Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 34

  • 36 328
  • 758
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 872
Дано февруари би се сбъдне мечтата за бебе! Аз също чакам заповедта от заседанието през декември, а ако всичко е наред с ТСХ-то, ще трябва да започнем стимулация началото на февруари... Стискам палци заповедта да дойде дотогава, ако ли не ще моля Док да започнем и после да му я давам, за да не губим месеца 😀

На мен ми обясниха, че не става. Заповедта влиза в сила от получаването и.

# 601
  • Мнения: 199
Здравейте, при не оплодени извадени яйцеклетки, значи ли, че опитът от фонда отпада?
Мога ли да платя за пункция и оплождане наново за да продължим до края на този опит?
Благодаря.

# 602
  • Мнения: 433
Момичета, днес някоя получи ли си заповедта?

# 603
  • Мнения: 872
Момичета, днес някоя получи ли си заповедта?

Аз не. Дори известие нямам, а след мен има още 69 номера!!

# 604
  • Мнения: 544
Аз съм 55109 и все още заповедта не е дошла. Казвам номера си, за да се ориентирате докъде са стигнали!

# 605
  • София
  • Мнения: 14
Днес получих СМС да очаквам пратка. За съжаление в профила ми в Еконт не излиза нищо, нито имам имейл. Аз съм номер 54896, ако това има някакво значение при изпращането на заповедите. Успех и дано всички получим заповедите си по - скоро!

# 606
  • Мнения: 872
Днес получих СМС да очаквам пратка. За съжаление в профила ми в Еконт не излиза нищо, нито имам имейл. Аз съм номер 54896, ако това има някакво значение при изпращането на заповедите. Успех и дано всички получим заповедите си по - скоро!

Има значение! По ред на номерата ги изпращат! Лично ми го казаха.

# 607
  • Мнения: 544
Днес получих СМС да очаквам пратка. За съжаление в профила ми в Еконт не излиза нищо, нито имам имейл. Аз съм номер 54896, ако това има някакво значение при изпращането на заповедите. Успех и дано всички получим заповедите си по - скоро!

Има значение! По ред на номерата ги изпращат! Лично ми го казаха.
До края на седмицата мисля, че всички трябва да си получат заповедите Simple Smile

# 608
  • Мнения: 872
Днес получих СМС да очаквам пратка. За съжаление в профила ми в Еконт не излиза нищо, нито имам имейл. Аз съм номер 54896, ако това има някакво значение при изпращането на заповедите. Успех и дано всички получим заповедите си по - скоро!

Има значение! По ред на номерата ги изпращат! Лично ми го казаха.
До края на седмицата мисля, че всички трябва да си получат заповедите Simple Smile


Дано!:four_leaf_clover:

# 609
  • Мнения: 1 290
Момичета, сега звънях и ми казаха, че до края на седмицата ще се обнови сайта (ще обработят всички протоколи). Това значи, че всички чакащи ще си получат вероятно тази седмица заповедите, а ние от следващите номера след 55188 ще преминем на "издадена заповед" и ще чакаме до десет дни след рефреша да си получим и нашите. Дано стане така, че аз ще рискувам и ще бия блокираща за моя сметка и ще чакам заповед за стимулацията. Дано!

# 610
  • Мнения: 3
Момичета, сега звънях и ми казаха, че до края на седмицата ще се обнови сайта (ще обработят всички протоколи). Това значи, че всички чакащи ще си получат вероятно тази седмица заповедите, а ние от следващите номера след 55188 ще преминем на "издадена заповед" и ще чакаме до десет дни след рефреша да си получим и нашите. Дано стане така, че аз ще рискувам и ще бия блокираща за моя сметка и ще чакам заповед за стимулацията. Дано!
Дано наистина да е така, че иначе ще изпусна февруари, а никак не ми се иска 😒

# 611
  • Мнения: 433
Аз все още се моля да не изпусна януари...

# 612
  • Мнения: 1 290
Предполагам, че ще обработят всички подадени преди 8-ми януари.

# 613
  • Мнения: 433
Някоя днес получила смс или заповед да се ориентираме до кой номер стигнаха?

# 614
  • Мнения: 872
Някоя днес получила смс или заповед да се ориентираме до кой номер стигнаха?

Аз още не. Вече съвсем избеснях.

Общи условия

Активация на акаунт