ПРОТЕСТНО ПИСМО до НЗОК относно in-vitro програмата. ПЕТИЦИЯ!

  • 6 597
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
предлагам да започваме с подписката, само кажете как ще събираме имената, може и телефони, незнам, но трябва да се съберем да обсъдим много неща!!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Да, спретнете си една подписка, орагнизирайте се за протест и ще получите подгрепа, а така ще дадете гласност на проблема, който остава скрит от хората.

# 17
  • Мнения: 4 324
Подкрепям!

# 18
  • Мнения: 1 226
Твърд съм ЗА!

# 19
  • Мнения: 471
Аз успях да се преборя тази година с касата и да си взема лекарствата, но никога няма да забравя мъчителното чакане на отговор и лудото търчане между личната лекарка и аптеката, след като ми се обадиха, че спешно трябва да си взема лекарствата - в един момент бях на косъм да зарежа всичко и да си купя лекарствата стига само да не се занимавам със системата на нашето здравеопазване. Подиграват се жестоко с нас, не знам какво искат да постигнат с тези си действия, но съм убедена, че са сгрешили адреса - напълно подкрепям писмото! Нека да ги накараме да съжаляват, че така са се отнасяли с нас.

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ето линк към петицията http://www.bgpetition.com/in-vitro/index.html

# 21
  • Мнения: 415
Като го подписах не си виждам името в списъка  newsm78 и в броя гласове също  Sad

# 22
  • Мнения: 3 323
Чакам и-мейла с линка за потвърждение

# 23
  • Мнения: 415
Това с мейла съвсем съм го пропуснала  Embarassed Всичко е ок.

# 24
  • Мнения: 2 381
Имам ли право да ви подкрепя, независимо, от това , че не живея в Бг?

# 25
  • Мнения: 2 022
Разбира се ! Благодаря   bouquet

# 26
  • Мнения: 5 178
Подкрепих петицията, явно трябва да се действа масово и организирано иначе господата от ЗК, Правителство, Парламент се гаврят с хората, както си искат...
Ами те нали си накрадоха парички за 10 поколения напред..
Сблъсках се с болката на семейство, които от 7-8 години ходят по мъките с ин-витро, но за тях това е единствената надежда за собствено детенце .. господата от ЗК дали знаят какво е да продадеш апартамен, кола и да вземеш заем за да опитваш отново и отново.. при тях се получава захваща се бебче, но в края на 3-4 месец спонтанен аборт и така вече 4 пъти всичко отначало
 

# 27
  • Мнения: 2 022
Off topic: PC (коте), правили ли са имунологични и генетични изследвания?

# 28
  • Мнения: 5 178
Off topic: PC (коте), правили ли са имунологични и генетични изследвания?
Cygnus, не съм особено наясно какви точно изследвания са правили.. но знам че и там заминаха голяма част от спестяванията..и сега обикалят по София за  изследвания, които не се правят във Варна

# 29
  • Мнения: 2 022
Да, може би точно за тях са отишли. По принцип една от най-добрите лаборатории по имунология е в Плевен - доц. Конова. Ако се интересуват кажи им за този форум. Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт