Лидл 142 - Горещо августовско пазаруване

  • 94 470
  • 1 973
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 10 334
За стягащите гащи някой беше писал назад, имаше мнения миналата седмица. Май не стягали особено много, поне тези.

# 1 921
  • Мнения: 69 094
То и аз за каприза...😀..ги вземам.

# 1 922
  • Мнения: 10 334
Познато ми е, ама втория каприз пък не мога да накарам да прояде месо 😳.
Ще пробвам днес да мина за халуми.
Кажете после как са ловджийските наденички- преди купувах, харесваха ми, после при последното пазаруване на такива не бяха много ок и спрях да вземам.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 11:34 от fenyx

# 1 923
  • Мнения: 35 153
Изтеглиха ли печелившите?

# 1 924
  • Мнения: 734
Изтеглиха ли печелившите?
Още не са ги обявили.

# 1 925
  • Мнения: 8 974
Не знам как снимате разни продукти  в магазина.
Баба ме помоли да ѝ снимам спреят за фурни,  снимах го, една служителка ми направи забележка, че е забранено и не знае за какви цели ще ползвам снимките.

# 1 926
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Не знам как снимате разни продукти  в магазина.
Баба ме помоли да ѝ снимам спреят за фурни,  снимах го, една служителка ми направи забележка, че е забранено и не знае за какви цели ще ползвам снимките.
Ами никъде няма надпис, че е забранено да се снима...иначе вадиш тел, правиш се че гледаш в него, а същевременно правиш снимка...това е вариант.

# 1 927
  • Мнения: 19 171
Абе я да питам... стягащите гащи много ли трябва да стягат? Не знам що реших, че S ще са ми малки и взех М. Обувам ги, нормално ми стоят, не ми хлопат, но и не виждам да ме извайват и пристягат. Да пробвам ли да се навра в S? По принцип по лидълската номерация съм си за S.
От този тип си бях взела след раждането: https://images.app.goo.gl/Gw2xuT1yiCj69Nr5A

После като потслабнах, изобщо не стягаха. Даже бих препоръчала 1 размер по-малки от този, който обикновено носиш.

# 1 928
  • Мнения: 39 555
Ама обърках се с вас. Във всеки пост се пише за наденички. Аз взех малки белички за грил с бекон и ементал.
Вие за кои казвате, че са с хубав състав?

# 1 929
  • Мнения: 10 334
Вземам белите дебели наденици (Dulano) или Нюрнбергските - и двата вида откъм състав мисля, че са ок. В магазина стоят едни до други.

# 1 930
  • Мнения: 69 094
Ще ти снимам от хладилника на работата..нищо че е забранено. 😜
Ето нюрнбергски..скоро бяха на промо. Май за тях Феникс писа че са с изчистен състав

# 1 931
  • Мнения: 35 153
Мисля, че и преди сме писали, на входа има знак, че е забранено снимането.
За какво може да се ползват снимките?
Аз редовно пазарувам така с една комшийка. Която е в магазина, снима на другата за потвърждение дали това да купи. Онзи ден се чудеше между два часовника за детето и ѝ ги снимах и така избра кой да взема

# 1 932
  • Мнения: 39 555
Моите са други. Ама няма с какво да ги снимам.

# 1 933
  • Мнения: 4 144
Абе я да питам... стягащите гащи много ли трябва да стягат? Не знам що реших, че S ще са ми малки и взех М. Обувам ги, нормално ми стоят, не ми хлопат, но и не виждам да ме извайват и пристягат. Да пробвам ли да се навра в S? По принцип по лидълската номерация съм си за S.
От този тип си бях взела след раждането: https://images.app.goo.gl/Gw2xuT1yiCj69Nr5A

После като потслабнах, изобщо не стягаха. Даже бих препоръчала 1 размер по-малки от този, който обикновено носиш.
А такива има в Джъмбо , за по 5 лв броя. Сега ги нося след раждането, добре прибират😌

# 1 934
  • Мнения: 10 212
Стягащото бельо трябва да е много стегнато, за да има смисъл. Сега ще покажа разликата в талията между обичайният ми размер S, който ми е точен и една бройка стягащо бельо, което ми е напълно ок, изкарала съм няколко сватби с него, не ми пречи да дишам, да се храня и да танцувам с часове. 🙂 Моля да не ме цитирате, после ще махна снимката.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 14:55 от soul81

Общи условия

Активация на акаунт