Къде сте раждали във Варна?

  • 2 494
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз раждах в Окръжна болница. Но живот и здраве, смятам да родя второто си дете в Майчин дом.

# 31
  • Мнения: 1 277
ВИП- етажа на АГ-то. Бях  секцио при д-р Танев newsm10, изключителен човек и лекар. Наистина се чувствах в сигурни ръце при него. Условията са хубави, но не лукс.

Но по-голямата част от  персонала е отвратителен!!! newsm11. Не си струва да плащаш съвсем официално 720лв. и някои акушерки да се държат като зверове.


И аз раждах там и при същия лекар. Доволна съм от условията и грижите. Само една от акушерките се правеше на важна Twisted Evil.

# 32
  • Мнения: 368
Окръжна. И съм страшно доволна. Леко раждане ти желая bouquet

# 33
  • Varna
  • Мнения: 503
lili77 абсолютно си права!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
АГ, доволна съм много от отношението на персонала PeaceРаждах при Николов, секцио, направи ми страхотен шев, вече дори и белег нямам Simple Smile

# 35
  • Мнения: 104
Преди 3 години раждах в окръжна и съм много доволна,сега сам бременна и със сигурност пак там ще раждам.Но не е важно каде,а кой ще те изражда!!!Успех в избора

# 36
  • Мнения: 5 500
...аз раждах в майчин дом и въпреки всичките му красоти там съм твърдо убедена че тези майки които са много доволни просто са имали късмет да нямат проблем със себе си и бебето това няма да се уморя да го повтарям
в моя случай с голям проблем просто замазаха положението и си ме изписаха да си чукам главата с бебето , а ако ми бяха помогнали  всичко щеше да свърши още там защото после какво ли не ми мина през главата така че аз съм против тази "болница"
Е, аз пък съм от тия майки с проблемно бебе, което не беше изписано със замазване на положението от Майчин дом. Не веднъж съм го писала, който го интересува да чете.

# 37
  • Мнения: 1 866
...аз раждах в майчин дом и въпреки всичките му красоти там съм твърдо убедена че тези майки които са много доволни просто са имали късмет да нямат проблем със себе си и бебето това няма да се уморя да го повтарям
в моя случай с голям проблем просто замазаха положението и си ме изписаха да си чукам главата с бебето , а ако ми бяха помогнали  всичко щеше да свърши още там защото после какво ли не ми мина през главата така че аз съм против тази "болница"
Е, аз пък съм от тия майки с проблемно бебе, което не беше изписано със замазване на положението от Майчин дом. Не веднъж съм го писала, който го интересува да чете.

Аз вторият път също имах проблем с бебето и не са ме изписали, за да замажат положението, а напротив - държаха ни 1 ден повече. Веднага когато се установи, че има проблем се реагира светкавично. Детето ми беше сложено в кувьоз и наблюдавано непрекъснато от акушерките и 2-ма лекари. Мисля, че навсякъде човек може да има проблем с бебето или себе си. Няма болница в която да няма инциденти. Ако се разровите ще намерите за всяка от 3-те варненски болници по някой драматичен случай. За мен това което надделя в решението ми беше от една страна компетентността на лекаря при който раждах и от друга това, че не бих изтраяла и една минута някоя санитарка или акушерка да ми се тросва и прави на важна. В Майчин дом просто това няма как да се случи. А ако случайно се случи - горко й на тази която си го е позволила. И накрая за мен има значение също и обстановката в която раждам. Депресирам се направо като вляза в някои Бг болници и то без да съм родилка. А като родиш все пак имаш нужда да се чувстваш конфортно. Успех в избора на авторката на темата и наистина изборът е личен и всеки решава за себе си.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 493
VIP етажа на АГ много съм доволна и от отношение и от професионализъм Peace
Аз също раждах при д-р Танев,за него просто няма какво повече да се каже,изключителен е.Доволна съм и от останалия персонал,никой нищо на криво не ми е казал,напротив бяха много мили и услужливи

Последна редакция: нд, 03 сеп 2006, 12:28 от Глухарче

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Окръжна, без уговорка...два дена ме държаха просто ей-така, а пренасях 8 дена Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, накрая намерихме кой да ги подкани да направят нещо и бебо се роди доволно лесно, но 4ак на 9-тия ден след термина. Както и да е много съм доволна от доктор Папазов Peace, при него раждах, ина4е персонала е мил като цяло. Имаще една акушерка дето ми крещя като на говедо задето съм говорила по мобилния докато бебо е при нас - доста ме вбеси #2gunfire #2gunfire
Ако си против да даваш пари на ръка и все пак очакваш прилично отношение , май само в  GrinningОкръжна става. Ако имам второ пак там, само 4е ще се уговоря с д-ра ти Папазов предварително

# 40
  • в стаята
  • Мнения: 469
Майчин дом, много съм доволна Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 224
В Окръжна с уговорка. Но мисля, че и без уговорка обръщат нужното внимание. Всички са много мили и не се нервят когато задаваш въпроси. Е само една се правеше на важна за кърменето, ама първескиня, която никога не е кърмила и никой не й казал как да го прави правилно винаги ще се шашне.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 171
ВИП-а на АГ!
Почти никакви забележки  Grinning!

# 43
Аз родих в окръжна и въпреки,че нямах познат лекар или акушерка всички бяха много внимателни към мен и малкия!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 242
В Окръжна, без уговорки. Имах късмета да ме оперира д-р Скочев. Всичко мина нормално, доволна съм от отношението и обстановката като цяло. И при мен:
Е само една се правеше на важна за кърменето, ама първескиня, която никога не е кърмила и никой не й казал как да го прави правилно винаги ще се шашне.

Общи условия

Активация на акаунт