Свиди му за мен да търся ли друг

  • 6 840
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
А, това е оная труженичка, дето се бъзикаше с чувствата на лудо влюбен в нея и кръшкаше?
Тъкмо щях да кажа да разкара този навлек, но не - нека си стои при него. Кармата е хубаво нещо.
А мъжът от новата тема всъщност влюбеният ли е, или любовникът?

# 16
  • Мнения: X
Живеят заедно от година и половина - според теб кой може да е?

# 17
  • Мнения: X
Е влюбеният нали се беше изнесъл?

# 18
  • Мнения: 1 011
Вече явно стана традиция да се пускат теми за проблеми с един и същи човек, представен по различен начин и със спестени/наместени обстоятелства. Много некоректно и тролско. Rage

Не знам какво човек би спечелил от подобно нещо. Нали се иска съвет, а за това е нужна точна информация. Ако пък целта е някой да те съжали, без да те критикува, то авторът на такава тема винаги ще си знае, че ако получи коментарите, които иска да прочете, то е заради изкривения начин, по който са представени нещата.

# 19
  • Мнения: X
Е влюбеният нали се беше изнесъл?

Явно се е завърнал пак Grinning Май любовта отключва всички врати, включително и тези със сменен патрон Smile

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво точно му обичаш на този?

# 21
  • Мнения: X
Абе аз й казвах на тая да ни запознае, ама не ще.

# 22
  • Мнения: 2 305
Най-добре трети търси. С предварителни уговорки за съвместното съжителство. Всичко да се знае предварително - изневери, сметки, наеми, кой готви, кой пере.
Наистина ли има такива хора? Или лошо се шегуват със ССФ? Защо няма забавни пързалки?

# 23
  • Мнения: 1 011
Какво е ССФ?

# 24
  • Мнения: 15 960
Живея година и половина с мъж и не е платил нито един път ток вода телефон- сметки всичко плащам аз не ми прави подаръци не ми копува нищо въпреки че вижда че нямам пари обичам го и много пъти сме се карали за това не искам да се налага да търся друг мъж как да подходя в най трудните ми моменти бяхме скарани и никога не бил до мен не го чувствам като опора и подкрепа а да ми даде пари дори на заем абсурд.
Този мъж въобще някога направил ли е нещо хубаво за теб? Не разбирам защо още го обичаш. Всякакви чувства би трябвало отдавна да са се изпарили.

# 25
  • Мнения: X
Сега ще гледаме още 15 човека да дойдат да дадат кураж, без да знаят коя е авторката Grinning

# 26
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Какво точно му обичаш на този?
и аз това питам. От описаното, този мъж би бил един лош кошмар за мен. Ако има някакви положителни черти, не са споменати.  Сексът ли е добър или какво друго?

# 27
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Нашето общество предполага, че е нормално жени да живеят на гърба на мъжете си, но обратното е недопустимо.

Разликата при двете ситуации е, че при първата жените поемат почти изцяло грижите по дома и децата, ако има такива. При втората - мъжете най-много да закарат половинката си донякъде с колата, и то след дълги молби.

# 28
  • Мнения: 159
Не търси друг, пасвате си идеално Heart

# 29
  • Мнения: X
Разликата при двете ситуации е, че при първата жените поемат почти изцяло грижите по дома и децата, ако има такива. При втората - мъжете най-много да закарат половинката си донякъде с колата, и то след дълги молби.
Рядко срещано, особено при по-младите под 35г. Това са някакви стари стереотипи.

Общи условия

Активация на акаунт