Професионални серии за коса 140

  • 51 649
  • 771
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 006
Повдигам си питането, приятелка  има спешнна нужда от такъв Disappointed


Моля, препоръчайте ми шампоан за чувствителен (зачервен и раздразнен) скалп. Може и в съчетание за косопад. Без ФКингсли и Медисютикълс - нещо по-бюджетно. Благодаря.

# 481
  • Мнения: 3 023
krystal93 ,Аз също съм обезцветена и ти споделям, че nurturing drops ще са ти по полезни от glossy nectar. Капките(Nurturing drops) са гъсти, но аз им намерих лесно лечебно приложение: разреждам ги с вода в спрей помпа и си пръскам обилно косата - уникални са. Най лечебен ефект имат като спиш с тях Simple Smile
Имай в предвид, че glossy nectar е със стилизиращ ефект, докато nurturing drops e повече с лечебен. Дано съм била полезна Hands V

Може ли линк към продуктите ? Благодаря Flowers Hibiscus

# 482
  • Мнения: 314
От намаленията в ЗР взех на ФК водата да я пробвам и бондера за връхчета.

# 483
  • Мнения: 148
Искрица,
Относно Sea salt spray мога да дам мнение за използването му върху къса коса, защото с такава съм сега, при това руса, което е много различно от дългогодишното ми притежание на дълга коса - ето как бях с дълга къносана коса :


Та за спрея и късата коса- по мое мнение е идеален за летни или топли дни, прави косата ми да изглежда с мокър ефект - току-що изкъпаха и леко разбъркана, леко начупена, освен това е много лек. Но това е за моята къса и както видя от колко тъмна- сега руса коса.
Фризьорите  от международния форум на Oway много често го използват при стилизирането на дълги коси - ето примери:

Русалката на Кай е стилизирана със sculpting mist и Sea salt spray:

Тази е с леки слънчеви акценти, постигнати с избелващия крем hbleach на oway, след което краищата са стилизирани със sea salt spray:

Ето още една:

А тази е стилизирана със Thermal stress protector spray и Sea salt spray за дефиниране

Ето още една само със Sea salt spray:



Milla_11, ето линк за
Nurturing drops:
https://www.arlen.bg/product/9471/serum-za-suhi-i-tsaftyashti-kr … g-drops-50ml.html

И за glossy nectar:
https://vivian-cosmetics.com/kosa/stilizanti/izpraviane-i-termoz … ossy-nectar-160ml


 Надявам се да бях полезна Simple Smile

Prinzesata, можеш да ми пишеш  Hands V

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 12:46 от Anelia Dimitrova 649961

# 484
  • Мнения: 420
Момичета, бихте ли препоръчали четки за сешоар.
Заглеждам тези на Мароканойл и Лейбъл. Имате ли мнения ?

# 485
  • Мнения: 1 227
Момичета, бихте ли препоръчали четки за сешоар.
Заглеждам тези на Мароканойл и Лейбъл. Имате ли мнения ?

Предполагам за кръгла четка питаш, аз имам на Марокан размер 35 и виждам огромна разлика в сравнение с предишните непрофесионални боклуци, които ползвах. С тази успявам да си полирам косата перфектно без да се налага да ползвам прекалено много финиши. А размер 35 за мен е универсален както за къдрене така и за прав сешоар и оформяне на бритон даже.

# 486
# 487
  • Мнения: 3 509
Pinki,
Аз харесвам и четките на label.m, нищо, че са доста по-евтини.
По-важно е не марката, а да си избереш с подходящ диаметър, добро покритие и косъм.

Нищо не ме изкушава от намалението на ЗР. Нищо не ме изкушава и от новия асортимент.

# 488
  • Мнения: 847
Момичета моля ви препоръчайте ми маска за коса - с руса коса съм и след морето доста изтощена.Бях се спряла на Нугела, но нещо не намирам много положителни мнения.Ползвам шампоан и балсам от серията с кератин на  Снi, но имам нужда и от хубава маска...

# 489
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Епруваж,Олиесета с Арган,с камелия,Напура С9,от по-високоя клас Ланза хидратиращата,лалга......Маски да искаш.

# 490
  • София
  • Мнения: 3 271
Анелия, страхотни ревюта Simple Smile направо ми иде да взема още един куп неща Grinning
И аз ще взема навярно пресата от Нотино на Бразил Кератин. До сега съм минавала всеки кичур по 5 пъти от всяка страна (въртейки пресата). За мен има разлика при използването ѝ и много ме хвана яд, че се развали моята и вместо да си купя неща на Oway трябва сега преса да вземам.
Снощи се измих със Ш и М за къдрава коса,  сложих само малко термозащитния им крем и навих на маша. Много малко лак, че ми е дълга косата и натежава - ето резултата. Цвета не е много реален, че е по залез снимката, косата е рошава, че ме надуха вятър,  но аз съм доволна много.

# 491
  • Мнения: 148
Мagnollia, прекрасно ти се е получило Simple Smile
Нали видя как комбинират Thermal stress protector със sea salt spray и прави косата уникална. И понеже ти пък имаш nurturing drops,  тях можеш да ги ползваш като стилизиращи продукт като ги олекотиш разредени с вода. Чакам да пишеш за silk'n glow.
И .... прекрасна коса Simple Smile

# 492
  • Мнения: 1 224
Възстановяващата маска на епруваж може ли да се ползва като еластаизера преди измиване и да се седи с нея.

# 493
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Мagnollia, имам ръководство за използване на rebuilding терапията на oway с инфрачервена и ултразвукова преса, според което hyalominerals и seramides F се използват заедно с rebuilding serum взависимост от това какво й трябва на косата ти.

След като избереш един от четирите варианта и го приложиш на косата си е препоръчително да я измиеш с rebuilding shampoo и след това нанесеш rebuilding mask.

Anelia, много полезна информация! Благодаря много! 🌹
Тези продукти от Rebuilding серията са протеинови, нали?
Сподели, моля те, впечатления за хидратиращата серия на O.Way. Трябва да си взема добре хидратиращи маски и балсами за моята изрусена коса, за да редувам с протеиновите серии, а освен хидратиращ шампоан, нищо не ми е останало от запасите. 😁
Ето и косата ми в момента. Имам единствено проблем с накъсването, не боядисвам дължини, но пресата не мога да я спра.
Скрит текст:


И преди няколко месеца:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 12:12 от BBeLLa

# 494
  • Мнения: 240
Здравейте,

Имам нужда от помощ, защото колкото повече чета, толкова повече въпроси ми изникват. Косата ми се чувства много добре с маската Lakme repair и вече няколко пъти си я поръчвам. Тя хидратираща или балансирана е? От прочетеното на първа страница съм запомнила, че ако пише repair, е протеинова или поне балансирана.В същото време в ЗР е описана като хидратираща?
Също маската от серията Био Арган ми допадна, отново се отрази много добре на косата ми.
Разбрах, че трябва да се редуват худратация и протеин, така че ако е хидратираща, с какъв протеин е хубаво да редувам? И с чист протеин или балансиран? Другата маска, която ми се отразява добре, е Макадамия.
Косата ми е суха в дължините, с бързоомазняващи се корени, имам и себорея, гъста е и лесно се заплита. Ползвам въртяща четка и сешоар. Преса много рядко. Нямам цъфтежи, подстригвам я редовно. Ползвам ДПШ на Лакме 2 пъти месечно. Винаги правя преуош и маслата и се отразяват много добре. Изобщо масла и гъсти, "тежки" продукти се отразяват много добре на дължините и я разресвам много по-лесно. Скалпът ми се чувства добре с Фолиген (мисля, че най-накрая си намерих моя шампоан) - скалпът е успокоен, не ме сърби, и косата ми издържа още един ден.
Той хидратиращ или балансиращ е? И с какъв друг шампоан е добре да го редувам? Или мога да ползвам само него?
Изобщо това редуване - за всички продукти ли се отнася - Ш, Б, М? А може ли да редувам само маските, а да ползвам един шампоан?
Ще съм благодарна, ако ми дадете повече насоки.

Общи условия

Активация на акаунт