Какъв крем за лице използвате? – 18

  • 50 463
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 622
Здравейте, имате ли мнение и за този продукт?

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Аз го имам, но на моя в надписа има  Clinique ID, не знам, дали е един и същ. В комбинация със зеления концентрат направи чудеса с кожата ми през зимата. Винаги съм имала сухи участъци през студените месеци и тази зима за пръв път успях да ги намаля благодарение на тази комбинация.

# 62
  • Мнения: 310
Здравейте, имате ли мнение и за този продукт?
[img]/[img]
този крем е много лек и е последна част от 3-стъпкова система за почистване на Clinique. След него е хубаво да ползваш хидратиращ/друг крем. Според мен е за млада кожа без никакви проблеми.

# 63
  • Мнения: 6 930
Нищо особено не е като хидратант, наистина за кожа без проблеми, по-скоро млада. Лили май говори за серумите ID, които се комбинират допълнително с активни съставки. Май имам един с вит Ц, но още не съм го ползвала. Вариантите бяха активна съставка и такъв хидратант, или активна съставка и гел хидратант (може би за мазните кожи)

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 22:03 от tuali

# 64
  • Мнения: 2 799
Да, Moisturizing lotion ID. в комбинация със зеления концентрат и на мен ми е незаменим през зимата. Подновила съм си го вече.
Този лосион е нещо подобно, но без концентрата с активни вещества. За млада и безпроблемна кожа върши работа предполагам. Гледам, че е със сравнително висок рейтинг. Дават го за суха и суха към комбинирана кожа. За мазна са геловете.
Съставът е близък до Клиник ID. Те май са по-нова версия. Като да ги пуснаха миналата година.

# 65
  • Мнения: 6 622
Кой е зеления концентрат?

# 66
  • Мнения: 6 930
Кой е зеления концентрат?

Зеленото го дават против раздразнение гледам. Ето тук май ги има всичките, може да разгледаш кое за какво. Пълнителя се пъха в хидратанта и така се комбинира като 2 в1. https://douglas.bg/marki/clinique/kozmetika/clinique-id
Сега погледнах състава на самия хидратант, този жълтия.... ами всъщност наистина нищо особено, да не кажа по-лошо. Минерални масла, които са супер евтина суровина, че и алкохол (не от добрия вид), никаква кой знае каква хидратация (минералните масла общо взето само задържат влагата, но не дават допълнително на кожата) Изобщо не мисля, че си струва парите. Но пък ако върши работа...
Погледни нещата на Bioderma, Avene или Uriage в някоя аптека, като състав и цени мисля са по-добре и също така имат разнообразие за различни проблеми (хидратиране, петна,  антиейдж..)

# 67
  • Мнения: 6 622
То грижата за лицето била цяла наука 😀
Благодаря ви за полезните мнения.
За сега мисля да взема тези двете.


Доколкото разбрах те стават?
И ще разгледам продуктите на Bioderma, Avene и Uriage за лице. Ползвала съм доста техни продукти и ги харесвам. Май само кремовете им за лице не съм ползвала.

# 68
  • Мнения: 2 799
С проба-грешка се избира най-добре май. В някакъв момент човек развива интуиция.
За всяка кожа е индивидуално. Юриаж на мен са ми в черния списък. Нещо в тях не ми понася, подозирам солената им термална вода без да съм сигурна, но ми влошават сухотата и зачервяването на бузите безотказно. Авен не ми пречат, но и положителен ефект не дават.

# 69
  • Мнения: 6 930
Скрит текст:
То грижата за лицето била цяла наука 😀
Благодаря ви за полезните мнения.
За сега мисля да взема тези двете.


Доколкото разбрах те стават?
И ще разгледам продуктите на Bioderma, Avene и Uriage за лице. Ползвала съм доста техни продукти и ги харесвам. Май само кремовете им за лице не съм ползвала.

Да, тези двата са по-добър вариант от жълтия хидратант

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 18:25 от bubanka

# 70
  • Мнения: 2 257
Clinique на мен са ми в черния списък. Каквото тяхно съм използвала все ми е давало обратен ефект.
Повлияна от еуфория в другата тема си поръчах на Filorga Oxygen glow кремчето.
В момента рутината ми е следната: двойно почистване, минаване на кожата с ментова вода/розова вода (в зависимост дали ще използвам почистваща маска или не), серум Advanced night repair, околоочен Advanced night repair и отгоре кремчето на Filorga. Доволна съм към момента от начина, по който се чувства кожата ми.
Сутрин минавам с розова вода, слънцезащита и СС кремче.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Този крем на Клиник е върховен за моята норм. към комбо  кожа.

# 72
  • Мнения: 2 604
Преди месец се чудих между този на Клиник и хидратиращия Re boost на Кларинс и поръчах втория. Исках просто хидратация и се подведох по голямото количество екстракти. Не е моя крем-гел, нещо в него не ми харесва и не виждам кой знае какъв ефект. Но и не съжалявам, защото го поръчах от Нотино за 28 лв. Иначе в Дъглас е двойна цената.

# 73
  • Мнения: 28 840
Clinique на мен са ми в черния списък. Каквото тяхно съм използвала все ми е давало обратен ефект.

И при мен е същата работа...не харесвам марката, нито един продукт не ми е допаднал!

# 74
  • Мнения: 2 799
Clinique имат доста добри почистващи продукти за лице, околоочните им са доста сполучливи ако се гледа цена/ефект, ID комбинациите ако са правилно подбрани, Прахчетата за почистване с Вит. С, буустърите с вит. С и ретинол. Серията им  Redness Solutions - също.
За хидратиращите не мога да дам адекватно мнение, защото при мен почти всички такива правят адски кир ефект, но този 72 hours moisture не е лош. Проблемът с хидратиращите кремове е в кожата ми вероятно. Ползвам ги само в дни, когато съм вкъщи.
Reboost серията на Кларанс също е лека и приятна. Отделно имат и хидратиращи.
Трябва да се има предвид, че това са кремове, които могат да се ползват от млада възраст и не таргетират решаването на някакви специфични проблеми.

Последна редакция: пт, 04 сеп 2020, 21:30 от Light Beam

Общи условия

Активация на акаунт