Парфюмни размисли и страсти - 248

  • 50 336
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 651
Май аз съм единствената ненормалница, която на пътуване си носи само "скапаните" парфюми и не толкова любимите, от параноя да не им се случи нещо. Joy Blush

# 61
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
maeve ,
аз не мъкна шишетата , правя си малка отливка 5-10мл и си я изразходвам на почивката ...

# 62
  • София
  • Мнения: 1 510
В какво отливате парфюми, откъде купувате такива малки шишенца? Сега искам да направя малка такава и не мога да открия в моя квартал. Насочиха ме към магазините от левче, но нямаха. Някой, ако е виждал в Младост, ще съм благодарна да сподели.

# 63
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
В какво отливате парфюми, откъде купувате такива малки шишенца? Сега искам да направя малка такава и не мога да открия в моя квартал. Насочиха ме към магазините от левче, но нямаха. Някой, ако е виждал в Младост, ще съм благодарна да сподели.

Джъмбо, магазини за левче, Рефан , aliexpress ...

# 64
  • София
  • Мнения: 1 510
Мерси много, в Рефан ми отказаха, но ще проверя и в Джъмбо.

# 65
  • Мнения: 6 930
В Джъмбо съм виждала само големи от по 50мл, има ли нещо по-малко, на което да сте попадали и да е подходящо, 5-10- 20мл?

# 66
  • Мнения: 81
Момичета, които имате Elie Saab, коя версия е най-хубава според вас, знам, че е субективно, но все пак:
класическият Le parfum,
In white или Essentiel?

# 67
  • София
  • Мнения: 9 591
Аз купувам от подлеза на Окръжна на спирката на Младост 1 от Рефан магазинчето. Понастоящем пълня със спирт 70%.😔

# 68
  • София
  • Мнения: 1 510
На Рефан ми предложиха най-малкото шише от 30 мл, не от подлеза на Окръжна де.
Аз харесвам най-много Le parfum in white.

# 69
  • Мнения: 10 028
Момичета, които имате Elie Saab, коя версия е най-хубава според вас, знам, че е субективно, но все пак:
класическият Le parfum,
In white или Essentiel?

In White. Two Hearts


Всичко е там, и цветята, и беритата, и снежно-белия шлейф.....

# 70
  • Мнения: 635
В какво отливате парфюми, откъде купувате такива малки шишенца? Сега искам да направя малка такава и не мога да открия в моя квартал. Насочиха ме към магазините от левче, но нямаха. Някой, ако е виждал в Младост, ще съм благодарна да сподели.

Джъмбо, магазини за левче, Рефан , aliexpress ...
Дали може да направите снимка на тези шишенца или линк към тях? И аз съм любопитна, не зная как изглеждат и съответно какво да търся.
Благодаря на Азалия за мнението за  Роко Бароко, полезно ми е.

# 71
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
преди купувам обикновенни стъклени от Рефан, после поръчах от тук:
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=S … Text=refil+bottle
в онлайн магазините тук също има...потърсете в гугъл
https://eteriko.bg/tzvetno-stakleno-sprei-shishe-10-ml-.html
https://domashna-kozmetika.com/opakovki-za-produkti/opakovka-za- … tklena-10-ml.html

# 72
  • Мнения: 2 214
Откъде купувате парфюми на Sol Cheriosa, аз не можах да видя на изпитаните сайтове?

# 73
  • София
  • Мнения: 9 591
Само от Сефора, физически магазин.

# 74
  • España
  • Мнения: 1 310
Момичета, които имате Elie Saab, коя версия е най-хубава според вас, знам, че е субективно, но все пак:
класическият Le parfum,
In white или Essentiel?
Ами , да, субективно е ! Моят глас отива категорично за - първообразът почти винаги е по-добрият 😉! Аз го ползвам от години, всъщност откакто е излязъл . Класа , умело съчетание на “елементите”, прекрасен шлейф и мнооого траен. Имала съм всичките от серията- и сребърният, и златният, и черният, и In white ,u Роял , и розовият,и essentiel....но ЗА МЕН първият винаги си остава ПЪРВИ !

Общи условия

Активация на акаунт