Ясновидки (врачки)

  • 314 559
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 65
Ангелина, наистина е уникална. За всичките пъти които съм ходила, направо ме разбива. Познава всичко! Ходя при нея от години и съм страшно доволна! Рядко готин човек.  Grinning

И това, че ти позна какво промени живота ти?
Ти стана по-добра? Спечели шестица от тотото? Или мъжът ти започна да те обича повече?

Трябва ли жената нищо да не може да помогне само защото ти смяташ че е ..лошо (според теб)?
Може би разширяване на кръгозора и обективно възприемане на реалността (доколкото може), е за предпочитане...
Никой не е длъжен да живее по вашия начин и по вашите закони(които сте си избрали за вас)

Някои хора определено прецениха, че това което съм им дал като тълкуване на хороскопа за тях (без въобще да ги познавам), е било доста точно за тях. Въпреки явния психологически дискомфорт, който явно изпитват някои християнки. Но живота просто ги опровергава, и то не само в частта, че "астрологията била лъженаука"!

# 691
  • Мнения: 1 849
Зададох конкретни въпроси и на тях са необходими конкретни отговори!
Добрата риторика не може да покрие липсата им.
А колко ми е разширен кръгозора няма начин да разбереш без да ме познаваш.
Това, че някой е християнин не означава, че е бил такъв винаги. Някои хора са преживели Христос и го познават лично...
Някъде написах ли какви са моите закони?  newsm78  (щото аз нямам такива  Laughing)
Астрологията е нещо което те ограбва, а не обогатява! Въпреки желанието ти да ни оплетеш в красивите ти думи. Защото пишеш на хората това което искат да чуят. Wink

# 692
  • Мнения: 65
  Защото пишеш на хората това което искат да чуят. Wink

 Joy

хайде да не правиш намеци пък колко е разширен... моя кръгозор, без да ме познаваш, щото дали не намекваш за мошенничество, което ми е чуждо и неприемливо морално!


по темата:
една сериозна жена с истински способности(проверени/потвърдени нееднократно!)
0887775073 Пепа - приема в Хаджи Димитър, трябва предварително записване

# 693
  • Мнения: 1 849
Сменил си си името, за да търчиш подире ми да се заяждаш... Браво!
Явно хубаво са ти натрили носа в темата за астрологията. Wink
Иначе познавам лично един астролог от Габрово, беше невероятен учител по математика, но се провали заради фалшифицирани документи... Жалко, писано е "по плодовете им ще ги познаете".
Иначе въпросите ми си остават висящи...

# 694
  • Мнения: 65
Сменил си си името, за да търчиш подире ми да се заяждаш... Браво!
Явно хубаво са ти натрили носа в темата за астрологията. Wink
Иначе познавам лично един астролог от Габрово, беше невероятен учител по математика, но се провали заради фалшифицирани документи... Жалко, писано е "по плодовете им ще ги познаете".
Иначе въпросите ми си остават висящи...

спокойно, не си ти причината за смяната, имаше там един звездичко, що да няма и Галактион Stuck Out Tongue
, и не се заяждам  bouquet, и не са ми натрили носа  Mr. Green
искаш ли и тебе да те пробваме или няма да има смелост? (трябват дата, час и място на раждане, да видим лъженаука ли е астрологията - напълно безплатно)  bowuu

# 695
  • Мнения: 2
Сменил си си името, за да търчиш подире ми да се заяждаш... Браво!
Явно хубаво са ти натрили носа в темата за астрологията. Wink
Иначе познавам лично един астролог от Габрово, беше невероятен учител по математика, но се провали заради фалшифицирани документи... Жалко, писано е "по плодовете им ще ги познаете".
Иначе въпросите ми си остават висящи...

спокойно, не си ти причината за смяната, имаше там един звездичко, що да няма и Галактион Stuck Out Tongue
, и не се заяждам  bouquet, и не са ми натрили носа  Mr. Green
искаш ли и тебе да те пробваме или няма да има смелост? (трябват дата, час и място на раждане, да видим лъженаука ли е астрологията - напълно безплатно)  bowuu

Безплатен обяд няма  Wink

# 696
  • Мнения: 65

искаш ли и тебе да те пробваме или няма да има смелост? (трябват дата, час и място на раждане, да видим лъженаука ли е астрологията - напълно безплатно)  bowuu

Безплатен обяд няма  Wink

Цитат
Папа Бенедикт XVI предупреждава, че филмът(Avatar)  прокарва идеята за възможността преклонението пред природата да измести вярата в Бог.
Joy Mr. Green

# 697
  • Мнения: 1 849
Сменил си си името, за да търчиш подире ми да се заяждаш... Браво!
Явно хубаво са ти натрили носа в темата за астрологията. Wink
Иначе познавам лично един астролог от Габрово, беше невероятен учител по математика, но се провали заради фалшифицирани документи... Жалко, писано е "по плодовете им ще ги познаете".
Иначе въпросите ми си остават висящи...

