На море в България 2020 г.! - 7

  • 45 268
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 54
Може ли да ми предложите някаква алтернатива на Дюни?В началото на месеца отседнахме там и останахме изключително доволни,но сега искаме да направим още едно кратко септемврийско море и се чудим къде да отидем.Не обичаме да повтаряме,но там наистина много ни хареса и сега е трудно да изберем.Важно за нас е да има аквапарк,да не е само 1 пързалка,да е на плажа или в непосредствена близост и да е с добър All защото сме с малко дете и не ми се занимава с готвене и с обикаляне на заведения.

# 631
  • София
  • Мнения: 969

Здравейте, имате ли мнение за хотел Мелия Слънчев бряг/  бившия Иберостар?
И аз спешно се интересувам, не намирам нищо освен обичайните отзиви в букинг, трипадвайзър, не откривам и тел на хотела в бг.Изобщо пълна мъгла!
Аз поисках оферта от Съни Турс и доста добра оферта ми дадоха за 3 нощувки. Но още се чудим за едно последно море преди децата да започнат училище.

# 632
  • Мнения: 6 312
Може ли да ми предложите някаква алтернатива на Дюни?В началото на месеца отседнахме там и останахме изключително доволни,но сега искаме да направим още едно кратко септемврийско море и се чудим къде да отидем.Не обичаме да повтаряме,но там наистина много ни хареса и сега е трудно да изберем.Важно за нас е да има аквапарк,да не е само 1 пързалка,да е на плажа или в непосредствена близост и да е с добър All защото сме с малко дете и не ми се занимава с готвене и с обикаляне на заведения.
Вижте този комплекс дали Ви устройва. https://www.sunsetresort.bg/  Това пък са офертите през Съни турс https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sanset-rizort-pomorie-16524/

Не съм го посещавала лично, но моя колежка миналото лято беше там и остана супер доволна от всичко.
В случай, че пързалките в хотела не са Ви достатъчни, то зад хотела има огромен аквапарк. https://www.sunsetaquapark.bg/

# 633
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
P.S. Peterky, не смятам че точно ти плюеш, даже напротив, просто се хванах са поста ти Simple Smile

ТОЧНО Simple Smile
които доста са ходили по комплекси  с компактни етнически групи са виждали пияни и неадекватни англичани , германци , да не говорим за руснаци , поляци и финландци  Sad Sad Sad . А във виенски хотел най - открояващата се и шумна група бяха .................чехи Simple Smile .
А за комплекса Морска Гара ВАРНА дотолкова стана популярен, че вечер на паркинга дори делничен ден почти няма места. СТАРИЯ ЧИНАР е само с предварителна резервация , гръцкото ХЕПИ  е пълно  и има опашки пред турския модел балък екмек и пълнени компири като дори фурната беше 1:1 с Истиклял.

В сравнение с това, което беше Морска гара, че и алеята преди няколко години... в момента си е идеален комплексът. Хапнахме в Seasecrets на крейбрежна ние и ни хареса, иначе за Хепи си имаше опашка.

# 634
  • София
  • Мнения: 969
Може ли да ми предложите някаква алтернатива на Дюни?В началото на месеца отседнахме там и останахме изключително доволни,но сега искаме да направим още едно кратко септемврийско море и се чудим къде да отидем.Не обичаме да повтаряме,но там наистина много ни хареса и сега е трудно да изберем.Важно за нас е да има аквапарк,да не е само 1 пързалка,да е на плажа или в непосредствена близост и да е с добър All защото сме с малко дете и не ми се занимава с готвене и с обикаляне на заведения.
С тези условия вижте Дит Еврика Бийч, Мелиа и Котва в Сл.бряг и Сол Несебър Ризорт. Иначе хотелите към аквапарковете в Сл.бряг и Несебър, но и двата са доста отдалечени от плажа.

# 635
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Хотелите от веригата Грифид започват да затварят, ще остане само Енканто.

# 636
  • Мнения: 215
Русалка, знаеш ли дати,кога затварят? Имаме резервация през Съни турс за Вистамар от 03.09 и тази информация ме притесни.

# 637
  • Мнения: 6 312
Хайде любителите на Турция може да стягат багажа и да си осъществят почивките. https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/zdravniyat-ministar-izdade-3-no … chnata-obstanovka

# 638
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Русалка, знаеш ли дати,кога затварят? Имаме резервация през Съни турс за Вистамар от 03.09 и тази информация ме притесни.
Ще работи, гледах в Букинг има свободни места за него, както и за Болеро и Енканто.

# 639
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Една приятелка са пуснали запитване за Болеро за към 22 септември и са им казали, че започват да затварят хотелите един по едни.До колкото си спомням ще остане Болерото до към 11 септември.Чакали да потвърдят една група, и ако потвърдят еветуално още няколко дни след 11 септември ще работи Болеро. След това целогодишно оставал само Енканто да работи.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 00:02 от Русалка_1

# 640
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Предполагам, че Вистамар ще работи до 30-ти септември. Има оферти за него https://grifidhotels.com/index.php?page=summer-discount-2020. Но дори да не е до 30-ти, в началото на септември повечето ще работят.

# 641
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Мисля, че са до към 11 септември и после остава евентуално Болеро още малко и накрая Енканто.

# 642
  • Мнения: 1 445
Може ли да ми предложите някаква алтернатива на Дюни?В началото на месеца отседнахме там и останахме изключително доволни,но сега искаме да направим още едно кратко септемврийско море и се чудим къде да отидем.Не обичаме да повтаряме,но там наистина много ни хареса и сега е трудно да изберем.Важно за нас е да има аквапарк,да не е само 1 пързалка,да е на плажа или в непосредствена близост и да е с добър All защото сме с малко дете и не ми се занимава с готвене и с обикаляне на заведения.

Wave resort. Утре отивам за трети път тази година,толкова много ми хареса Simple Smile

# 643
  • Мнения: 2 719
Може ли да ми предложите някаква алтернатива на Дюни?В началото на месеца отседнахме там и останахме изключително доволни,но сега искаме да направим още едно кратко септемврийско море и се чудим къде да отидем.Не обичаме да повтаряме,но там наистина много ни хареса и сега е трудно да изберем.Важно за нас е да има аквапарк,да не е само 1 пързалка,да е на плажа или в непосредствена близост и да е с добър All защото сме с малко дете и не ми се занимава с готвене и с обикаляне на заведения.
С тези условия вижте Дит Еврика Бийч, Мелиа и Котва в Сл.бряг и Сол Несебър Ризорт. Иначе хотелите към аквапарковете в Сл.бряг и Несебър, но и двата са доста отдалечени от плажа.

Не знам какви са другите изброени хотели, но Сол Несебър изобщо не е на добро ниво. Като позитиви мга да кажа, че е много чисто и гледката от горните етажи е хубава. Храната е на доста базово ниво, а плаж няма изобщо.

# 644
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Еврика Бийч е много далеч от нивото на Дюни.
Аз, лично за нашата конфигурация - 3-ма възрастни, не съм намерила заместител на Дюни:yum:.

Общи условия

Активация на акаунт