СЕДМИ клас 2019/2020 - Ваканцията 1!

  • 34 375
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 8 222
Сега се сетих. В момента в Спортдепо има голямо намаление на раници. Почти всички модели на Osprey са с отстъпка между 30 и 50%, имат ежедневни модели, които са подходящи и за училище.
Доста се рових в сайта преди няколко дни, защото избирах раници за състезанията за отбора на малкия.

# 751
  • София
  • Мнения: 3 451
И ние в събота подадохме документи за лична карта.Без да искаме я пуснаха бърза Утре ще е готова.Наборката има драма че не се харесала на снимката,пък подписа не си докарала.....
За раници-харесвам много кул пак.Няма мърдане.Вепе си купи обаче за тази година черна на Найк.С това черно ще ме побърка

# 752
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Момичета благодаря много.
Аз ли отглеждам най-големия трошач на раници....не знам. Той харесва червения цвет...евентуално може да направи компромис със зелено вместо червено...евентуално, ако е в кондиция:)))
Изпратих му линкове към марките раници....каза,че ако не си хареса нищо щял да ходи с торба Билла на училище ахаххахах
Все си мислех,че тази година може и да им се размине много учебници...обаче май хич не съм права. Чакам родителската среща в Езиковата та да видя какво ще му трябва. От моето време там....до неговото тук минаха 25 години.

# 753
  • София
  • Мнения: 7 182
Ston, а тези ултралеките сгъваеми не стават за училище, нали? Гледах подобни на Зайо, ама прецених, че търсим друго.
Иначе се оплаках и м.г. - у дома са налични няколко съвършено здрави и хубави раници, носени по година-две, вил. Cool pack, Samsonite и Rip curl, но не, омръзнали са. Но успях да се измъкна преди година (подариха ѝ за РД някаква смешна раница Flying tiger, та с нея изкара; тя се поскъса де, за разлика от останалите) та сега няма да мога да мина метър.

# 754
  • Мнения: 6 584
Ред, нищо не каза за почивката.
Как изкарахте?

# 755
  • София
  • Мнения: 9 107
Предаваме щафетата. Успех на бъдещите седмокласници!

За момичетата от нашата си темичка - заповядайте в осми клас Yum !
Нова  тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1244721

# 756
  • Мнения: 2 022
Хера, имаме същата на Херлиц, която бяха пуснали по-нагоре. Уникално удобна и здрава, с оптимална организация вътре. А за дамите, с раници или чанти?

Общи условия

Активация на акаунт