помощ!!! пърхут

  • 4 776
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Селсун или Низорал Peace

# 16
# 17
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Шампоан Алкмене в синя опаковка. До сега това е продуктът действащ ми най добре.

# 18
  • Мнения: 670
Брат ми си премахна пърхута с лосион Регхаар  на Walmark.А преди това беше пробвал много други продукти,но без резултат.

# 19
  • Мнения: 5 299
ПОлзвала съм Низорал, но ефекта е временен. ПОлзвам сега ш-на п/в пърхут на  YunseY (12 лв струва) МНого съм доволна. Единствено аромата не ми харесва, но поне нямам пърхут. Peace

# 20
POLZWAI NA COSMOFARMA 6AMPOTO ZA PARHUT SUPWER EFIKASEN I E MN EVTIN
250 ML NQKADE 7 LW NO SE SLAGA MN MALKO

# 21
  • Мнения: 569
 Себорал форте- червения

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 612
пак се връщам към вълшебната маска за коса и една от нейните съставки - екзематин ц
ветеринаря от който купихме екзематина каза че е много полезен в борбата с пърхута и себореята. той самия е с дълга коса и казва, че редовно си прилагал "нашите" съставки
продукта остана в приятелката ми и аз все още не съм го пробвала, все забравям да си го взема, но и пък нямам такива проблеми, обаче мъжа и има открай време и доколкото успях да науча, много добре му се отразява, така че вземи си направи от вълшебната маска, човек никога не знае  #Silly

# 23
  • София
  • Мнения: 3 390
Мен преди година и половина ме спаси на Клоран шампоана против пърхут.

# 24
  • Мнения: 106
Имам себорея. Ужасна работа-чак ми става нещо като "корона" -от косата към челото и ушите, също и нещо като пърши на лицето-бяха ми излезли като се появи за пръв път. Така съм от 12год.От виши шампоан пр/в пърхут не съм доволна- може би, защото имам себорея, нито от виши -шампоан против косопад. Ползвала съм и селсун блу,и низорал,и себорал форте за лицето-дипросалик лосион /който ги гори/, и дактакорт за мазане. Всичко това повлиява, минава ми,но само докато го ползвам. После- отначало...А тези продукти не са за постоянна употреба. Едно, че сякаш спират да действа, ако е постоянно, а от друга страна косата ми изсъхва, капе. Например имала съм затишие по време на море от солената вода. В момента пламнах с нова сила-не знам дали има връзка с брем-стта, но имам и по лицето. И се чудя как ще се търпя и с какво да се мажа.

# 25
kupi si twa i ciboreqta ti 6te newsm78 #2gunfire twa zastrelwa ciboreqta bqloto 6i6e wtoroto otgore bnadolu

# 26
opa eto go klikni warhu twa i wtoroto 6i6e otgore nadolo kaDETO PI6E ROQL PLACENTA
http://www.cosmofarma.it/catalogo.php?PAG=3&SID=1

# 27
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз съм ползвала на Низорал. Доволна съм. Сега ползвам шампоаните на Лореал и нямам никакъв пърхут. Peace

# 28
  • Мнения: 103
GLEZLATA84 и Mi6ok вече си мисля,че са реклани лица на тази Cosmofarma. NaughtyПросто никой друг не ги споменава,а те ще се изтрепят да пишат една през друга точно за тази Cosmofarma,във всяка тема свързана с пърхут,косопад и т.н. newsm78Че може и да са един и същ човек с 2 именца,щото и писанията им са много еднакви,еднакъв стил ... newsm78

# 29
  • Мнения: 152
Кой знае...? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт