Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през август

  • 43 292
  • 1 445
  •   1
Отговори
# 270
  • софия
  • Мнения: 4 180
Почти съм навила ММ за таралежи, даже онзи ден ме питаше майка дали ще ги гледа като пътуваме. Сега вече няма мърдане, само да се приберем в БГ и взимаме уникални са.
Съни, като си дойдеш, ако оцелеят тези малките мога да ти ги дам, че 4 таралежа са ми много Grinning

# 271
  • Мнения: 3 464
Супер, ще им направим родословно дърво.

# 272
  • Мнения: 12 519
Мамче,  Пийк,  как са децата? Бързо да оздравяват! Само като си представя, че иде септември и лошо ми става. Като почнем с боледуването, та чак до май.
Бабри,  здрасти! ❤ Как върви почивката?

# 273
  • sf
  • Мнения: 10 266
Правя кюфтета от тиквички, ама пак не ми се получават. Не знам къде греша. Май в пърженето 🤔

# 274
  • Мнения: 69 354
Сигурно са много мокри..
И аз не ги мога..

# 275
  • Мнения: 35 200
Сорос, моето има жълти сополи , дрезгав глас. Слава богу, има настроение. Сутринта беше киселяк ама поспа и е по- добре. Нямам надежда, че скоро ще е здрав Sad направо не знам как за два часа се разболя...

# 276
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 161
Дариела, честити бебоци 😁 Много сладко. Аз съм обещала на дребния африкански охлюв,  но пък може и таралежи да гледаме. Ще трябва да прочета повече за тях. Те декоративни ли се водят?

# 277
  • софия
  • Мнения: 4 180
Да, декоративни са, африкански таралеж се водят. Е преди малко ги наглеждах- седят си при майка си,лежат и трите. По съвет оттук отделих мъжкия таралеж, ще видя как ще са тези дни. Преди малко си мислих, че пустият ми мързел тоя път излезе полезен - вчера дообяд мислих да изкарам двата таралежа на терасата, ама ме домързя и ги оставих в клетката. Отложих го за днес. в Ако бях ги пуснала на терасата вчера най-вероятно нямаше и да забележа ,че има малки таралежчета като ги прибирам. Имало полза от това че съм мързеланка Grinning

# 278
  • Мнения: 3 025
Много екзотични животни отглеждате- африкански таралежи, охлюви... аз освен една африканска кобра да си взема. Шегувам се, майка ми ми е достатъчна.
Оплаквам се, че ми се спи вече, а днес спах и следобед с малката. Не е нормално това. Все едно и аз съм с бебешки режим.

# 279
  • София
  • Мнения: 18 806
Африканските са доста,не препоръчвам плюеща само,другите са ок.

# 280
  • Мнения: 3 821
Бабри,  здрасти! ❤ Как върви почивката?

Сирос, здравей и от мен♥️
Добре върви, времето е чудно, всеки ден сме на плаж. Само морето е бурно почти всеки ден, но на мен нашето море ми е студено и много не влизам.

Имам лек културен шок, че отдавна не съм си идвала, но ще го преживея.

Дариелка, честити близнаци 🌹. Страхотна изненада, дано оцелеят душиците.

Приятен ден на всички и по-малко нерви. Ако мъжете ви ядосват, насреща съм този път с голям багажник, лопата и голям двор!

# 281
  • Мнения: 1 114
Дари, сори, че те заливам със съвети, но му сложи клетката близо до тяхната, за да не губи контакт. Той не е живял сам и ще страда, а и така ще свиква и като поотраснат ще можеш да ги събереш по-лесно.

# 282
  • софия
  • Мнения: 4 180
О AGBSM, аз много се радвам,че ми даваш съвети,защото сама и аз не знам какво да правя. Преместих я сега. Намерих и една група във фб за таралежи,където момичетата казаха,че често умирали няколко дни след раждането,та ги наобикалям често да ги видя как са. Сложих ги в свободната стая да им е тихичко.
Да се оплача,че не ми се работи в неделя. Още не съм стигнала на работа,а вече нямам търпение да се прибера.
И да отбележа,че тая сутрин Веси нещо излага фронта-свикнала съм първото сутрешно мнение все да е нейно като най-ранобудна. Как веднъж не измрънка като мен,че й се спи сутрин. То аз мрънкам като за две де 😁

# 283
  • France
  • Мнения: 13 446
Приятна почивка, Бабри, да хванеш хубав тен.

# 284
  • Мнения: X
Добро утро момичета и аз днес съм от ранобудните, да не повярва човек Simple Smile
От бедно въображение освен да се оплача Simple Smile Бях убедена вътрешно как изглежда една съфорумка нали като си пишеш с някой и изграждаш някакъв измислен образ, оказа се че истинския образ няма нищо общо, но е страхотна мацка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт