Лунна диета - петък, 1,57 часа

  • 1 648
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Как сте, как сте? Mr. Green
Аз бъркам сега едно сладко от моркови и лигите ми почитат, обаче - не Naughty!, ще го опитам чак утре!Ох,дано си дойде мъжо по-навреме да го дегустира, да не го затворя в бурканите ако не е добре...
Пийте вода,вода и пак вода!

# 16
  • Мнения: 221
Днес пълнолуние ли е или новолуние?

# 17
  • Мнения: 694
Ето ме и мен Laughing Миналата седмица едно кило по-малко, да видим утре с колко. Довечера ще е най-страшно. Ще взема да изляза, че да не ги гледам моите как се тъпчат.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето ме и мен Laughing Миналата седмица едно кило по-малко, да видим утре с колко. Довечера ще е най-страшно. Ще взема да изляза, че да не ги гледам моите как се тъпчат.
Ама от довечера започва, от 1'57 часа през нощта, фактически - цялата събота.

# 19
  • Мнения: 686
Днес пълнолуние ли е или новолуние?

Първа четвърт!  Grinning

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Ама от довечера започва, от 1'57 часа през нощта, фактически - цялата събота.
Тц, тц Naughty, от тази нощ започна - 1,57 часа на 1 ссептември означава точно 1,57 мин. след полунощ,когато започва 1 септември...т.е. лунува се днес - петък,до 1,57 ч.на събота ...който е много гладен през нощта може да напада хладилника... Joy

# 21
  • Мнения: 2 631
Абе, с вас съм, какво ще му умувам! Hug
Но съм на плодове и вода, заради кърменето.
До тук - 3 сини сливи и 1/2 диня.

МИМИ, ти кърмиш ли?

# 22
  • Мнения: 694


За мое най-голямо съжаление, не.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Ама от довечера започва, от 1'57 часа през нощта, фактически - цялата събота.
Тц, тц Naughty, от тази нощ започна - 1,57 часа на 1 ссептември означава точно 1,57 мин. след полунощ,когато започва 1 септември...т.е. лунува се днес - петък,до 1,57 ч.на събота ...който е много гладен през нощта може да напада хладилника... Joy
Леле, пак оаках нещата!  ooooh!

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Нищо бе,карай отсега до утре на обяд например и пак ще има ефект... Wink

# 25
Много ми се яде! То се оказа, че току-що ми дойде... ето защо и вчера изпитвах ужасен глад. НО! Наливам се с много вода, с литри, и досега съм изпила само два чая с мед. След малко ще излизам и няма да мисля за ядене, а довечера ще си легна рано. Ако издържа, ще ми бъде първия път да издържа на лунната. Този път съм много заинатена, та да видя ефекта утре. Laughing

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нищо бе,карай отсега до утре на обяд например и пак ще има ефект... Wink
А, ще изкарам до неделя - да направя пълно денонощие.
Спазвам лунната диета от години (дори когато объркам часовете  Laughing) и има ефект - свалих си килограмите от бременността, здрава съм и се поддържам във форма с нея.  Peace

# 27
  • Мнения: 524
и аз съм с вас. Малко се поизложих Blush хапнах парченце диня, но пък бях и на аеробика та дано се компенсират. Дано това пусто кило тая седмица най-шпосле го сваля. От 3 седмици го боря и не успявам да го задържа. Не знам защо така....

# 28
  • Варна
  • Мнения: 443
Момичета, предадох се! Преди малко си направи мюсли с млекце. Не издържах този път Sad

Стискам ви палци да устискате!  Hug

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А, ще изкарам до неделя - да направя пълно денонощие.
Спазвам лунната диета от години (дори когато объркам часовете  Laughing) и има ефект - свалих си килограмите от бременността, здрава съм и се поддържам във форма с нея.  Peace
Браво на теб  bouquet!

Много ми се яде! То се оказа, че току-що ми дойде... ето защо и вчера изпитвах ужасен глад. НО! Наливам се с много вода, с литри, и досега съм изпила само два чая с мед. След малко ще излизам и няма да мисля за ядене, а довечера ще си легна рано. Ако издържа, ще ми бъде първия път да издържа на лунната. Този път съм много заинатена, та да видя ефекта утре. Laughing
Ня, дръж се, с теб сме Hug,а утре ще отчетеш голям успех Peace!

и аз съм с вас. Малко се поизложих Blush хапнах парченце диня, но пък бях и на аеробика та дано се компенсират.
Тя динята си е почти водица, така че нищо, не се отказвай! Wink

Момичета, предадох се! Преди малко си направи мюсли с млекце. Не издържах този път Sad

Стискам ви палци да устискате!  Hug

Ааааа, няма място за предаване Naughty, нищо че си хапнала,опитай се да довършиш на вода - пак ще има ефект.../ние тука без бой не пускаме да си ходят... hahaha/

Общи условия

Активация на акаунт