Лунна диета - петък, 1,57 часа

  • 1 655
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 432
ох аз се държа.Изпих два фреша от ябълки до сега.Ама после за вечеря може и да се изкуша.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 443
mari_eta    Mr. Green!

Благодаря за думите  Hug Сега като хапнах купичка с мюсли и ще мога да издържа до края!   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 631
Ама, вие толкова строго ли я спазвате диетата!? newsm78
Аз не мисля, че е проблем, ако се хапне плод, когато ти пристърже коремът. Дори по-добре плод и да продължиш диетата, отколкото кифла например! Peace
Днес, докато готвех  chef, опитах лъжичка от яденето, което също не мисля, че е проблем .
На мен поне, ми е по-лесно така, но ако си кажа, че днес трябва да съм само на вода, то непременно, ама непременно, ще ми се дояде и то нещо сериозно... Embarassed
Такива ми ти работи! Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 70
Здравейте как сте справяте ли се Аз още държа фронта,но довечера щи видя дали ще издържа

# 34
  • Мнения: 524
mari_eta    , мерси за окуражаването!!

Държа се ощв. ПОвече прегрешения за днес нямам Heart Eyes.

Хайде момичета още малко остана до утре Party

# 35
  • Мнения: 694
Моя мъж яде, дъщеря ми е тя яде (някакви хрупанки), а след малко и бебето ще яде. Е идвами да се #2gunfire.

Умирааааааааааам от глад.

# 36
  • Мнения: 630
Опааа. Издъних се. Пържени яйца със сос от стриди - ми не можах да се удържа. И салата. Ами - до тук бях - удавих се накрая на Дунава. Дано вие успеете

# 37
  • Мнения: 2 631
И аз се изложих на едно непредвидено гости...  Embarassed Най-мразя такааа, всичко съм си подредила, за да не ям, а мъжо уредил на гости на свеки да ходим... #2gunfire
Както и да е, но въпреки това, сега кантарът сочи намаление на кг... Shocked Утре пак ще се тегля!

# 38
  • Мнения: 5 647
Нещо не можах да издържа. Сутринта си закусих и така провалих всичко.

# 39
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте,момичета  bouquet!
Само аз ли съм станала за среща с кантара?
Ама имало е защо -1кг. и вече съм 67 кг bowuu.Ура!И мерките са мръднали,така че се чувствам страхотно Peace!
Айде, давайте отчет - и издържалите, и прегрешилите - сигурна съм,че при всички ще има ефект!
И днес - по-леко хранене,за да се задържат резултатите.

Напомням - следващото лунуване е на 7 септември, петък, 21,42 часа.Фазата е пълнолуние,при която се сваля най-много.
На линия съм.А вие?

# 40
  • Мнения: 432
Ето ме и мен.Станах в 7.30ч за да се премеря.Ура-1,5кг.Доволна съм.Но след това закусих няколко палачинки,уж с диетичен конфитюр.Ще видим до довечера какво ще омета още.Лек ден от нас.

# 41
  • Мнения: 524
Здравейте!!
и з удържах, но съм свалила само 800гр Confused. А ми беше толкова трудно. Ама пак съм доволна. Днес съм на пържоли и салати та дано поне ги задържа...

Хайде и до другият петък. Там пак съм с вас на линия!

П.С. Дано стане по-топло та да мога да си изгладувам без прегрешения. Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 694
Защо не съм свалила нищо smile3511 smile3516Това просто не е честно спрямо моята психика. На всичкото отгоре и luvbed и пак нищо. Цял ден си ходя хем гладна, хем дебела.

# 43
  • Мнения: 221
Момичета  да се похваля -1.5 и това беше вчера и днес не съм мръднала на горе. До другия петък.

# 44
  • Мнения: 2 631
И аз да се отчета!
Въпреки прегрешението ми - вчера бях свалила 0,7 кг bowuu, но днес отново са налице... Confused
Както и да е! Rolling Eyes

До нови срещи по пълнолуние - и тогава по-стриктно, поне от моя страна!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт