Как се става модератор

  • 4 766
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Кейси, нидей рива - толкоз изгодна оферта ти дадох, ти - йок...

Айде няма да споменавам каква кола си поиска. Ама и да трябва да ти чистя къщата веднъж седмично...чашата преля  Crossing Arms

 Mr. Green

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Не може ли някоя от вас да каже добра дума за мен? Joy Където трябва.
Нцъ  Naughty безплатно нищо не се дава в тоя живот Crossing Arms

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Не може ли някоя от вас да каже добра дума за мен? Joy Където трябва.
Казвам веднага, няма проблем. Детайлите по ъм, лобирането, ще обсъдим на лични. Wink

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Ама и да трябва да ти чистя къщата веднъж седмично...чашата преля  Crossing Arms
Кейси, за едно модераторско място колко народ се натиска... Ти не щя да ми чистиш къщата (то пък чудо голямо...), а хората кюфтета от храброст са готови да правят, само и само да се доберат до заветния пост...

# 19
  • Мнения: 8 470
С Кейси ли ще се боря????За колко кисели?Те до Хамерика ще се вкиснат , няма смисъл.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
С кого ще се бориш няма значение...
Финалната дума имат Мамма и Татти. На тях колко ще им приготвиш - ще се разберете помежду си.
Ние само лобираме според големината на хм, интереса Mr. Green

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Нали знаете, че чата и спама тук не се толерират  Twisted Evil

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Нали знаете, че чата и спама тук не се толерират  Twisted Evil
...което ме наведе на още едно откровение:
Всъщност - толерират се. Всички го знаят. Само трябва да се прати правилното предложение, на което модераторът да не може да откаже... и да си затвори очите за вихрещият се спам.
В случая, колежке, аз имам неустоимо предложение (името ще задържа в тайна!), поради което ще

# 23
  • Мнения: 7 716
Я, като ще спамим бързо и аз да се включа, преди да ни орежат. Laughing Joy hahaha

Ама то било готино да спамиш Joy Joy Joy
Между другото кой е Модератор тук?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Между другото кой е Модератор тук?
Всички щото сме с връзки Mr. Green

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Между другото кой е Модератор тук?
Има няколко подфорума, които никой не иска - даже Вергилия, която толкова иска да стане мод, не ги пожела. Такива са този, Купувам/Продавам, Здравния и пр.
Там всеки модератор, който през седмицата с нещо е подразнил админите или не е внесъл модераторската си вноска на време, бива наказан да модераторства.
Тази седмица тук сме наказани аз и Хера.

# 26
  • Мнения: 7 837

О, за там трябва да сеизплащат допълнително вредни  Twisted Evil Кис. мляко не е достатъчно. Помислете в насока - витамини, антидепресанти, Red Bull, годишни разтоварващи почивки на екзотични острови...

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

О, за там трябва да сеизплащат допълнително вредни  Twisted Evil Кис. мляко не е достатъчно. Помислете в насока - витамини, антидепресанти, Red Bull, годишни разтоварващи почивки на екзотични острови...
И най-вече спа.  Mr. Green
Joy Joy Joy
 hahahaМодератор гейт.  Party

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Приличате ми на слънчасали... А тази седмица уж беше хладно с превалявания...
smile3532

# 29
  • Мнения: 5 468
Ий, човек е питал, как се става модератор, а що приказки са се изприказвали, коя от коя... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт