Ясновидки (врачки)

  • 314 569
  • 751
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 674
За какъм мой избор говориш?
.......

За избора да ходиш при врачка говорех. Simple Smile Ти нали си решила да ходиш на врачка, като си милсиш, че тя евентуално ще ти помогне да  си  решиш проблемите.
Да, може да ти помогне, но може и да ти навреди. Та ти решаваш сама. Това исках да кажа.
Не  се сърди... Simple Smile Успех в  каквото и да решиш! Peace

# 406
  • Мнения: 141
winter, ако знаехме какъв ти е проблема, може би бихме могли по някакъв друг начин да ти помогнем, но да знаеш че всяка намеса от рода на екстрасенси и гледачи не е в полза на детенцето, защото е твърде малко. Поне доколкото съм чела на малките деца дори още съдбата не е определена, до осмата си година зависят от съдбата, мислите и емоциите на майка си.  Ако греша, моля по-компетентните да ме поправят.
Виждам че ти си имаш мнение по въпроса, понякога стават чудеса все пак, смятам че няма нищо по-добро от една искрена майчина молитва!

# 407
  • София
  • Мнения: 4 966
Боже не съм писала за да ми чете някой конско дали да водя дете на гледачка.
Писала съм на тези които могат да помогнат с координати на добра ясновидка или лечителка.
Писах ти на лични:)

Не ги слушай другите какво говорят,ако не беше тази жена,за която ти писах,не ми се мисли как щеше да се разива болестта на малкия,който като по чудо се излекува от раз без хормонални лекарства от чужбина и висене по месеци в болница:)
Не искам спор,изказвам мнение.
Всеки човек си е изпатил от нещо.
Аз ако не бях доволна,щях да плюя или да не препоръчвам.
Преживяла съм го...

# 408
Боже не съм писала за да ми чете някой конско дали да водя дете на гледачка.
Писала съм на тези които могат да помогнат с координати на добра ясновидка или лечителка.
Какво му е на детето?И какво ще му направи ясновидката, че да стане по-добре?


Прочети ме добре, каквото и да е , не е по-лошо от това , което стана с дъщеря ми!!!

   Когато беше на 8м, падна , макар и от нисък креват и си счупи главичката.Получи на момента  симптоми на инсулт.Издъхваше ми в ръцете.В линейката  не дишаше.Проплака леко едва п/д болницата.От сномката стана ясно, че има голям хематом в ляво.Отвориха й главата-това е бебе!!!Хирурга ни каза, че почти ням,а надежда, но ако сме вярващи да се молим на Бога.А ние с татко й сме такива, практикуващи, не традиционни.Молихме се, а заедно с нас още  около400-500 души, тук и извън страната.Операцията беше успешна, обаче...Четири дена  шева на главата й се издуваше като балон .И когато сменяха превръзкитене  изтичаше като фонтан ликворна течност/тази, която е около мозъка и без която той загива/.Доктора каза, че ако не спре до вечерта на 4-ия ден, ще се наложи 2-ра операция и то в София или Варна.За да не се стига до там, детето трябваше да е в абсолютен покой и  въобще да не плаче.При най-малкия рев или напън течността рукваше.Тя лежеше в/у памперс, за да  я попива.Как да не плаче бебе с дупка в главата  ooooh!и стегнат до жестокост бинт , за да зараства раната.Незнам дали знаеш, но тази течност  я държи една ефирна ципа, която , ако човека не е в покой не може да  зарастне, толкова е тънка.
    Знаеш ли какво? Знам какво е отчаяние, знам какво е да си безсилен пред смъртта.Но нито първия , нито втория път се допитахме  до врачка.Защо да го правим, след като Бог, Твореца на всичко видимо и невидимо- Източника на живота е на наша страна.Защо трябва да лазя пред дявола и неговите слуги?Никога не бих дала доброволно детето си в ръцете им- само през трупа ми Naughty
   Та така, ние с мъжа ми  положихме ръце на главата на детето и се помолихме за решение.След два часа доктора, който е най-невероятния хирург и човек/лекар/, когото познавам  bouquet, дойде да смени превръзката.Казвам ти, човека беше толкова притеснен, че  се чудех аз как да го утешавам.И знаеш ли какво?  Ами нямаше грам течност по превръзката, раната беше спокойна, без балон.Той я гледа  доста дълго, а извода му беше, че наистина  това  е необяснимо и е "божа работа".А той се е нагледал на какво ли не.
Горкия човек , трудно му е да  разбере как и досега детето е  толкова добре, развива се  напълно нормално, даже  доста.Според него е ЧУДО, че няма последствия.

  А за мен чудото е често явление.Знам и съм свидетел на още такива чудеса , извършени от Бог.Знам и за  последиците от ходенето по врачки и екстрасенси и това мога да не ти спестя, но хайде.


    Пази детето си, само това ти казвам.И не търси  помощ  от където ти попадне, само защото  хората в невежеството си  го правят масово.Ако искаш ми вярвай, ако  ли не- детето е твое , все пак.

# 409
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Боже не съм писала за да ми чете някой конско дали да водя дете на гледачка.
Писала съм на тези които могат да помогнат с координати на добра ясновидка или лечителка.
Какво му е на детето?И какво ще му направи ясновидката, че да стане по-добре?


Прочети ме добре, каквото и да е , не е по-лошо от това , което стана с дъщеря ми!!!

   Когато беше на 8м, падна , макар и от нисък креват и си счупи главичката.Получи на момента  симптоми на инсулт.Издъхваше ми в ръцете.В линейката  не дишаше.Проплака леко едва п/д болницата.От сномката стана ясно, че има голям хематом в ляво.Отвориха й главата-това е бебе!!!Хирурга ни каза, че почти ням,а надежда, но ако сме вярващи да се молим на Бога.А ние с татко й сме такива, практикуващи, не традиционни.Молихме се, а заедно с нас още  около400-500 души, тук и извън страната.Операцията беше успешна, обаче...Четири дена  шева на главата й се издуваше като балон .И когато сменяха превръзкитене  изтичаше като фонтан ликворна течност/тази, която е около мозъка и без която той загива/.Доктора каза, че ако не спре до вечерта на 4-ия ден, ще се наложи 2-ра операция и то в София или Варна.За да не се стига до там, детето трябваше да е в абсолютен покой и  въобще да не плаче.При най-малкия рев или напън течността рукваше.Тя лежеше в/у памперс, за да  я попива.Как да не плаче бебе с дупка в главата  ooooh!и стегнат до жестокост бинт , за да зараства раната.Незнам дали знаеш, но тази течност  я държи една ефирна ципа, която , ако човека не е в покой не може да  зарастне, толкова е тънка.
    Знаеш ли какво? Знам какво е отчаяние, знам какво е да си безсилен пред смъртта.Но нито първия , нито втория път се допитахме  до врачка.Защо да го правим, след като Бог, Твореца на всичко видимо и невидимо- Източника на живота е на наша страна.Защо трябва да лазя пред дявола и неговите слуги?Никога не бих дала доброволно детето си в ръцете им- само през трупа ми Naughty
   Та така, ние с мъжа ми  положихме ръце на главата на детето и се помолихме за решение.След два часа доктора, който е най-невероятния хирург и човек/лекар/, когото познавам  bouquet, дойде да смени превръзката.Казвам ти, човека беше толкова притеснен, че  се чудех аз как да го утешавам.И знаеш ли какво?  Ами нямаше грам течност по превръзката, раната беше спокойна, без балон.Той я гледа  доста дълго, а извода му беше, че наистина  това  е необяснимо и е "божа работа".А той се е нагледал на какво ли не.
Горкия човек , трудно му е да  разбере как и досега детето е  толкова добре, развива се  напълно нормално, даже  доста.Според него е ЧУДО, че няма последствия.

