Лидл 142 - Горещо августовско пазаруване

  • 94 469
  • 1 973
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 4 144
Обявили са печелившите

# 1 936
  • София
  • Мнения: 16 120
Не знам как снимате разни продукти  в магазина.
Баба ме помоли да ѝ снимам спреят за фурни,  снимах го, една служителка ми направи забележка, че е забранено и не знае за какви цели ще ползвам снимките.

Хич не ми пука за мнение на служители. Те да внимават аз да не им направя забележка. Да си подреждат там стелажите и да не знаят много.
Редовно снимам и си говорим с дъщеря ми, показвам и продукти - да си ги търси в чужбинския Лидл. В ДМ също и снимам препарати и бебешки неща.

# 1 937
  • Мнения: 10 212
Alina, ти май също пазаруваш в Борово като мен. Аз си снимам с чиста съвест. Не знам на каква служителка си попаднала. Те първо да се погрижат клиентите да не пипат хлебните продукти с голи ръце, а после да обикалят да търсят снимащи.

Номинирах един профитерол да видя кога ще му се втечни кремът. След 2 дни в хладилник и половин ден - извън, още е железен. Подозирам конкретния филиал как са съхранявали кутиите преди да ги пуснат за продажба.

# 1 938
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 288
На ММ охраната му е направил забележка за снимка и поради тази причина ходим заедно да пазаруваме, не синхронизираме - забранено било Simple Smile

# 1 939
  • Мнения: 69 090
Дискретно снимам аз. Не показнО.
А и охраната ми е приЕтел..все ме черпи с бонбони тип лукче 😆

# 1 940
  • Мнения: 6 491
Не знам как снимате разни продукти  в магазина.
Баба ме помоли да ѝ снимам спреят за фурни,  снимах го, една служителка ми направи забележка, че е забранено и не знае за какви цели ще ползвам снимките.

Хич не ми пука за мнение на служители. Те да внимават аз да не им направя забележка. Да си подреждат там стелажите и да не знаят много.
Редовно снимам и си говорим с дъщеря ми, показвам и продукти - да си ги търси в чужбинския Лидл. В ДМ също и снимам препарати и бебешки неща.

Топ клиент Simple Smile

Забранено е снимането, но персонала си знаем, че клиентите снимат за справка нещо.. Отдавна вече тази забрана не е адекватна в днешно време, според мен. То си личи кога някой снима с друга цел.
Забележката сигурно е направена от нов служител, новите се стараят и филмират.

# 1 941
  • Мнения: 48 039
13, ти освен топ служител, си и топ мацка, може да има такива, които снимат теб Wink
И аз снимам, никой не се е впечатлил че снимам гащи, клещи или наденици Simple Smile

# 1 942
  • Мнения: 5 097
Аз също си снимам без да се крия. До сега никога не са ми правили забележка. Пък може и да не са ме видели. Но наистина, то си личи кой за какво снима. След снимката обикновено пиша по месинджър или звъня с думите "ало, виж какво ти пратих в месинджър и кажи дали да ти взема, че съм в Лидл" Innocent Най-често снимам промо продукти за майка ми, които харесва, но тя никога не следи кое къде е на промо. Така че снимам и в Била, и във Фантастико. Или пък питам благоверният каква крафт бира да му взема Grinning

# 1 943
  • Мнения: 10 212
Дайте линк към печелившите от играта.

# 1 944
  • Мнения: 2 232
Пфу, пак не спечелих. Защо така криво теглят победителите всеки път?
Аз не мога да проумея за какво толкова може да се снима, че да е забранено. Особено ако е гащи или някакви други такива.

# 1 945
  • София
  • Мнения: 16 120
Тринадесет, а новите защо не се филмират около пекарната и да правят забележки как се пипат закуските? По-полезни ще бъдат за всички. Или пък да прибират разхвърляните не по местата им стоки. В Лозенец съм намирала хр. стоки заврени при промоциите на гащи, при алкохола или консервите. Седят си кротко поне по 2 дни. Дано после не ги връщат в хладилника. Веднъж намерих скрити 2 уч. несесера под замразените фенери....
Аз най-често пазарувам в Ст град или Лозенец.

# 1 946
  • София
  • Мнения: 9 952
За тази томбола какви лични данни ти искат?
По тел дават ли наличност за хран.стока?

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 15:02 от Starrydream

# 1 947
  • Мнения: 6 491
Ако знаеш колко оплаквания от клиенти има по мой адрес, именно заради такива забележки. С последно предупреждение съм от няколко гОдин Flushed Кво прАйм?

А иначе, забележка на клиент персонала не може да прави. Не ни е разрешено. Търпиш, търпиш, свършва търпението и все даваш писмени обяснения след това и те гледат лошо шефовете.

Разхвърляната стока е на клиентите прийом- не можем ви смогнем..

# 1 948
  • Мнения: 69 090
20 бр./2.50 лв.
Има и 20бр./1.60лв - не се сгъват, от едновремешните са.

10 бр.не знам има ли.

# 1 949
  • Мнения: 35 153
Намерих ги печелившите
https://www.lidl.bg/bg/polezno-info/igri-i-promocii/33x3000

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 13:39 от PeacockLove

Общи условия

Активация на акаунт