Професионални серии за коса 140

  • 51 765
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 749
Уау, виждали ли сте такава разфасовка шампоан на Макадамия? 3.7 литра 😂


Какво ще обсъждаме в следващата тема? Някакви предложения?🤔
Може би снимки на косата на всяка + Най-успешни  и най-разочароващи продукти за налият тип коса?

# 736
  • Мнения: 3 640
О, да! Страхотно предложение.
На мен би ми било интересно и коя е серията за всяка дама под мотото "отряд за бързо реагиране" или с други думи - коя е серията, която действа безотказно и винаги оправя косата (след грешен протокол, след третиране и т.н...). Simple Smile)

# 737
  • Мнения: 4 284
Скрит текст:
Уау, виждали ли сте такава разфасовка шампоан на Макадамия? 3.7 литра 😂


Какво ще обсъждаме в следващата тема? Някакви предложения?🤔
Може би снимки на косата на всяка + Най-успешни  и най-разочароващи продукти за налият тип коса?
Аз искам такава разфасовка от класическата маска Макадамия .. Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 2 005
Маската Хронолоджисте ми е една от любимите, наскоро ми свърши старият вариант. И до сега никога не съм знаела че има 2 варианта . Коя е "професионалната" ?
Вчера отново използвах блондинската серия на Керастаз Ш Б и Термото - отново страхотен резултат.

# 739
  • Мнения: 4 284
Маската Хронолоджисте ми е една от любимите, наскоро ми свърши старият вариант. И до сега никога не съм знаела че има 2 варианта . Коя е "професионалната" ?
Вчера отново използвах блондинската серия на Керастаз Ш Б и Термото - отново страхотен резултат.
Да не би да е салонния сет - https://www.ebay.de/itm/KERASTASE-Chronologiste-Coffret-Gift-Box … ask-/112919264979

# 740
  • София
  • Мнения: 3 271
Маската Хронолоджисте ми е една от любимите, наскоро ми свърши старият вариант. И до сега никога не съм знаела че има 2 варианта . Коя е "професионалната" ?
Вчера отново използвах блондинската серия на Керастаз Ш Б и Термото - отново страхотен резултат.
Да не би да е салонния сет - https://www.ebay.de/itm/KERASTASE-Chronologiste-Coffret-Gift-Box … ask-/112919264979

Точно тя е - води се професионалната им, а другата е за домашни условия.


Серума за сешоар на Алтерна, за който писах е точно това - термозащита при издухване със сешоар, като действието му е насочено към по-лесното, по-бързото изсушаване и добрия вид на прическата, без да е точно стилизиращо. Затова казах, че момичетата, които се сушат със сешоар ще го харесат. Е, пак е нещо индивидуално, де Simple Smile

Моята коса ме шашна онзи ден Simple Smile Измих с Генезис - Ш+М+термо крема. Нищо друго. Косата я оставих да изсъхне сама на слънце и малко вятър. Стана рошава, суха и твърда - страшна работа. Реших да я измия като се върнем в София, че бяхме в Гърция, а там водата ми е различна, но на другия ден косата омекнала, подредена, плътна и с обем. Има още малко сухота - най-вече към края, но е направо преобразена след едно спане. Днес е още по-добре. Човек да се чуди как да й угоди Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

Здравейте,
Тъй като на последък доста от нас се интересуват от продукти против косопад, бихте ли казали при тях отново ли има протеинови и хидратиращи и цялата серия ли трябва да се ползва от определена марка или може да се комбинира с продуйти, които обикновено използваме. Просто не така и не успях да се науча кой продукт е протеин и кой е хидратиращ, а сега определено се нуждая от нещо против косопад.

Дори и при тях има разлика и няма такова нещо като - всички са протеинови или всички са хидратиращи.
Например на Алтерна Clinical шампоана е протеинов. https://www.arlen.bg/product/1498/shampoan-protiv-kosopad-i-za-r … hampoo-250ml.html
На Филип Кингсли  например продуктите против косопад са хидратиращи.

# 741
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
Магнолия, наблягай на съня. Simple Smile Явно върши чудеса и с косата??? Simple Smile

# 742
  • Мнения: 1 767
Благодаря за мненията, в край сметка взех Парлукс адванс.

# 743
  • Мнения: 31 341
Благодаря за мненията, в край сметка взех Парлукс адванс.
Най-доброто решение. Честит! Повече не ми се вярва да смениш марката.

# 744
  • София
  • Мнения: 1 749
Искам да ви попитам според вас какъв е срокът на годност на един неотварян продукт от типа на шампоан, балсам или маска?

На шишетата пише обикновенно 12 или 18 месеца след отваряне и друга дата няма.

Тъй като си поръчах intense hydrator на Joico но виждам че е старата опаковка (нали от няколко месеца джойко са с нови опаковки).
Изпратих запитване към онлайн магазина и ми казаха че срока е 18 месеца след отваряне и друг срок няма.

# 745
  • Мнения: 47
Благодаря за мненията, в край сметка взех Парлукс адванс.

Честито! Аз съм много доволна от моя Парлукс.

# 746
  • Мнения: 3 655
prinzesata,
Благодаря за насоката - спазих 1:1 препоръката ти. Стана без проблем. Корените са ок, може би една идея по-различен нюанс, сложих капка от тониращ шампоан преди отмиването на боята от страх от оранжево. Не знам дали е повлияло, но нямам нежелани отблясъци.

Искам още веднъж да похваля ампулите на permesse - при мен действат много добре и ги вкарвам задължително.

sunnily27,
Neuma са наистина с топ състав обикновено, без скрити изненади. Искам да взема същата грижа за моя близка, която винаги търси обем. Би ли могла да снимаш състава и да пуснеш снимка на разфасовката, моля?

# 747
  • Мнения: 550
Сега като прочетох коментарите за сешоар се замислих, дали при мен проблема с изтощената коса не е и заради него. В смисъл професионален е уж, но косата ми е тънка и може би и идва прекалено силен ..

# 748
  • Мнения: 2 450
какъв е срокът на годност на един неотварян продукт от типа на шампоан, балсам или маска?
3-4 години,ако наистина не е отварян.Иначе 2 години без проблем

Marble зависи на каква температура сушиш.Дали е слаб или силен няма значение.
Още не са измислили сешоар 10-20000 вата,да ти разкъсва косъма във въздуха,така че,нямаш грижи

# 749
  • София
  • Мнения: 3 271
Сешоарът е доста важен, ако се суши често и най-вече ако се оформя косата с него. Ако се използва за да се духне леко косата със хладна струя - тогава ок, но ако сушиш косата за да я оформиш с четка например, има голямо значение.
Парлукс е топ и за мен за домашна грижа, защото е лек и удобин, освен другите му хубавини.

iv.elina  абе трудно се набляга при мен на сън Simple Smile ама вярно е много важен. И с други продукти ми се е случвало подобрение на косата на втория ден, последно след терапията на Ланза, която Принцесата  определя като смърдел Simple Smile На мен ми направи първата стъпка косата като тел, обаче това хидратиращо мляко..., ау какъв омекотяващ разкош е... просто нямам думи. Да си призная как го използвах веднъж - след шампоан и маска протеинови сложих на подсушена с кърпа коса съвсем мъничко... веднага омекоти, разплете чудесно и стана косата супер гладка, а като изсъхна беше плътна, но не твърда, а хем косата ми тогава имаше нужда от хидратация. Понеже приятелка ми даде да пробвам терапията, сега се замислих как да се снабдя с тази прекрасна втора стъпка на терапията. Явно ще трябва да се купува и тя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт