Ясновидки (врачки)

  • 314 299
  • 751
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7
Търсете ясновидката Латифа. Една позната се консултирала с нея, жената била арабка и не вземала НИКАКВИ пари на никой. Пуска отговори безплатни в един клюкарски вестник и оттам тая позната научила за нея.
Ако не се лъжа ей тва е блогът на Латифа

http://latifa.blog.bg


Абе всичкото много Убаво, ама нещо този весник "Клюки" не ми звучи респектиращо, та камо ли да го чета, че и да ми гледат, ако ще и безплатно.
Очакваш респектираща врачка във вестник Труд, Телеграф или 24 часа? Не мога да повярвам изобщо какви ги пишеш. Много ясно, че поле на такива екстрасенски се дава в този тип преса. #2gunfire newsm78

# 421
  • Мнения: 141
Да ти кажа честно, този весник го няма по нашия край, така че не ме еня нито за весника, нито за гледачката. За мене респектиращите гледачки не се подвизават по весниците, а хората сами ги търсят и им идват на крака. Ако си прочела по-напред какво се пише за Корана и гледачките, ще ти е ясно че тя е извън правилата на играта и с това коментара ми приключва!

# 422
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мюсулманка да помогне на християнин???? Shocked Я не изглупявайте.

# 423
  • Мнения: 132
какво се пише за "за Корана и гледачките", кой го пише и къде?
Смятате ли че всички мюсюлмани са терористи с калашник?  Stop Това не е ли база за създаване на междурелигиозно и междуетническо напрежение?
не познавам въпросната дама, но според мен е за предпочитане избягване на крайности.

# 424
  • Варна
  • Мнения: 1 576
какво се пише за "за Корана и гледачките", кой го пише и къде?
Смятате ли че всички мюсюлмани са терористи с калашник?  Stop
не познавам въпросната дама, но според мен е за предпочитане избягване на крайности.

Според Корана, всички гадатели и хора занимаващи се с гадателство и магия са неверници. Дори тези, които използват Корана за лечение или разваляне на магии, въвличат пациентите си в смъртен грях. „ Който вярва в носители на зло /угурсуз/, който гадае или ходи при гадатели, който прави магия, той не е от нас.Който отиде при гадател, той е отрекъл низпосланото на Мухаммед с.а.с. /Свещенният Коран-исляма, Беззар/
Има седем неща, които водят към бедствие, за които е предупредил Мухаммед с.а.с. Едно от тях е магията, второ гадателството и т.н. Християните масово ходят при ходжите, но забележете че самите мюсулмани не ходят при такива защото това е против вярата им, против Корана и посланията на Мухаммед. Помислете си тагава, що за вяра изповядват самите ходжи? От гледна точка на исляма, не е редно /не е джаиз/ човек да ходи при такива. 99% от ходжите развалят магията чрез правенето на друга магия, а това е категорично забранено от исляма.

# 425
  • Мнения: 132
какво се пише за "за Корана и гледачките", кой го пише и къде?
Смятате ли че всички мюсюлмани са терористи с калашник?  Stop
не познавам въпросната дама, но според мен е за предпочитане избягване на крайности.

Според Корана, всички гадатели и хора занимаващи се с гадателство и магия са неверници. Дори тези, които използват Корана за лечение или разваляне на магии, въвличат пациентите си в смъртен грях. „ Който вярва в носители на зло /угурсуз/, който гадае или ходи при гадатели, който прави магия, той не е от нас.Който отиде при гадател, той е отрекъл низпосланото на Мухаммед с.а.с. /Свещенният Коран-исляма, Беззар/
Има седем неща, които водят към бедствие, за които е предупредил Мухаммед с.а.с. Едно от тях е магията, второ гадателството и т.н. Християните масово ходят при ходжите, но забележете че самите мюсулмани не ходят при такива защото това е против вярата им, против Корана и посланията на Мухаммед. Помислете си тагава, що за вяра изповядват самите ходжи? От гледна точка на исляма, не е редно /не е джаиз/ човек да ходи при такива. 99% от ходжите развалят магията чрез правенето на друга магия, а това е категорично забранено от исляма.


