В каква географска посока спите?

  • 5 885
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 310
Май спя на изток (не съм добре с посоките  Crazy ) Ама това е вечер...като се събудя сутринта - главата ми сочи на запад   Grinning Laughing Обичам да се въртя на сън  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 639
Сега с глави на юг.
Преди известно време - на север......

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
На север са ни главите, а детето - на юг.

Чувала съм, че е хубаво главата да сочи запад, а краката - изток.  Rolling Eyes

Напротив Биби, не е на хубаво да се спи така. Както е отбелязал Перето така се погребват мъртъвците и не е добре така да се спи Simple Smile

За протокола:
Глава - север
Крака - юг
Задник - ту на изток, ту на запад Simple Smile
Страхотно изказване  Hug

# 18
  • Мнения: 239
Северът се е ориентирал в непосредствена близост до главата ми защото знае какви тупаници го чакат иначе. Laughing

# 19
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Това за спането според посоките на света е индивидуално. Мисля, че се определя или поне има нещо общо с фън шуй, така, че мамите, които са по-наясно да се включат на помощ. Аз би трябвало да спя на изток, но пък любимия - на запад. Twisted EvilЩе си миришем краченцата Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Север.

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Чувала съм, че е хубаво главата да сочи запад, а краката - изток.  Rolling Eyes

Това в гробищата....

На нас ни се е случило главите ни да сочат на юго- запад..........и на всички много ни върви и сме много щастливи........ако има значение

# 22
# 23
  • Мнения: 6 155
На север са ни главите, а детето - на юг.

Чувала съм, че е хубаво главата да сочи запад, а краката - изток.  Rolling Eyes

Напротив Биби, не е на хубаво да се спи така. Както е отбелязал Перето така се погребват мъртъвците и не е добре така да се спи Simple Smile


Ох, да - това имах предвид, но съм изпуснала "НЕ" Embarassed Сори.

Общи условия

Активация на акаунт