Какво направих днес за себе си? - 9

  • 44 191
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 34 652
Тръгвам за Павел Баня..и колелата сме помъкнали...ще затопля кокалите, може и масажче...

# 436
  • Мнения: 9 254
Мими, лоша си Cry
Завиждам...

Аз ще си тръгна сега от работа. Ще полежа с книжката следобед, а после запазих час за масаж.

# 437
  • София
  • Мнения: 7 994
Поръчах си боти за "конячената" ми раница. Simple Smile Дано ми харесат и наживо, ако не ще ги върна.
Работя от вкъщи и спретнах една баница за училищните кутии, но мисля сега на обяд да се натъпча с топла, домашна баничка.

# 438
  • Мнения: 34 652
Мале Дидке, сърце нямаш...сега ше я сънувам!
Евче, и ти ще си на масаж Wink

# 439
  • София
  • Мнения: 7 994
Еее, то и аз искам на спа да се понакисна, но няма...И затова се утешавам с баничка. Simple Smile

# 440
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Отметнах толкова много работа, че капнах. Но пък съм доволна и изпълнена с позитивизъм, че нещата може да не са чак толкова черни, колкото ми се струват понякога...

# 441
  • Мнения: 3 082
Ха-ха, медитация за релаксация и спокойствие
Запалих си и ароматни свещи.....Абе, идилия
Беше приятно!

# 442
  • Мнения: 2 503
Отметнах още една задача от огромния списък. 😂
Когато планирал времето си, може да се справиш, независимо голямото натоварване. Успях да ида и на маникюр. 😊 Сега съм ги захванала и аз веждите, сложих си и мед на лицето. Спокойна съм, ще се справя.

# 443
  • Мнения: 34 652
Направих дълъг душ с топлата радонова вода!


# 444
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Самолетен билет.

# 445
  • Мнения: 4 915
Мими, кой е хотелът? Милениум?

# 446
  • Мнения: 34 652
Мими, кой е хотелът? Милениум?
Севтополис, срещу нас е Милениум.

# 447
  • Мнения: 4 915
Благодаря! Исках да ходим в Павел баня и проучвах хотелите там. Обаче ММ заяви, че градът бил прашно село и нямало нищо интересно. Неговите сведения са отпреди повече от 40 години, надявам се някой ден да го навия.
По темата: вчера имах рожден ден, не бях много в настроение за празнуване, но дъщеря ми дойде с приятеля си и се получи една много приятна вечер.

# 448
  • Мнения: 9 254
Честит рожден ден, здраве и красота в живота пожелавам!

Днес разучих възможностите за физиотерапия. Пффф, 12 дни трябва да отсъствам от къщи. Вероятно ще отида, налага се.

# 449
  • Мнения: 34 652
Дама, градът не е нищо особено, тук хората идват за СПА. Аз не обичам да се кисна в обществени басейни, ще ползвам минералния душ и масажи.
Носим си колелата, днес сме до Копринка... Wink
Севтополис е много добре, по широк и комфортен от Дианамар, но и по скъп! Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 11:32 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт