Какви жени харесват мъжете?

  • 25 240
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 35 281
Дръж го у въздуха 20 г и чакай инфаркта.
На молеца това.

# 826
  • София
  • Мнения: 12 916
Скрит текст:
Енергията. Това е, което ката мъжа да последва жената и да избере пред по-младата или по-красивата и тн..Wink

“Защо някои жени дори не се забелязват а от други не можеш да откъснеш очи? Всички жени са еднакви: глава, две ръце, два крака. Къде се крие разковничето? В характера? В поведението? В отношението? Всъщност те са само малка част от това, което вълнува нас мъжете. Самата основа се крие в наличието или отсъствието на огън в жената. Огънят е живот. Той привлича, затопля, изгаря, задържа и не пуска. Той поглъща безследно, като не оставя втори шанс за живот, похот и приключения. Дори и да си примерна домакиня, да готвиш добре и да си луда и страстна в леглото, ако мъжът ти усети, че животът минава покрай вас той ще си тръгне. Всъщност на нас не ни пука дали избраниците ни са по-възрастни или по-млади, по-хубави или по-големи мръсници. Мъжете летим като молци, а молецът се привлича не от красотата, а от огъня.  Нито един мъж няма да остане с жена, която му внушава редовно чувство за обреченост на рутината на съществуване. Важното е жената да умее да накара своя мъж да се чувства все така млад, независимо от годините на които е. Да го поддържа да се чувства същият мъж, който да я иска и да желае да я завладее отново. Жената трябва да предлага живот, изпълнен с емоции заради които мъжът й би я боготворил. По този начин той ще намира в своята жена не официален протокол, а жив, ярък, горящ и изпепеляващ огън от чувства и впечатления, благодарение на който не би виждал смисъл да живее по различен начин.“

Тоест, някоя купонджийка-скандалджийка? Joy

# 827
  • Мнения: 12 473
Хаха.. вещица най-добре..)

# 828
  • Мнения: 2 204
Много висш пилотаж това ве,  то не случайно е измислен и план Б - 69 + мусака.

# 829
  • Мнения: 12 473
План Б винаги работи, ама временно..Wink

# 830
  • Мнения: 2 204
Алън: -Алкохолът е временно решение!
Чарли: -Само ако спреш да пиеш.  Wink

# 831
  • Мнения: 20 138
Уингче, на кого е цитата? Не бих казала, че важи за всички мъже казаното. До характери е.

# 832
  • Мнения: 2 928
Хаха.. вещица най-добре..)
Лукреция Борджия. Cocktail
Абе, я да ме осветли някой от мъжете, защо вече втори ми се дърпа при целувка?
Това да не е някаква нова мода заради Ковид ограниченията?
Първият направо ми заяви: "С този твой език ще ми бръкнеш направо в гърлото."
А вторият си стиска зъбите. Ама аз зъби не ща да целувам ( да не съм някой зъболекар!)  и това ме дразни не на шега. Joy

# 833
  • Мнения: 12 473
Уингче, на кого е цитата? Не бих казала, че важи за всички мъже казаното. До характери е.
При един ФБ познат го срещнах, ама съм сигурна, че не е негов..)

# 834
  • Мнения: 20 138
Равена, много си напориста, нали ти казах. То им се прибира навътре либидото. Давай го по-кротко, сестро, дай им шанс да са мъже. Smile

# 835
  • Мнения: 2 928
Равена, много си напориста, нали ти казах. То им се прибира навътре либидото. Давай го по-кротко, сестро, дай им шанс да са мъже. Smile
Ей!... Какви мъже са след като аз съм по-напористата, баси?! Anguished

# 836
  • София
  • Мнения: 35 281
Търсят секс, не целувки.
Едното няма отношение с интимността на другото.

Ти па го обери тоя език, някой мост ще извадиш.

# 837
  • Мнения: 15 619
Трябваше да ги питаш, Равена. Може пък да го е страх втория да не му падне протезата. Първия явно не това му
 е проблемът.

# 838
  • Мнения: 11 505
Мое да са яли чесън, лук, па може и да не можеш да се целуваш, щом и сливици облизваш, не знам, не знам

# 839
  • Мнения: 2 204
Едното няма отношение с интимността на другото.
Да е страничен ефект специфичен за канадския щам ми звучи по-реалистично.

Общи условия

Активация на акаунт