вие самите спазвате ли Корана? Трябва ли да изисквате от някой да го спазва ако вие не го спазвате?
Ако в Корана е забранено да се пие вино, колко мюсюлмани го спазват?
Също така, не съм сигурен, че нито един мюсулманин не ходи при ходжи.
както вече писах "според мен е за предпочитане избягване на крайности"
(особено в неща, които касаят религия, неща за които трябва познание, за да могат да се направят правилни изводи)

# 426
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Хахахах.Аз да спазвам Корана Laughing.Да беше питал първо каква религия изповядвам,щото така като ме питаш спазвам ли го, лекичко се обиждам. Wink
Християнка съм но за обща култура съм изчела и Корана.
Освен това съм и расистка и не харесвам слабо казано точно мюсулманите.

# 427
  • Мнения: 132
Хахахах.Аз да спазвам Корана Laughing.Да беше питал първо каква религия изповядвам,щото така като ме питаш спазвам ли го, лекичко се обиждам. Wink
Християнка съм но за обща култура съм изчела и Корана.
Освен това съм и расистка и не харесвам слабо казано точно мюсулманите.

както и предполагах. Вие сте против "врачките" като цяло  Laughing пък ако са мюсюлманки, още по неверни, така ли Naughty
а как си връзвате християнството с расизма и още повече расизма с мюсюлманството (българските граждани от турски произход и българомохамеданите не са негри), дали има смисъл да ви питам...въобще?
Да разбирам ли, че не се обичате особено ("Да възлюбиш ближния като себе си...")
А ако във форума четат мюсюлмани, да разбирам ли, че ви е напълно безразлично какви ще са техните чувства?
Малко офф, ама аз пък съм против дискриминацията по религиозен, национален и полов признак!

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 15:54 от Pease

# 428
  • Мнения: 141
1. Лично аз съм против гледачките като цяло, без значение каква религия изповядват!!!
2. Аз уважавам всички хора независимо дали са черни, бели, бедни или богати! 3. Не се захващай за думите на един човек, не обобщавай мнението на един човек, ако обичаш, то не е всеобщото мнение, не ни слагай под един знаменател че всички сме "РАСИСТИ", аз за мене си не мога да кажа подобно нещо. Само че ми кажи онези "КАМИКАДЗЕТА" дето толкова се говорят в медииното пространство и причиниха толкова вреди на човечеството от какъв произход са?

# 429
  • Мнения: 132
1. Лично аз съм против гледачките като цяло, без значение каква религия изповядват!!!
2. Аз уважавам всички хора независимо дали са черни, бели, бедни или богати! 3. Не се захващай за думите на един човек, не обобщавай мнението на един човек, ако обичаш, то не е всеобщото мнение, не ни слагай под един знаменател че всички сме "РАСИСТИ", аз за мене си не мога да кажа подобно нещо. Само че ми кажи онези "КАМИКАДЗЕТА" дето толкова се говорят в медииното пространство и причиниха толкова вреди на човечеството от какъв произход са?

ето какво пише във Wikipedia за фундаментализма:

Цитат
Фундаментализъм
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към: навигация, търсене

Фундаментализмът (от англ. — fundamentalism) е религиозно или политическо движение, следващо стриктни принципи за разглеждане на дадена доктрина, а често пъти и проповядващо връщане към отминали (в исторически и културен план) принципи и ценности.
от такава гледна точка фундаментализма може да бъде и "християнски", нали (кавичките не са случайни)

ако сме против камикадзетата, хайде да сме и против насилственото сменяне на имена и кръстоносните походи, може ли?

# 430
  • Мнения: 3 674

Освен това съм и расистка и не харесвам слабо казано точно мюсулманите.
Е това не е хубаво.  Бог обича всички хора по земята, не само християните.  Wink

# 431
  • Мнения: 545
Не грешиш. Същият ... деятел е. Алхимик-Окултист-"християнин".... изводите си ги правете сами.

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=76624

Pease,
много ми напомняш за един " дълбоко замразен акаунт"..... Thinking....но , може и да греша!

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 12:09 от T3-M4

# 432
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ох писах ,но се затри.
Айде пак,ама по на кратко.
Румяна се казва жената.Млада е ,да не се изненадаш.
Тел. е *******Вдига друга жена,чрез нея трябва да си запишеш час,че има голяма посещаемост.
В момента е още в отпуск,но до седмица мисля ще е почнала работа.
Ако ходиш=пиши после да кажеш как е минало.
Успех!

