Какво направих днес за себе си? - 9

  • 41 173
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 454
Отивам си у дома при мама...в Сф, home, lovely home! Heart

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 19:14 от mimi.7299

# 46
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 052
Успях да разбера как да си синхронизирам субтитри за филми,че преди беше "мъка" и все нещо не се получаваше.

# 47
  • Мнения: 3 640
Разчистих си бялата и декоративнате козметика, защото бях буквално затрупана от всевъзможни шишенца, тубички...
И пак пълня с лекота 3 шкафа и една тоалетка. 😒🤷‍♀️

# 48
  • Мнения: 7 911
Сменихме си спалните с дъщеря ми... Цял ден мъкнем багажи по коридора. Сякаш се нанасям в нов дом, вълнувам се като си подреждам нещата.

# 49
  • Мнения: 1 122
Днес се отдадох на моето хоби - ръчно изработени бижута Heart Израборих с лекота и въодушевение шест чифта кожени обечки Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 492
Предозирах с измислена от мен следобедна закуска - студено кисело мляко, къпини и мед

# 51
  • Мнения: 24 329
Направих бутер банички и хапвам под звуците на италианска музика. Кеееееф

# 52
  • Мнения: 2 503
Най- после мога да тренирам!
След операцията трябваше да се пазя, но сега се чувствам сигурна и вече няколко дни си правя тренировки.
Да започнеш деня си с тренировка е прекрасно, сякаш си свършил страхотна работа. 😂😎

# 53
  • Мнения: 3 907
Направих един хубав шопинг. Поръчах подаръци за предстоящи празници. След двуседмичен режим се наградих с тортичка в Неделя. Купих риба - ММ изяви желание да я приготви.

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 23:25 от Ellinor*

# 54
  • София
  • Мнения: 6 028
Пристигна ми пратката от стор.бг с тетрадки, несесери и пр. ученически приспособления. Децата се изкефиха яко, подредиха си бюрата, наредиха си новите неща, нямат търпение милите. Дано да ходят на училище, че не ми се мисли.
За мен - риза и две тениски. Вече се предадох и почнах да си взимам Л размер, вместо М както винаги досега.

# 55
  • Мнения: 5 320
И аз си купувам М вече, по-малките ми теснеят;)
Нищо за мен не направих днес, утре се надявам да е моят ден!

# 56
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
И аз днес се отдадох на шопинг Blush За щастие с по малък размер.Купих си и сандали.Поставих и нов рекорд в сутрешното тичане - цели 18 километра.

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 22:21 от Захарчето

# 57
  • Мнения: X
Направих си руси кичури. Много ми харесва как се получиха. Това беше вчера.
Днес си купих едно кактусче. Много му се радвам и се надявам да оцелее при мен. И се лакирах.

# 58
  • Мнения: 3 640
Последната седмица всеки ден правя по над 15 хиляди крачки дневно.
Днес оправям багаж за кратко пътуване до морето. 🤩

# 59
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Направих бутер банички и хапвам под звуците на италианска музика. Кеееееф

Тъкмо чета този пост и зад мен от бара Dirty Gradina зазвуча Bella ciao. Grinning

Днес ми е отегчено на плажа. Тук е шумно, пълно с народ, духа вятър а приятелките ми обсъждат силокони и плочки. Аз се правя на заета с телефона си и гледам Мамата. Joy

Общи условия

Активация на акаунт