Никорет спрей за отказване на тютюнопушенето

  • 7 590
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Добър ден! Днес за първи път изпробвах никорет спрей за отказване от цигарите. Веднага ми се замая ужасно много , заболя ме главата и ми омекнаха крайниците. Някой ако го е използвал може ли да сподели опит? Пръснах само веднъж и веднага ме заболя гърлото , не съм преглъщала веднага, както си и пише.

# 1
  • Мнения: 246
Може количеството никотин да е твърде голямо наведнъж.По колко спръсквания ползвате? Пробвайте с по-малък брой впръсквания наведнъж.По колко цигари на ден по пушите преди и сега?

# 2
  • Мнения: 1 107
Аз прочетох книгата за две вечери и вече повече от месец не съм и помисляла за цигара. Знам, че никога вече няма да пуша.
А ето и сайта. Ако можете да си го позволите финансово, сигурно няма да съжелявате. Все пак има опция с връщане на парите.
https://www.nepushaveche.com/category/news/
Дописвам: Нямам идея какво съм направила, че на текста  който написах липсва началото. Така от нищото наистина изглежда супер тъпо като коментар....

Последна редакция: нд, 09 авг 2020, 12:48 от vige

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Аз прочетох книгата за две вечери и вече повече от месец не съм и помисляла за цигара. Знам, че никога вече няма да пуша.
А ето и сайта. Ако можете да си го позволите финансово, сигурно няма да съжелявате. Все пак има опция с връщане на парите.
https://www.nepushaveche.com/category/news/
И това ако не е реклама ..

# 4
  • Мнения: 1 107
Не е реклама.
Просто нямам идея как да го кажа без да изглежда по този начин, но това е истината.
Аз първо прочетох книгата (има я безплатно в интернет, като за онлайн четене, я има и да си я свалиш на телефона и да я четеш) и после реших да разгледам сайта. Когато видях коментарите си помислих колко много приличат на тези от спам сайтовете за лекарства за отслабване. Просто аз спрях цигарите след книгата и знаех, че тези коментари са искрени, защото аз се чувствах по същия начин.
Ако искаш мога да ти пусна книгата?
И това, че има сайт и се провеждат терапии в България, мен лично ме изненада много приятно. Защо да не дам коментар за нещо което научих случайно? Смятам, че всеки желаещ да откаже цигарите има право да знае за вариантите около него.
Аз научих за книгата случайно и дори реших да я прочета от чисто любопитство, да видя как (аджеба) някой ще ме убеди с думи да ги откажа!?!
Успя.
И да е реклама не би ли било по-логично да не използвам истинския си дългогодишен профил?

Последна редакция: нд, 09 авг 2020, 12:47 от vige

# 5
  • Мнения: 3
Може количеството никотин да е твърде голямо наведнъж.По колко спръсквания ползвате? Пробвайте с по-малък брой впръсквания наведнъж.По колко цигари на ден по пушите преди и сега?
По 1 впръскване и по принцип пуша към 10 , сега се старая да не пуша въобще

# 6
  • Мнения: 246
Може количеството никотин да е твърде голямо наведнъж.По колко спръсквания ползвате? Пробвайте с по-малък брой впръсквания наведнъж.По колко цигари на ден по пушите преди и сега?
По 1 впръскване и по принцип пуша към 10 , сега се старая да не пуша въобще

Принципно това,което описвате се случва най-често в два случая - или пушите докато приемата Никорет спрей и никотина идва в повече или когато дамите "забравят" да се хранят докато спират цигарите. Ако спазвате указанията и това се повтори трябва да спрете приема на Никорет.
В конкретния случай можете да подадете сигнал до производителят (има телефон в листовката) или на телефона на ИАЛ (пак в листовката) за да може да се подобри безопастността на продутка.

Общи условия

Активация на акаунт