Съжалявам че написах тук,но  pogled napred ,пълна ти е кутията.

Ако е тази Румяна, която и аз познавам - ДА, определено е диагностик и вижда нещата. Много пъти е помагала на мъж ми, който е със здравословни проблеми. Към нея ни насочи моя приятелка, която също е супер доволна от нея.

Иначе познавам доста хора със способности - лечителски, контактьори, а също и човек, който гледа на кафе, карти, ръце, лее восък и олово и знам, че много висок процент от нещата, които казва са верни, като говоря за бъдеще, а не за минало. При него специално за 2-3 дни се вдига от Париж една жена да дойде, когато има проблеми. Има случаи, при които хора, които не вярват в това казват, че всъщност на внучката им той е помогнал като и е лял куршум.

Моля, да не бъда нападана от хората, които не вярват и са против, просто им пожелавам да не им идват проблеми от този род до главите. Виждала съм с очите си за какво става въпрос, когато има намеса от негативни енергии. До такава степен се изкривяват енергийните полета, че организма на човек почва да се самоунищожава и дори може и до смърт да доведе. Но за съжаление има хора, които работят във вреда със способностите, които имат.

По принцип това "гледане в бъдещето или миналото или настоящето" е просто информационно поле, до което обаче не всеки човек има достъп, а само някои хора - не знам дали са точно "избрани" или "наказани", защото всеки един от тях е със страхотни проблеми - или здравословни или недъзи.

Още веднъж - просто отговорих на запитването с цел да помогна - няма да влизам в полемики и много моля да не бъда нападана и обиждана от хора, които не са на моето мнение. Като не им харесва - да не четат тук и да не се дразнят.

# 433
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Здравей Simple Smile
Може ли и аз да те посъветвам нещо?
Значи от доста време майката на една приятелка се занимава с изучаване на света около нас. Според нея около нас винаги има ангели пазители, които могат да ни помогнат (обяснявам го съвсем семпло, така както аз си го обясних на мен самата), но няма как да го направят ако не знаят какво искаме. Тя ме беше посъветвала, когато имам нужда от нещо да го казвам на глас, за да могат да ме чуят ( и защото гласът, отекнал в ефира има по - голяма сила). Аз лично съм го пробвала и се получава... Разбира се, че минава малко или повече време докато се случи (от порядъка на няколко месеца), но това зависи и от това колко често казваш желанията си на глас..
Можеш да пробваш с това, но винаги след като си кажеш желанието, добавяй - без да нарушавам ничия свободна воля
Това е безобидно, а според мен ще ти помогне   bouquet Успех!  bouquet

"Законът за привличането", "Поискай и ще ти бъде дадено" - Учението на Абрахам - Естер и Джери Хикс http://www.abraham-hicks.com ;  Джон Кехоу - "Подсъзнанието може всичко"; филми "The secret" http://www.thesecret.tv/ -  , "What the bleep do we know", "What the bleep do we know - down the rabbit hole"

# 434
  • Мнения: 1 849
Иначе познавам доста хора със способности - лечителски, контактьори, а също и човек, който гледа на кафе, карти, ръце, лее восък и олово и знам, че много висок процент от нещата, които казва са верни, като говоря за бъдеще, а не за минало. При него специално за 2-3 дни се вдига от Париж една жена да дойде, когато има проблеми. Има случаи, при които хора, които не вярват в това казват, че всъщност на внучката им той е помогнал като и е лял куршум.

Моля, да не бъда нападана от хората, които не вярват и са против, просто им пожелавам да не им идват проблеми от този род до главите.

Не го приемай като дразнене Wink
И аз познавам такива хора и знам каква е сетнината им...
Преки наблюдения върху роднини на съпруга ми...
Но тава което лично съм видяла, как Бог е освобождавал такива хора както практикуващите, така и засегнатите.
Идвали са ми такива проблеми на главата и точно тогава видях колко силен и верен е Бог!
Пожелавам ти и да я откриеш тази сила! Wink

Общи условия

Активация на акаунт