Той не ме желае

  • 21 444
  • 335
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 979
Сега съм в ситуация в която трябва да избера кое ще е най добро не само за мен, а и за децата ми..
(но по дяволите толкова много го обичам)
Наистина бих искала да опитам да си запазя семейството.
Но в същото време толкова ми е трудно да преглътна това което той направи и то точно с тази парантия.

Памела, върни се и прочети всичките си постове и това, което си описала.
Обичаш мъжа, който е бил преди години.Съзнанието те връща в хубавите ви години.И се надяваш той пак да стане същия.
Хубавото е, че казваш "да избера". Намери ли решение ако решиш да се разделите?

# 256
  • Мнения: 9
Сега съм в ситуация в която трябва да избера кое ще е най добро не само за мен, а и за децата ми..
(но по дяволите толкова много го обичам)
Наистина бих искала да опитам да си запазя семейството.
Но в същото време толкова ми е трудно да преглътна това което той направи и то точно с тази парантия.

Памела, върни се и прочети всичките си постове и това, което си описала.
Обичаш мъжа, който е бил преди години.Съзнанието те връща в хубавите ви години.И се надяваш той пак да стане същия.
Хубавото е, че казваш "да избера". Намери ли решение ако решиш да се разделите?
Не съм намерила решение

# 257
  • Мнения: 4 979
Съхрани себе си.
Глупаво е,като съвет.Когато си в бурята на емоциите .
Но колкото можеш се изолирай от случващото се.
Не каза какво е отношението му след като истината лъсна.

# 258
  • Мнения: 9
Съхрани себе си.
Глупаво е,като съвет.Когато си в бурята на емоциите .
Но колкото можеш се изолирай от случващото се.
Не каза какво е отношението му след като истината лъсна.

Много различно ту се държи като преди ту се държи много грубо

# 259
  • Мнения: 4 979
Не знам какъв съвет да ти дам.
Ако можеше поне временно да се разделите и да го игнорираш изяснявайки за себе си..е различно.
В случая, може би ако можеш да пазиш самообладание. Любезни съквартирантски отношения,насочвайки цялата енергия кън децата си..
Колкото повече се стремиш да привлечеш внимание, толкова по-досадна ще си. Така мисля аз..

# 260
  • Мнения: 9
Не знам какъв съвет да ти дам.
Ако можеше поне временно да се разделите и да го игнорираш изяснявайки за себе си..е различно.
В случая, може би ако можеш да пазиш самообладание. Любезни съквартирантски отношения,насочвайки цялата енергия кън децата си..
Колкото повече се стремиш да привлечеш внимание, толкова по-досадна ще си. Така мисля аз..
Аз си мисля, че колкото повече го отбягвам толкова повече той ще насочва ума си при другата..

# 261
  • Мнения: 4 979
Да ти кажа точно обратното е Simple Smile
Не винаги де..
Но най-сигурния начин да отблъснеш е търсейки вниманието му

# 262
  • Мнения: 9
Да ти кажа точно обратното е Simple Smile
Не винаги де..
Но най-сигурния начин да отблъснеш е търсейки вниманието му
Дали?
Наистина бих искала да получа съвет как да се държа с него.
Защото от вътре съм разбита..

# 263
  • Мнения: 4 979
Знам..
Но не можеш да получиш нещо, което някой не изпитва или не иска да даде.
Когато ми се случи на мен се сетих за моменти минали, когато аз съм изпитвала интерес,желание към друг мъж, а този който ме е желал,обичал се е опитвал да ме върне. Не е приятно.
Болеше, обичах много, но любовта е взаимност. Уважавай се.

# 264
  • Мнения: 9
Знам..
Но не можеш да получиш нещо, което някой не изпитва или не иска да даде.
Когато ми се случи на мен се сетих за моменти минали, когато аз съм изпитвала интерес,желание към друг мъж, а този който ме е желал,обичал се е опитвал да ме върне. Не е приятно.
Болеше, обичах много, но любовта е взаимност. Уважавай се.
Изпитвам толкова гняв към него когато е близо до мен, че не мога да се прикривам колко зле се чувствам.
Когато е на работа, а аз съм с децата се сещам за хубавите ни моменти.
Не мога да опиша чувствата които изпитвам

# 265
  • Мнения: 83
Pamelaaa , всичко това ми се е случвало преди 20г.Тогава бях на 20+  и с 2 малки деца като теб и в абсолютно същата позиция.Всичко премина обаче,той се отказа от нея на момента.Аз поисках развод,а той ми се молеше да остана с него.Не му обръщах изобщо внимание,все едно не съществуваше,не му говорех,не правех нищо за него.След около 2м го накарах и да ме ревнува.
Мисля,че ако те уважава ,ще избере теб

# 266
  • Мнения: 4 979
Яд ме е и на майка ти,ако си и описала цялата ситуация .
При нас се наложи да живеем месец заедно.През цялото време си налагах самоконтрол.И никак не беше лесно, защото беше лавина от емоции.Но аз знаех, че е временно.

# 267
  • Мнения: 120

След около 2м го накарах и да ме ревнува.


Само че нейният хубавец доколкото си спомням от по-напред в темата я беше заплашил, че ще я намлати, ако тръгне по чуждо.

# 268
  • Мнения: 206
Много различно ту се държи като преди ту се държи много грубо
[/quote]
Като преди означава ли безразлично или с подигравки,в смисъл ту се държи гадно ту грубо ,така ли? За раздяла говорихте ли?

# 269
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
Когато си стъпиш на краката, напусни го. Иначе е мъка и за двамата.

Общи условия

Активация на акаунт