спокойно, не си ти причината за смяната, имаше там един звездичко, що да няма и Галактион Stuck Out Tongue
, и не се заяждам  bouquet, и не са ми натрили носа  Mr. Green
искаш ли и тебе да те пробваме или няма да има смелост? (трябват дата, час и място на раждане, да видим лъженаука ли е астрологията - напълно безплатно)  bowuu

Когато се занимавах с тези неща бях доста по-млада. Няма какво да ми кажеш, което да ме интересува. Имам си най-добрия съветник-Святия Дух, по-добър от Него няма как да бъдеш.

# 698
  • Мнения: 65


Когато се занимавах с тези неща бях доста по-млада. Няма какво да ми кажеш, което да ме интересува. Имам си най-добрия съветник-Святия Дух, по-добър от Него няма как да бъдеш.

е не всички са като тебе, за който не смята, че съветник му е Святия Дух - за него може и астрология.  bowuu

# 699
  • Мнения: 1 849


Когато се занимавах с тези неща бях доста по-млада. Няма какво да ми кажеш, което да ме интересува. Имам си най-добрия съветник-Святия Дух, по-добър от Него няма как да бъдеш.

е не всички са като тебе, за който не смята, че съветник му е Святия Дух - за него може и астрология.  bowuu

Да ама всички могат да го познават, защо да нямат по-доброто? Wink

# 700
  • Мнения: 65


Когато се занимавах с тези неща бях доста по-млада. Няма какво да ми кажеш, което да ме интересува. Имам си най-добрия съветник-Святия Дух, по-добър от Него няма как да бъдеш.

е не всички са като тебе, за който не смята, че съветник му е Святия Дух - за него може и астрология.  bowuu

Да ама всички могат да го познават, защо да нямат по-доброто? Wink
еййй, как не се сетих значи, трябвало само да питаме мигито да ни открехне .
усещаш ли се?
или да ти го кажа по конкретно?


Цитат
Да ама всички могат да го познават,
това, че ти си мислиш така, все още не значи, че е така.

В православната църква пък май смятат че се изливал само на "ръкоположените" свещенници. (и съответно дори да пийват или да ...дружат, ръкоположени са). Или ти не си съгласна с това и го предлагаш на всички?
Но хайде да не спамим темата! Тя е за друго и това мисля, че ти е ясно!

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 17:41 от wandering

# 701
  • Мнения: 1 849
Много си далеч от истината! Всяка написана от мен дума мога да я докажа с живота си и съм я доказвала!
За спама съм съгласна!

# 702
  • Мнения: 99
Ангелина, наистина е уникална. За всичките пъти които съм ходила, направо ме разбива. Познава всичко! Ходя при нея от години и съм страшно доволна! Рядко готин човек.  Grinning

И това, че ти позна какво промени живота ти?
Ти стана по-добра? Спечели шестица от тотото? Или мъжът ти започна да те обича повече?

Надали нещо може да ти промени живота, особено ходенето по врачки. Мисля, че не е в това смисъла. Който невярва и  които не иска да ходи, да не го прави. Но ако има хора, които искат, споделям мнение, все пак нали за това е темата, а не дали врачките ни променят нещо в живота...  Simple Smile

# 703
  • Мнения: 65


Надали нещо може да ти промени живота, особено ходенето по врачки. Мисля, че не е в това смисъла. Който невярва и  които не иска да ходи, да не го прави. Но ако има хора, които искат, споделям мнение, все пак нали за това е темата, а не дали врачките ни променят нещо в живота...  Simple Smile

Някои неща могат да ти променят живота, поне в случаи, когато решението зависи от теб, а имаш повече от една възможност. В този случай повече информация за вариантите може да е ценна. Важно е, ако ходим, наистина да е при човек който има истински способности.

# 704
  • София
  • Мнения: 102
  bouquetЗдравейте!Нова съм тук и искам да споделя,че посетих ясновидец преди около седмица(Михаил Наков)озадачена останах,докато приятелката с която бях е във възторг.Каза ми ,че имам магия и ме попита дали да я развали.Бих искала и второ мнение от проверен (врач) Simple Smile,ако можете помогнете с кординати.

Общи условия

Активация на акаунт