Лидл 142 - Горещо августовско пазаруване

  • 94 611
  • 1 973
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 7 331
Пастетчетата с боровинки бяха много , много отдавна . Тогава нямаше от две пернати , а само от едното ( все не мога да запомня от , кое пернато не ни харесва , само знам , че "кофти"-то е с розАво по края).

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 23:12 от denyil

# 1 906
  • Мнения: 10 528
Веднъж ни се е случвало да ни маркират нещо, което не сме купили, но видях след като бяхме излезли от магазина. За 1.50 не ми се разправяше, но остави неприятен привкус от пазаруването.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 00:15 от fenyx

# 1 907
  • Мнения: 6 963
Напред имаше въпрос за кутиите за обяд. Миналата година купих на щерката розовата с Елза и Анна. Ползвахме я редовно. Има две малки кутийки, в които слагах нарязан плод. Има една по-голяма, в която слагах сандвич. Не съм я пробвала за по-течни храни. Доволна съм от кутията.

# 1 908
  • Мнения: 327

Импулсивно купих електрическа месомелачка (89,99 лв.) за родителите ми, моля, кажете заслужава ли си, ще им върши ли работа и за лютеница, луканки и др. подобни дейности или да я върна и да търся по-висок клас и мощност? Май ги бяха пуснали началото на август, но тогава не се сещам да сте ги коментирали. Имаше доста бройки в нашия магазин, което не знам как да тълкувам.. Благодаря!
в кой магазин/град е това? В нашия нямаше, а аз искам да си взема.

# 1 909
  • софия
  • Мнения: 25 976
В София, в магазина на Вагона сутринта имаше електрически месомелачки. Загледах ги, че правя зимнина само едни домати за готвене,  но се отказах.

# 1 910
  • Мнения: 2 250
Tакова е това мляко, не е като кравето. Бор-чвор го правят да е гъсто, но не ми се мисли как.

Бор чвор са пълен фейк и химия.
В служебния хладилник има една кофичка и все се каня да я снимам, че е на повече от година и изобщо не се е надула капачката й.
Поне като е фейк да го бяха докарали на вкус с тая химия дето така или иначе  я блъскат. Взимах скоро козе кисело и е отвратително

# 1 911
  • Мнения: 69 300
Пастетчетата


С пипера само едночко. Явно го завенят с шуМковия вид. И патка и гъската имаше.

Вдех бежав сютюен. Дано ми пасне...че нръщанета ще ми стъпи едно 40-50 лв 😆😆😆😆

# 1 912
  • София
  • Мнения: 3 727
Аз пък само козе ям на Бор Чвор, въпрос на вкус. Като бременна сутрин се будех с мисълта за козе кисело мляко и това първо взех за проба и си ми хареса.Simple Smile
Влизам да се оплача от един детски крем на Лупилу. Доживях да се оплача от техен продукт... ама малкия като го намажа целия се зачервява. По принцип само с хубава бебешка козметика го мажа, но ми беше свършила и понеже бях в Лидъл реших да пробвам с техен крем, все пак сме много доволни от всичките им неща и сгреших. Не е казано, че всички деца ще се обринат, но да си имате едно наум.

# 1 913
  • Русе
  • Мнения: 5 358
Fortuna Благодаря! Аз питах за кутията за обяд. Трябва ми точно за сандвичи и други тестени + плод.
Аз купих това, горе-долу става:
Взех и гризини, Месо за гирос, че го харесвам и патешки шишчета, бяха останали да не повярваш Simple Smile Лаврак нямаше никакъв вчера вечерта.
Това го харесвам също за сандвичи:
Друго не съм гледала, че минахме набързо. Само ми направи впечатление, че сирене Халуми имаше само видове с подправки, а нямаше натурално.

# 1 914
  • Мнения: 10 528
Не очаквам да има натурално халуми (освен, ако предлагат непродадени количества от предно пускане) - в брошурата/описанието в сайта/приложението е посочено, че е с подправки.

# 1 915
  • Мнения: 39 762
Този средния пастет със шунка го виждам за първи път. Гръцки подправки взех и намалени наденички за вечеря.

# 1 916
  • Мнения: 69 300
Подменят видовете...

Оф..нямам късмет и аз...зее ми и на мен онова бежовото. Жалко...😩

Взех нюрнберски наденички / много скъпи бре...6 пари почти/, ловджийски също грабнах.

Чесън на гранули - този път не го забравих.

При нас имаше и ципура и сьоНга и патешки шишове. Ама я пари нямах толкова Joy

# 1 917
  • Мнения: 10 528
Сравнително скъпи са на редовна цена  нюрнбергските наденички (но поне засега ги има в постоянния асортимент), обаче пък откъм състав са прилични (пише 95% свинско месо) и някак повече им имам вяра, отколкото на други наденици, предлагани по магазините.
Скрит текст:
за един каприз ги взимам, та ми вършат работа, дано само не изчезнат

# 1 918
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Абе я да питам... стягащите гащи много ли трябва да стягат? Не знам що реших, че S ще са ми малки и взех М. Обувам ги, нормално ми стоят, не ми хлопат, но и не виждам да ме извайват и пристягат. Да пробвам ли да се навра в S? По принцип по лидълската номерация съм си за S.

# 1 919
  • Пловдив
  • Мнения: 41 023
И аз ще ида за наденичка и сьоНга Simple Smile
Снощи в К също имаше намалена ципура и лаврак и ми се сториха по-убавки на вид.

Общи условия

Активация на акаунт