Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през август

  • 43 226
  • 1 445
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 800
Добре бе,как от Сайръз стана Чироз?! Thinking
Малката ще ходи 2 дни с леля си на планина...Мисля я.Криво ми е.Сън не ме лови.Ще ставам в 5ч.да я събудя Sad

# 241
  • Мнения: 18 558
А според мен не е нито Сайръс, нито Чироз, ами е Сирос.

# 242
  • Мнения: 12 187
Момичета, добре съм.
Нито ще ме режат, нито става ще ми сменят. Но съм толкова гневна, за това, че ме изкараха от равновесие, точно когато съм претоварена най-много и съм на ръба от месеци преумора.
Университетска болница, преглед при шеф на отделение, пред специализанти. След един телефонен разговор и никакво впечатление от пациентката, освен избелели от слънцето памучни панталони и очеизваден текезесарски тен, който се вижда, защото съм с памучен потник (не е избелял поне той) решиха явно, че съм ГоспожА Пенька, от село Мъйньово... Млъквам, но съчувствам на госпожата, на следващата, която ще им се хване. До тук, че ще ме докладват за нецензурни думи....

Благодаря, че ми стискахте палци, въпреки, че в онАя тема се оплаках. България...

@@@@ му и живот, не ме цитирайте, моля. Да не създаваме работа на модераторите. Че шъ... редактирам. И ако съм се заразила, след целия този екшън, който преживях за четири дни, ще ги кача на черешата.

Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 00:21 от Camille Clo ♥

# 243
  • софия
  • Мнения: 4 180
Момичета,да ви разкажа какво ми се случи преди малко: Отивам аз да си нахраня таралежите, слагам им храна и гледам нещо шава в клетката. И си намерих 2 малки таралежа-едното ми таралежче родило. Направо бях шашната...не го очаквах. И сега не знам ни как да ги гледам нито какво да ги правя. Седя и мигам шашната,ама пък са големи сладури. Извадих ги за малко,та да им наредя клетката с неща за тях и вижте какви са мънички:

# 244
  • Мнения: 1 114
Много са сладки. Страхотна изненада.

# 245
  • Мнения: 3 025
Дариелка, вече си имаш семейство таралежи. Не съм виждала никога новородени таралежчета, добре че си ти.

Аз се събудих сега от някаква креслива птица. Сутрин много обичам да ми пеят птички, но тези нощни птици направо са ми зловещи с техните крясъци.

# 246
  • софия
  • Мнения: 4 180
Съни,и аз за сефте виждам. Моите ги взех като бяха по на 3 месеца и с уверението от зоомагазина,че няма как да родят. Ама ей го на-намерих си изненада днес 😁 Чак не смях да ги пипам особено,че са много малки.

# 247
  • Мнения: 1 114
Попитай ветеринар дали не трябва да отделиш мъжкия. Дано майката сама се справя с отглеждането в началото.

# 248
  • софия
  • Мнения: 4 180
Не ми беше хрумвало,че може да трябва да го отделя. Утре като стана ще звънна в зоомагазина,от който ги купих,за да питам как да гледам мънечките. Ох дано не ги уморя,каквито са мънички.

# 249
  • Мнения: 1 114
Попитай ветеринар. В зоомагазина явно не са наясно даже с пола им. Има и една съфорумка ветеринар, пише в Искам да кажа. Можеш да попиташ там. Ще ти отговори.

Ти няма как да ги умориш, но родителите им могат. Понякога се случва.

# 250
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ще потърся съфорумката, а и ветеринар. Наистина в зоомагазина едва ли ще са много наясно. Много ти благодаря за съвета.

# 251
  • Мнения: X
Дари, пет години гледахме таралежи, и бебета имахме та от опит...не чакай премести мъжкия, не е хубаво да са в една клетка. Мъжките, а и женските стават агресивни. Не е хубаво да разместваш бебетата и да има резки шумове около тях.

Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 03:09 от Анонимен

# 252
  • Мнения: 9 934
Добро утро!
Олеле, Дари, за първи път виждам бебета-таралежи. Благодаря за снимката!
Стана и ти многодетна мама Satisfied

# 253
  • Мнения: 68 899
Честито Дари. Виж в гугъл дали не пише нещо...тати да не ги изяде...

Ко стана..тръгнахме ли? Никой не мина да ме забере - я чакам тук. Да не ме забрайхте?? Пу лявата лодка за мен...😄

# 254
  • Мнения: 2 808
Алоууу, къде така без мен. Яхвам метлата и се нареждам до вас. Ще джапам в морето до гърди, щото мога да плувам колкото да се удавя.
Дари, много са сладки бебоците таралежи.
Camille Clo, важното е, че не се налага операция и си го разбрала навреме.

Общи условия

Активация на акаунт