Ясновидки (врачки)

  • 315 922
  • 751
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 141
По стечение на обстоятелствата и аз познавам доста силни медиуми, с които съм си пила кафето, имам възможност да ги наблюдавам отстрани и какво да кажа, оправят живота на хората, техния живот е пълна бъркотия и лудница. Не говоря за посредствени гадатели. Абе да са живи и здрави хората и да помагат на отчаяните и наивните, защото човек ходи при тях когато не знае кои път да хване.

# 436
  • Мнения: 822
По стечение на обстоятелствата и аз познавам доста силни медиуми, с които съм си пила кафето, имам възможност да ги наблюдавам отстрани и какво да кажа, оправят живота на хората, техния живот е пълна бъркотия и лудница. Не говоря за посредствени гадатели. Абе да са живи и здрави хората и да помагат на отчаяните и наивните, защото човек ходи при тях когато не знае кои път да хване.

Въпроса е дали това въобще може да се нарече помощ?

# 437
  • Мнения: 3 674
редактирах се...не бях по темата   Peace

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 01:31 от ЧервеноВинце

# 438
  • Мнения: 545
извинете ме, но ще ви замолА да се изказвате по темата, и да не дразните другомислещите. благодаря предварително.

еди

# 439
  • Мнения: 3 674
Да ,извинявам се!   Peace

# 440
# 441
  • Мнения: 3 675
Да, виждам че темата още е жива.Понеже тук се отваря дума за ангели, има едни книги за призоваване на Ричард Уебстър.Сега я чета и да ви кажа, тази книга е абсолютна тъпотия.Не знам дали, ако си кажа желанието на глас ангелите ще го чуят, но си мисля че решението на всички проблеми може да се намери вътре в самия човек без намеса на посредници, които само му бъркат с пръст в душата или аурата, както искате така го наричайте.

# 442
  • Мнения: 7 914
.... посредници, които само му бъркат с пръст в душата или аурата, както искате така го наричайте.

 ooooh!  hahaha  ooooh!

# 443
  • Мнения: 3 674
Да, виждам че темата още е жива.Понеже тук се отваря дума за ангели, има едни книги за призоваване на Ричард Уебстър.Сега я чета и да ви кажа, тази книга е абсолютна тъпотия.Не знам дали, ако си кажа желанието на глас ангелите ще го чуят, но си мисля че решението на всички проблеми може да се намери вътре в самия човек без намеса на посредници, които само му бъркат с пръст в душата или аурата, както искате така го наричайте.
Да, така мисля и аз!  Peace

# 444
  • Мнения: 141
Да, виждам че темата още е жива.Понеже тук се отваря дума за ангели, има едни книги за призоваване на Ричард Уебстър.Сега я чета и да ви кажа, тази книга е абсолютна тъпотия.Не знам дали, ако си кажа желанието на глас ангелите ще го чуят, но си мисля че решението на всички проблеми може да се намери вътре в самия човек без намеса на посредници, които само му бъркат с пръст в душата или аурата, както искате така го наричайте.
Да, така мисля и аз!  Peace
Напълно съм съгласна! Peace

# 445
  • Мнения: 4 380
Не винаги човек е в състояние сам да се справя с проблемите, по сила на своите ограничени способности и знания,  и когато има нужда от посредници-умеещи и знаещи,  значи има.

# 446
  • Мнения: 141
А каква е гаранцията че човек попада на подходящия посредник? Щом е за да му вземат парите, всички те са "знаещи и можещи" и все магии откриват...И защо вземат пари на хората? И още много въпроси имам относно тези посредници.

# 447
  • Мнения: 4 380
А каква е гаранцията че човек попада на подходящия посредник? Щом е за да му вземат парите, всички те са "знаещи и можещи" и все магии откриват...И защо вземат пари на хората? И още много въпроси имам относно тези посредници.

Каква ти е гаранцията, че ще попаднеш на кадърен лекар? Всички са "знаещи и можещи". И също взимат пари на хората.

# 448
  • Мнения: 141
С тази разлика, че лекаря е учил доста време и не претендира че дарбата му е от Бога дадена, а е постигнал всичко с много труд, докато "ТЕЗИ" те убеждават как им е дадено от Бога и нагличко ти взимат парите, уж че и те данъци плащали и касова бележка даже трябва да ти издадат, ако са редовни. Така ли е? Има някои ясновидци които не знаят дори анатомията на тялото, апък лекуват, че и билки си позволяват да предпишат,  просто нЕмам коментар. Ами онези, говорящите с духовете на починалите, доколкото знам е много грешно да извикаш дух на починал. Кажи ми ако обичаш, една ясновидка или ясновидец, които наистина са от богоизбраните посредници и си струва да отидеш в труден момент и да ти се помогне!

# 449
  • Мнения: 4 380
С тази разлика, че лекаря е учил доста време и не претендира че дарбата му е от Бога дадена, а е постигнал всичко с много труд, докато "ТЕЗИ" те убеждават как им е дадено от Бога и нагличко ти взимат парите, уж че и те данъци плащали и касова бележка даже трябва да ти издадат, ако са редовни. Така ли е? Има някои ясновидци които не знаят дори анатомията на тялото, апък лекуват, че и билки си позволяват да предпишат,  просто нЕмам коментар. Ами онези, говорящите с духовете на починалите, доколкото знам е много грешно да извикаш дух на починал. Кажи ми ако обичаш, една ясновидка или ясновидец, които наистина са от богоизбраните посредници и си струва да отидеш в труден момент и да ти се помогне!

Един те убеждава че от това на което са го учили, нещо е научил, друг- в дар от Бога. Разликата е никаква. Изборът да се довериш или не, си е твой. Никой не може да ти гарантира, че този е кадърен и ще помогне, другия не. Всякаква помощ струва пари. Разговорите за парите са много глупави.
Онези говорещите с духове въобще не ги и викат. Grinning Те просто си ги виждат. Баба Ванга виждаше и разговаряше с мъртвите. Грешно или не, земята по която е стъпвала още се смята за свята. Храмът и гробът и още помагат на хората и лекуват, а хората ходят там за да се пречистват.
Ето ти още един медиум разговарящ с мъртвите, който има истински силен дар от Бога.

http://www.spike.com/video/lisa-williams-car/2782103

http://www.spike.com/video/lisa-williams/2782107

Общи условия

Активация на акаунт