  А за мен чудото е често явление.Знам и съм свидетел на още такива чудеса , извършени от Бог.Знам и за  последиците от ходенето по врачки и екстрасенси и това мога да не ти спестя, но хайде.


    Пази детето си, само това ти казвам.И не търси  помощ  от където ти попадне, само защото  хората в невежеството си  го правят масово.Ако искаш ми вярвай, ако  ли не- детето е твое , все пак.


Страшно ме развълнува твоята история., направо ме просълзи.И аз съм вярваща и благодаря на Бог за всичко с което ме е дарил знам че той е милостив и помага.Трябва само силно да се молиш и вярваш!

# 410
  • Мнения: 141
Аз неслучайно казах че няма нищо по-силно от майчината молитва!!!!!

# 411
# 412
  • Мнения: 3 675
Радвам се, че стават такива чудеса, дано са повече в забързаното ни ежедневие и пълното ни със злоба и недоверие житие - битие.  bouquet

# 413
  • Мнения: 141
Определено чудесата в днешно време са навсякъде!

# 414
  • Мнения: 41
Не се съветваите никога с врачки, екстрасенси, астролози и т.н. - опасно е ! Чрез тях си служи дявола а не Бог. В библията изрично е подчертано че да се допитва човек до такива е " мерзост пред Бога" Уповаваите и се молете свяра в сърцето си на Бог, а не на спиритисти и медиуми !

# 415
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Не се съветваите никога с врачки, екстрасенси, астролози и т.н. - опасно е ! Чрез тях си служи дявола а не Бог. В библията изрично е подчертано че да се допитва човек до такива е " мерзост пред Бога" Уповаваите и се молете свяра в сърцето си на Бог, а не на спиритисти и медиуми !

Мацко, да идеш при пиян поп да ти вземе парите и да си изпее молитвата без да му пука какво е?
Няма нужда  да ми отговаряш. Peace

# 416
  • Мнения: 132
Не се съветваите никога с врачки, екстрасенси, астролози и т.н. - опасно е ! Чрез тях си служи дявола а не Бог. В библията изрично е подчертано че да се допитва човек до такива е " мерзост пред Бога" Уповаваите и се молете свяра в сърцето си на Бог, а не на спиритисти и медиуми !

изрично е подчертано евреите да обрязват момчетата, да избиват прелюбодейците и разни други неща.
Как ще различиш кое от Стария Завет е отпаднало и кое не е? Според както е удобно?  Stop

според мен дали не става дума за залагане на психологически внушения за неутрализиране/ намаляване на конкуренцията и ограничаване на конкурентния бизнес(явно е, че не могат да забранят да има рейки лечители, още повече че те не са забранени в Библията:)
Също така един въпрос, познаваш ли свещенник който може да пророкува?

# 417
  • Мнения: 822
Pease,
много ми напомняш за един " дълбоко замразен акаунт"..... Thinking....но , може и да греша!

# 418
  • Мнения: 1 069
gerik, благодаря за силното свидетелство, което сподели!
Наистина Бог е мощен да изцелява и освобождава всеки, който Му се довери, при Него е извора на живота, няма смисъл да се търси другаде, дано повече хора да осъзнават това!


Как ще различиш кое от Стария Завет е отпаднало и кое не е? Според както е удобно?  Stop

Прочети Новия, там е казано много ясно!


# 419
  • Мнения: 141
Търсете ясновидката Латифа. Една позната се консултирала с нея, жената била арабка и не вземала НИКАКВИ пари на никой. Пуска отговори безплатни в един клюкарски вестник и оттам тая позната научила за нея.
Ако не се лъжа ей тва е блогът на Латифа

http://latifa.blog.bg


Абе всичкото много Убаво, ама нещо този весник "Клюки" не ми звучи респектиращо, та камо ли да го чета, че и да ми гледат, ако ще и безплатно.

Общи условия

Активация на акаунт