Надявам се всичко да бъде наред!

# 3
  • Мнения: 1 199
Аз навсякъде чета, че препоръчват да се изчака 2 седмици закъснение и след това преглед. Пък и моя гинеколог е отпуска и май ще изчакам още 10 дена, освен ако нямам някакви проблеми. При теб рано са успели да видят сакчето, което си е успокоение.

# 4
  • Мнения: 73
Аз навсякъде чета, че препоръчват да се изчака 2 седмици закъснение и след това преглед. Пък и моя гинеколог е отпуска и май ще изчакам още 10 дена, освен ако нямам някакви проблеми. При теб рано са успели да видят сакчето, което си е успокоение.
Ами на мен също ми се стори рано, но в деня в който разбрах се чух с гинеколожката и ме извика. Не знам колко е успокоително, но все пак е нещо да. Не знам дали е нормално на моменти да усещам лека болка долу, искаше ми се някоя бъдеща мама на второ да се включи в темата.
А как се чувстваш?

# 5
  • Мнения: 894
Да се присъединя към вас освен 🙂
И на мен ви е свито много, на 6.08 съм на преглед, ще е края на пета седмица и се надявам да се види сак. И понеже докато не е всичко сигурно съм решила да не казвам у дома, мисля, че добре ще ми дойде да си споделям с вас тук. Иначе ще се пръсна от напрежение. В пета седмица съм, дават ми приложения 9 април като дата на термина, знам кога ми беше овулацията, ранна, та може и да е няколко дни по-рано терминът. Втора бременност ми е, много желана, имам син, който скоро ще стане на 4.
 И аз усещам леки пристягания, особено като се вторача в това като днес посред нощите 🙂 И предния път имах такива усещания като преди цикъл, но не помня за колко време (тогава грижата ми беше да видя двете черти, след това не съм и допускала черни мисли, докато сега ми е много по-притеснено).

# 6
  • Мнения: 73
Да се присъединя към вас освен 🙂
И на мен ви е свито много, на 6.08 съм на преглед, ще е края на пета седмица и се надявам да се види сак. И понеже докато не е всичко сигурно съм решила да не казвам у дома, мисля, че добре ще ми дойде да си споделям с вас тук. Иначе ще се пръсна от напрежение. В пета седмица съм, дават ми приложения 9 април като дата на термина, знам кога ми беше овулацията, ранна, та може и да е няколко дни по-рано терминът. Втора бременност ми е, много желана, имам син, който скоро ще стане на 4.
 И аз усещам леки пристягания, особено като се вторача в това като днес посред нощите 🙂 И предния път имах такива усещания като преди цикъл, но не помня за колко време (тогава грижата ми беше да видя двете черти, след това не съм и допускала черни мисли, докато сега ми е много по-притеснено).
Здравей, радвам се, че се присъедини 🙂
Как издържаш да не казваш? Аз бях разкрита още в началото, но се чувствах доста зле седмицата в която си направих теста, ужасно главоболие и постоянно желание за сън, нещо необичайно за мен.. Дори сега една седмица по-късно ми е странно, че нямам никакви такива симптоми и сякаш сама си търся нещо да се хвана, че всичко ще бъде наред.

# 7
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен! Чаках някой да направи тема, защото аз не се престраших да я пусна! 🤗🤗 Присъединявам се към вас, имам три положителни теста и едва 2 дни закъснение, съвсем в началото съм. Приложението изчислява термин 12 април. 😁 Другата сряда съм на преглед. Втора бременност ми е, имаме момиченце на 2.1 год. Въпреки че е втора вълнението и притеснението не са по-малки. Относно болките като преди цикъл, някой беше питал - нормални са. Стискам палци на всички ни да е лека бременността ни и всичко да е наред 😍🤗

Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 23:25 от Mimz13

# 8
  • Мнения: 1 199
Ние казахме само на най-близките ни приятели, но на родителите още не сме. Искам да мина поне първия преглед и, ако всичко е наред да го съобщим на имения ден на майка ми на 15ти. За симптомите доколкото знам болки тип менструални са нормални, аз имам рядко някакви придърпвания. И аз заспивам права по всяко време и си лягам още в 10.
Като термин различните приложения ми изчисляват между 7-9 април.

# 9
  • Мнения: 894
Ами предния път казах веднага, не само на мъжа ми, майка ми и т.н.,но и на приятели. Сега съм много по-резервирана, не го усещам морето до колене, дето се вика. И аз нямам никакви симптоми, но това нито е задължително, нито показателно. Почнах фолиева да пия от онзи ден след теста, метилираната форма, Неофолик. Желая успех до финал на всички ни, момичета!

Попитах моята гинеколожка, при която се следих предния път, дали да взимам нещо като имам на моменти леки като предменструални болки, тя ми каза, че е добре 3х1 Но-Шпа. Споделям го, ако някой има притеснения и няма контакт с лекаря си към момента. 🤘

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 12:28 от AnMary

# 10
  • Мнения: 449
Здравейте момичета записвам се при вас с положителни тестове от миналата седмица утре съм на преглед в 5 +4 г.с. имам момченце на 8 години и една неуспешна бременност миналото лято от която се съвзех много трудно, е сега 10 месеца по късно отново видях двете чертички надявам се този път всичко да е наред защото много го искаме 🥰😊

# 11
  • Мнения: 73
Здравейте момичета записвам се при вас с положителни тестове от миналата седмица утре съм на преглед в 5 +4 г.с. имам момченце на 8 години и една неуспешна бременност миналото лято от която се съвзех много трудно, е сега 10 месеца по късно отново видях двете чертички надявам се този път всичко да е наред защото много го искаме 🥰😊
Здравей, от сърце желая на всички ни всичко да бъде наред ❤️

# 12
  • Мнения: 94
Привет и от мен, записвам се с калкулиран термин 6 април 2021 живот и здраве. Да сме живи и здрави всички пожелавам!

# 13
  • Мнения: 492
Момичета, от групата април 2020 съм, но ще ви следя, защото ми навява хубави спомени 🙂ако мога и да съм от помощ на някой ще се радвам.

# 14
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен! Вчера видях двете чертички. На 25г. съм и е първа бременност. Приложенията показват термин 09.04.2021г. Пожелавам на всички да сме живи и здрави! Heart

Общи условия

Активация на акаунт