Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през август

  • 43 252
  • 1 445
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 12 096
Добрутру!
Кам, не разбрах добре, но май новините са добри?
Дариела, голяма изненада имаш.
Ай, преименувах се, да ви не мъча. Simple Smile
Отивам на тръстиката.

# 256
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро,момичета!

Bubbles, то да го преместя,ама аз да си призная честно не съм сигурна кое от двете е мъжкото. Ще гледам да разуча кое е и ще го отделя. Преместих ги в свободната ми стая, та да им е тихо.

Syros, ти хубаво си се преименувала,ама аз продължавам да си те чета Сайръс Grinning

# 257
  • Мнения: 2 184
Дари, честити бебета 🥰 На работа съм аз. Оплаквам се, че малкото пак се разкашля, да е*а тоз вирус аз. Хапчета, сиропи-ефект зеро. В 13ч.сме на лекар, да видим какво ще му изпишат тоя път.

# 258
  • Мнения: 35 160
И моето стана с влажен поглед и гадни жълти сополи.. вчера е стоял 2 часа на климатик в едни познати.. кога е стоял толкова друг път .. как няма да се разболее? И потен е отишъл. Оф, бясна съм.

# 259
  • Мнения: 2 184
А нашия го одуха вятъра оня ден пред блока за 5 мин.и айде. Ще дойде ли време да ходи 10 ден без спирка на яслата, не знам. Уж улеснение за родителите, да могат да работят, то само болнични и отпуски. По-добре единия от нас да напусне, аман.

# 260
  • Мнения: 1 114
Дариела, виж от кое се хранят, то ще да е женското Simple Smile.

# 261
  • софия
  • Мнения: 4 180
Има логика в думите ти. Да си призная не се сетих Grinning

# 262
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Дари, усмихна ме с тези сладурчета, душички малки Heart

# 263
  • Мнения: 18 615
Страхотни са ежковците! Наистина голяма изненада е била. Heart Eyes

# 264
  • Мнения: X
Честити таралежчета, Дари! Историята ти ми напомни за една съфорумка, чийто котарак Кирчо роди миналата година. Оказа се, че хубавичко си бил/а скрил/а пола.

# 265
  • Мнения: 340
Дари да са ти честити ежковците.
Аз още, когато ги показа ти казах, че може да стане беля, но ти беше сигурна, че няма шанс.
За информация по-добре от ветеринар. В зоомагазина само ще те объркат. Според тях бебетата нямаше как да станат, но ето те са факт.
Ако ги водиш на вететинар за профилактични прегледи, за ваксини питай него.
Отделно виж дали има група за таралежковците във фейсбук. Аз така участвам в една група за декоративни зайчета и момичетата там помагат много с информация и съвети за отглеждането.

# 266
  • Мнения: 1 497
Дзак и от мен!! Дариелче, честити ежковци, страхотни са/за сефте виждам /
Камий, радвам се за теб, мила!!
Бандата, ся аз кат работя и в събота, вий пак сте се наточили да хайманосвате и нИ мЪ викате, ама ха! Оплаквам сЪ от вас, оплаквам сЪ от тежко задушно време, не ще да завали!! Отивам да полегна! И да не вдигате гюрултия много, чИ ви наглеждам😀!

# 267
  • софия
  • Мнения: 4 180
Весиии, аз пък ще работя утре. Уви. Ама днес мързелувам за компенсация на това. И тук си е задушно, ама почна да гърми, та се надявам да завали. Прането,което преди малко проснах на терасата, едва ли ще се радва,че вали, ама какво да се прави-не може всички да сме доволни Grinning

# 268
  • Мнения: 3 397
Почти съм навила ММ за таралежи, даже онзи ден ме питаше майка дали ще ги гледа като пътуваме. Сега вече няма мърдане, само да се приберем в БГ и взимаме уникални са.

# 269
  • Мнения: 9 967
Дзак и от мен!! Дариелче, честити ежковци, страхотни са/за сефте виждам /
Камий, радвам се за теб, мила!!
Бандата, ся аз кат работя и в събота, вий пак сте се наточили да хайманосвате и нИ мЪ викате, ама ха! Оплаквам сЪ от вас, оплаквам сЪ от тежко задушно време, не ще да завали!! Отивам да полегна! И да не вдигате гюрултия много, чИ ви наглеждам😀!
Весиии, оплаквам се от таз несправедливост. При теб не вали, а на плажа при мен вали. Ти работиш, аз не. Нещо в конфигурацията е сбъркано или някой не си е на мястото Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт