Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 58

  • 20 248
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 087
Добро утро Heart Eyes
Много тихичко тук. Не мога да се похваля  с нищо откъм кг. Не ще да мръдне Кантарев и туй то. Днес през деня мисля да съм диня и череши. Довечера пилешка супа. Ей туй свърших вчера

# 76
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, банда Hug
Ир, браво за разходката! На много хубаво местенце сте спрели за почивка. Hug
Стреличка, много нежни нокти Hug

И при мен нищо ново, освен че се обзаведох с възпаление на лимфни възли. Няма да пия антибиотик засега. Ще наблюдавам и ако се влоша тогава Confused

Лек ден на всички!

# 77
  • Мнения: 2 844
Да знаете Joy

# 78
  • Мнения: 1 617
Привет от Силистар, бандичка! Hug
Вече втори ден идваме тук, страхотно е!
Миленски, оправяй лимфните възли! Hug
Ирко, герои сте с Ванко при тези условия да изминете толкова километри Hug
Прегръдки на всички!

# 79
  • Мнения: 3 347
ехоууу Heart Eyes
Ирка много е пораснал Heart!
Инджи много правилно Joy.
Стреличке маникюра е супер!
Миленски аз не знам да се лекува по друг начин,освен с АБ Rolling Eyes,оправяй се бързо Hug.Климатикът,нали?
Емче завидддд Sunglasses.
Аз едвам кретам,снощи бях до 8,30 на работа,много обемна е и трудно смогвам с на двамата нещата,но краят му се вижда-още 2 дни само!Поне колежката не идва в офиса,и ми е спокойно на душата Grinning.Моят Млечко утре пораства с още една годинка,организирала съм басейнско парти с няколко дечица и мами,но трябва да търча от време на време до работа...ще видя как ще стане Sweat Smile.
Стреличке ти не сваляш,а аз качвам Joy.За 2 месеца имам 3 пъти ходено на фитнес,не ми се получава организацията нещо това лято...

# 80
  • Мнения: 28 960
Привет!
Аз довечера съм на балет, на открито, но все пак малко ме е страх, дано местата са през един!

# 81
  • Мнения: 2 087
Привет!
Аз довечера съм на балет, на открито, но все пак малко ме е страх, дано местата са през един!

Миме, споко. Ние ходихме на постановка на Военния театър на открито и имаше достатъчно разстояние между зрителите Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро,
Мамексче, да ви е жив и здрав Млечко! Много весело и щастливо детство му желая! 🌷🌷🌷
Стреличке, 😘 то така. Тия последните килца винаги трудно се дават.
Ир, 😘😍 изпуснах аз адашчето. 🤗🤗
Инджи, 😘😄 тъй, тъй особено моите две все в устата тикат. 😄
Мими, как беше балета?
Миленски, 😘 да оздравяваш!
Емче, 😘 наслаждавай се 😍
Хайде, бандичка прекрасен ден и да минава леко😘😍😘😍🍀.

# 83
  • Мнения: 28 960
Добро утро!
Днес тръгвам към мама...!
Вангобиии балетът беше приказна феерия, а новата прима на града е уникално грациозна, талантлива и красива! "Лебедово езеро" е моят любим балет и няма друга музика като неговата! Отидох с адско главоболие, а се върнах отпочинала и заредена...! Жалко, че не винаги имам време за такива удоволствия!
Да е здрава, усмихнат и безгрижен Млечко! Heart
Хубав ден банда! Май нямате кафе...

# 84
  • Мнения: 2 844
Мамекс да ти е честит Млечко! Да е здрав и расте щастлив!   Birthday Gift Весело партиии!!!!
Мими Kissing Heart прекрасно изживяване си имала! И приятно пътуване към мама Heart
Емче Kissing Heart хубаво да ви е!
Ир Kissing Heart страхотен поход сте си организирали !
Стреличке Kissing Heart много свеж маникюр!
Вангоби Kissing Heart  и моитееее Joy
Петък еее, да имате пракрасен уикенд!

# 85
  • София
  • Мнения: 2 009
Привет, любими Heart
Мамексита, да ти е живо и здраво момчето! Да расте щастлив и свободно да открива света !
Мими, лек път! В София е кофти трафика, Снощи затвориха и Ситняково, заредете се с търпение ! Дано се придвижите спокойно! 
Вангобче Heart
Стрела, не се фокусира само в целта, процеса е важен!
Сега ако си послушам съвета...почивката не ми се получава. Откъм количества най вече. Но мм е почивка, хайманосваме и от др.седмица се взимам в ръце !
Хубав ден Heart

# 86
  • Мнения: 28 960
Олееее, ние точно през Ситняково минаваме, имам възможност да вляза през околовръстното, ужааас! Мерси Ничия!

# 87
  • София
  • Мнения: 2 009
Вече било свободно за преминаване! Въпреки всичко е необичайно натоварено навсякъде!

# 88
  • Мнения: 1 617
Мамексче, да е мноого здрав и щастлив Млечко! Да лудува, да се усмихва и да е безгрижен! 🎂🍀🎉 Весело парти! ☺
Мимчо, стигна ли София? И ние довечера се прибираме натам.
Хубав петък, бандичка! 😇

# 89
  • Мнения: 28 960
Мамексче, да е мноого здрав и щастлив Млечко! Да лудува, да се усмихва и да е безгрижен! 🎂🍀🎉 Весело парти! ☺
Мимчо, стигна ли София? И ние довечера се прибираме натам.
Хубав петък, бандичка! 😇
След малко влизаме... 😍

Общи условия

Активация на акаунт