За и против триколките за зимно бебе!

  • 1 531
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 409
По принцип не съм превърженик на триколките.Защо искаш точно триколка аз имам Кенгуру-Комфорт и съм много доволна- много е лека и маневрена. Peace

# 16
  • Мнения: 911
А има ли триколки с обръщаща се дръжка? Не съм виждала до сега, но не съм и гледала много, всъщност.
има не точно с обръщаща се дръжка, а с възможност летния кош също да се закачи напред или назад - Куини Бъз напр. Иначе повечето са със зимен кош към мама, летен - към останалата част на света.

# 17
  • Мнения: 445
Моята количка беше триколка на Кенгуру и бях страшно доволна от нея - никакви проблеми в сняг, дъжд и друго време. Гумите й бяха големи, а и количката беше доста маневрена. Твърдо за съм!

# 18
  • Мнения: 11
Здравейте,
живот и здраве ние също ще си имаме зимно бебе и от познати съм чувала, че триколките не са по-малки от тези с 4 колела. Аз също съм си харесала такава и дано изборът ми да е правилен.

# 19
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ако ми позволите и аз да се включа в темата. Въпросът ми е дали са тежки триколките и дали се сгъват лесно в малък багажник на кола /за Форд Фиеста става въпрос/.
Благодаря!

# 20
  • Мнения: 1 321
Здравейте аз също  ще си имам зимно бебче и си взехме триколка на Bertoni много стабилна изглежда.  Говорих с майка, която е ползвала такава и тя каза че е много доволна  и освен това е с обръщащ се кош а и е към 9 кг не по-тежка от тези с 4 колела също така се сгъва много лесно само с едно единствено копче и става много компактна за кола.
По-големите гуми са по-лесни за изкачване на стълби и доста по-стабилни от малките а повечето триколки са с такива.
След всичко което изброих мисля че триколките не са никак зле за зимата. Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 1 230
Ние имаме Чиполино Деста, вярно лятно бебе сме и още не знам как ще се държи количката през зимата, но от опит ще ти кажа, че количката е много маневрена, с един пръст можеш да я въртиш заради предното въртящо се колело. Колелата са помпащи. Количката е лека, лесно се сгъва и се побира в багажника на колата. Единствения недостатък е, че не виждаш бебето пред теб, има прозорче отгоре, но не се вижда добре през него. Преди да купиш, прецени добре и разгледай колкото се може повече колички. Избора е индивидуален. Успех!;-)

# 22
  • Мнения: 700
За зимата триколката е супер. Ние не сме пропуснали един ден разходка, дори когато имаше толкова сняг, че на места имаше само малки партини. Случвало се е да я вдигам на передното колело за да минем през теснините в големия сняг. Ако е на 4 колела, трябва на страни да я накланяш. Това си е предимство и при подлезите, защото наклоните не са със стандартна ширина и с триколката можеш да плъзгаш количката на предната гума, като вдигаш задната част.
Но не е топлкова важен броя на колелата. Гледай да е маневрена (въртящо се предно колело), да е стабилна, да е с амртисьори, да е компактна като я сгънеш и да влиза в багажника на колата.

# 23
  • Мнения: 3 089
аз лично не виждам нищо лошо в триколките. бях с такава и петра е зимно бебе. проблеми не съм имала. лятната ми количка също е триколка. но пък, който на каквото свикне, това и хвали.

Общи условия

Активация на акаунт