Целулит - 11 тема

  • 69 075
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 361
Didi_Bidi, и аз съм тотален фен на Filorga по принцип, но не съм ползвала техни продукти против целулит. Ще ми е интересно да споделяш впечатления и занапред.

# 301
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Didi_Bidi, и аз съм тотален фен на Filorga по принцип, но не съм ползвала техни продукти против целулит. Ще ми е интересно да споделяш впечатления и занапред.
Ще споделя, но аз упорито и други неща правя и ако даде резултат май няма да знам от кое е. На Дермосоника още не съм отишла за 5та процедура, все ми е натоварен графикът, но гледам да следвам нещата от оная книга. Само искам да помоля да ми препоръчате конкретни вендузи, че гледах някви в алиекспрес и не смея да поръчам от там.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 3 038
От магазин Самоздрав са точно за целта.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 3 251
От магазин Самоздрав са точно за целта.
Гледам че са доста видове.Плюс че има и антицелулитни масажори. Има ли значение кой от всичките?

# 304
  • Варна
  • Мнения: 3 038
Тези

# 305
  • Мнения: 7
мандаринка, благодаря, че даваш подробна обратна връзка! Аз се чудя межсу Венус и Вела шейп III. Второто е доооста скъпичко и ако реша да го пробвам ми се щеше да срещна някакво по-смислено мнение/я. Би било добре да се описва и видът целулит, състояние, фигура, килограми.
Исках да питам през колко време правите Венуса?

Бих добавила още един добър апарат Accent Prime.

# 306
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
От магазин Самоздрав са точно за целта.
Гледам че са доста видове.Плюс че има и антицелулитни масажори. Има ли значение кой от всичките?

Тези

# 307
  • Мнения: 62
Здравейте, момичета, давам обратна връзка след колебанията ми какво да предприема за моя добре отгледан целулит, комбиниран с брич, колена и отпусната кожа.
Ходих в Beauty point, оказа се, че говоря с Мария (а не с Деси), но момичето ме спечели някак. Обикновено се доверявам на интуицията си за хора специално, тя рядко ме подвежда. 
Обсъдихме положението и приоритетите ми - брич от първостепенно значение, колена (моите са широки и плътни) и общо стягане на краката. Обсъдихме и колебанието ми - мезотерапия vs venus legacy vs BTL Спряхме се на венус-а, 10 процедури на бедра отпред и отзад - имаше такава оферта за момента. Уговорката е, че след петата процедура ще мерим резултати и ще преценим дали коленете са стигнали приемлив вид и следващите 5 процедури да са бедра - отзад и седалище, но се съмнявам.
Минаха 3 процедури и виждам ефект по общото стягане на кожата - някак се оформи по-добре извивката над коляното и мускула. Не мога да кажа, че виждам ясен резултат по намаляване на обиколки, но знам, че е рано и не меря засега. На първата процедура ме изненада колко трудно, всъщност, се понася тази температура от 43-44 градуса, която уж е малко по-висока от телесната. На моменти я усещам като зверско парене, но издържам, защото главата на апарата се мести постоянно. След първите две процедури нямах някакви остатъчни ефекти - малко зачервени крака, които до края на деня се успокоиха, но след вчерашната (трета) процедура усещам краката си чувствителни и имам и една синина. Нищо по-различно не се случи по време на самата процедура, но кожара реагира повече от предишните пъти.
След петата процедура ще мерим обиколки и ще споделя резултат.

Здравей, Мандаринка!

И аз ходя там при Мария на Венус, вече 4 процедури минаха (от общо 10 дупе и бедра отзад) и има леко заглаждане Simple Smile Засега съм доволна, пък да видим.

И мен страшно много ме боли, пари, даже гъделичка, но се опитвам да издържам. Понякога я моля малко да намали градусите на 42, защото не мога. Имам и аз зачервяване след процедурата, което до вечерта е отшумяло, но пък синини не забелязвам. То си е до кожа сигурно.

Като цяло съм супер доволна от това студио, от Мария (само при нея съм ходила до момента и на Венус, и на лазерна епилация) и съм щастлива, че попаднах на това място.

Успех в борбата!

# 308
  • София
  • Мнения: 1 709
Само аз не забелязвам никаква промяна след 12 процедури велашейп 🙁 Правя само седалище, отделя по 10 минути от всяка страна... Апаратуът е вела 1... Дадох си парите на вятъра!

# 309
  • Варна
  • Мнения: 3 038
Ох, момичета, много съжалявам , че нямате резултат..пробвайте ръчни, наистина! А колко платите за лекото заглаждане с Венус за 10 процедури?

# 310
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Само аз не забелязвам никаква промяна след 12 процедури велашейп 🙁 Правя само седалище, отделя по 10 минути от всяка страна... Апаратуът е вела 1... Дадох си парите на вятъра!

10 минути не е ли много малко?!?!?

# 311
  • София
  • Мнения: 1 709
И аз имам спомен, че преди години повече траеше процедурата, но как да направя забележка... не ми е удобно... пък и всички са толкова обидчиви!

# 312
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Аз когато съм ходила - беше 1 час, от които има време за събличане и обличане и поне 40 мин е самата процедура. За Венуса са нужни 30 мин на зона - за хубав ефект.

# 313
  • София
  • Мнения: 3 054
И аз имам спомен, че преди години повече траеше процедурата, но как да направя забележка... не ми е удобно... пък и всички са толкова обидчиви!
Извинявай, но с това не мога да се съглася. Ясно е, че има прекалено капризни клиенти, има такива, които искат всичко да им бъде обяснено в прекалени детайли, има нахални, досадни, егоцентрични, груби, невъзпитани. Никой не иска да бъде причислен към някоя от горните групи. Но и прекалено свенливи и отстъпчиви не трябва да бъдем. Плащаме за нещо и най-малкото трябва да споделим притесненията си (вежливо, естествено) все пак целим някакъв резултат. Ако е нереалистичен, ще ни бъде обяснено, ама не е редно да е никакъв.
Поръчах си вендузи (от самоздрав), пристигнаха. Гледах как се работи с тях, да не сбъркам нещо в движенията. Сега остава и олио да си купя и мога да подкрепя горкото момиче, което се натовари с борбата с моя целулит, с малко домашни масажи Joy

# 314
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Най-важното е - как ги "захапваш" или по-точно къде - на по-грубо място и след това да не спираш да движиш. Отлепяш вендузата в движение. Иначе - всека грешка е синка.

Общи условия

Активация на акаунт