На море в България 2020 г.! - 7

  • 45 315
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 3 585


Добро утро и хубав ден на всички!

# 601
  • Мнения: 1 817
а, да, ама руснаците и румънците щото са едно спокойствие..Не всички разбира се, ама масовката, която ходи по евтиното не ме кефи.На такива простотии съм се нагледала..викане, крещене..бият ни по точки!
Ужас! Вие по какви места ходите?



Приятна почивка на плажуващите!

# 602
  • Мнения: 506
Слънчака го изгубиха туристите с предразсъдъци!И точно те сега го преоткриха.Защото течеше една антиреклама за комплекса и тук, и по медиите.Тази година за първи път не съм чула нищо лошо по ТВ за Слънчев бряг.А пък да ви кажа, че за мен няма особена разлика/поне в централната част/ от други години-само пияните британци ги няма и има доста повече българи, иначе и плажа е  пренаселен, и в централната част на комплекса си е същото-няма неработещи заведения и е пълно с народ.Но както винаги съм казвала в Слънчев бряг има от всичко за всички-и спокойни местенца, и хубави дискотеки, и приятни барове, и уютни ресторанти, и страхотни атракциони....
Но да плюеш по нещо, защото не е твоето място, това не го разбирам.Има места по нашето черноморие, на които не бих отишла да почивам, но никога не съм казала, че са отвратителни-просто не са МОЕТО място.Имаме си прекрасно море и доста голям избор от курорти -за всеки по нещо, както се казва Stuck Out Tongue

# 603
  • Мнения: 1 644

Празно е , защото малко българи ходят към. Бяла, а чужденците ги няма.
Точно такива места обичам,истинско спокойствие...Най- малко пък българи ми трябват...
а, да, ама руснаците и румънците щото са едно спокойствие..Не всички разбира се, ама масовката, която ходи по евтиното не ме кефи.На такива простотии съм се нагледала..викане, крещене..бият ни по точки!
Възможно е, но от години избягвам такива места.Във Влас / хотелите на Диневи/ никога не сме имали проблем с руснаци, сега по северното черноморие нямаме и проблем с румънците...

# 604
  • Варна
  • Мнения: 3 969
той и Роналдо се оплака от вилата си за  30 000 ЕВРО/ДЕН  Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 605
  • Мнения: 3 598
Имам такова питане: търси се хотел на морето с пързалки/мини аквапарк/ без All inclusive 🤔

# 606
  • София
  • Мнения: 969
Имам такова питане: търси се хотел на морето с пързалки/мини аквапарк/ без All inclusive 🤔
Бургас Бийч имат две пързалки и възможност за закуска само. Това по оферта от Грабо. Има и други хотели с тези условия, но за съжаление са затворени тази година. Хотел Котва, ако е през букинг, мисля също има възможност със закуска само.

# 607
  • Мнения: 1 078
Снощи се настаних в Алба (Сл. Бряг).
На снимки ок, реално - горе долу.
Храната не става.
И вечер е ад, заради локацията му.
Днес си тръгвам (служебно бях в Сънито), но ми беше достатъчно, за да придобия представа)

П. С. Много мммммааааанннннггггууууутттааа, много нещо Scream

# 608
  • Мнения: 6 366

П. С. Много мммммааааанннннггггууууутттааа, много нещо Scream
Тези сигурно са от 'Спасители", но не на плажа, а на сезона.😄

# 609
  • Мнения: 523
Здравейте, имате ли мнение за хотел Мелия Слънчев бряг/  бившия Иберостар?

# 610
  • Сф
  • Мнения: 10 773
Здравейте, имате ли мнение за хотел Мелия Слънчев бряг/  бившия Иберостар?
И аз спешно се интересувам, не намирам нищо освен обичайните отзиви в букинг, трипадвайзър, не откривам и тел на хотела в бг.Изобщо пълна мъгла!

# 611
  • Мнения: 523
Здравейте, имате ли мнение за хотел Мелия Слънчев бряг/  бившия Иберостар?
И аз спешно се интересувам, не намирам нищо освен обичайните отзиви в букинг, трипадвайзър, не откривам и тел на хотела в бг.Изобщо пълна мъгла!
В гугъл последните мнения от чужденци са 5 от 5. Основно пишат, че храната е отлична. А тук в темата, по - нагоре, някой беше написал, че е на ниво училищен стол.
Интересува ме и шезлонгите и чадърите наистина ли са много отдалечени от водата?

# 612
  • Sofia
  • Мнения: 3 864
Здравейте, имате ли мнение за хотел Мелия Слънчев бряг/  бившия Иберостар?
И аз спешно се интересувам, не намирам нищо освен обичайните отзиви в букинг, трипадвайзър, не откривам и тел на хотела в бг.Изобщо пълна мъгла!
Пюр, само това намерих, дано ти е от полза.
Скрит текст:

# 613
  • Мнения: 1 078
Ако е от тази година на Melia, може и да е ок, но може и да е ок чак за следващия сезон. Зависи от това дали са сменили изцяло екипа или ....

# 614
  • Сф
  • Мнения: 10 773
Ще пробвам на Несебърския номер да звънна, тоя 808 някъде по островите. Благодаря.
Айва , ако беше казал че си там, да те бяхме пратили служебно от бг мама Simple Smile на разузнаване..
* И ма добра оферта и за СолЛуна Обзор във визит.

Общи условия

Активация на акаунт