Лято в Албена 2020 г.! - 3

  • 40 762
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Белгия
  • Мнения: 301
А хора има, даже има височайшо политическо присъствие в момента.

Ангелкова ли? Даваха по ТВ наскоро потресената ѝ физиономия Joy
Не,  друг човек:). И още един видяхме сега.
На вечеря: лаврак, патешко, меса в рула с разни пълнежи. Може да има подобрение.

Спирам с моите доклади, да не досаждам. Ако някой има въпроси за Маритим, да ми пише.

Последна редакция: пт, 21 авг 2020, 20:13 от mik123

# 61
  • Мнения: 1 348
А хора има, даже има височайшо политическо присъствие в момента.

Ангелкова ли? Даваха по ТВ наскоро потресената ѝ физиономия Joy
Не,  друг човек:). И още един видяхме сега.
Е кои са толкова тия хора? Спокойно, няма специално да се направим резервация, за да се срещнем с тях Joy

# 62
  • Мнения: 2 821
Скрит текст:
А хора има, даже има височайшо политическо присъствие в момента.

Ангелкова ли? Даваха по ТВ наскоро потресената ѝ физиономия Joy
Не,  друг човек:). И още един видяхме сега.
Е кои са толкова тия хора? Спокойно, няма специално да се направим резервация, за да се срещнем с тях Joy
[/quote]

Пък и като се има предвид качеството на нашите политически индивиди, едва ли  е голям пропуск ако не ги срещнем лично...

# 63
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Работи ли пощата в Албена?

# 64
  • Мнения: 143
Пощата работи, но след 9:30...и кой знае до кога - нищо общо с работното време

# 65
  • Мнения: 1 015
Албена са пуснали ранните записвания за 2021г. Отново първите 50 резервации са с 50% отстъпка.

# 66
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Да, намерих го.
Май няма да има условие за брой нощувки.

# 67
  • Мнения: 2 041
При ситуацията в момента не бих платила 1 година предварително.
И после да ми дават ваучери или с месеци да си чакам парите....

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
НА Албена сме вече, от вчера, В Ралица акваклуб вили. За вилите - много са хубави, две спални, едната с две отделни легла, другата с едно цяло, и холче, във всяка стая има телевизор - Филипс, във сяка стая има гардероб, всяка стая има тераса - 3 на бр. Новичко е и приятно, в хола има диван разтегаем, хладилник голям, мирквълнова фурна. До тук с приятните изненади. А, понеже съм платила януари, имах ябълков сок, вода и вино комплимент. Хора-много. Храна - не е лоша, но не мога да кажа, че е нещо повече от нормална. Закуската днес беше хубава. Но навалица адска става. Има много руснаци ли са, украинци ли, ама много, и то деца, и изпреварват, бутат се, ужас на кафемашината опашка, албенския сок свършва и не се зарежда. Може би липсва персонал,не знам. Сипваш си сам, с изключение на сладките неща и плодовете. Ама там са сложили една украинка, която не знае български и е весело. Истината е, че всяка година идваме на Албена за 2-3 дни и ни е ок, но тази за 8 ще ни дойде криво. Просто сравнението с Дюни е неизбежно и не в полза на Албена. Само за 2 човека или плюс едно две деца Дюни е без конкуренция. Къщичките на Албена обаче са по-удобни. Но, в Албена платих 2100 лв за 8 нощувки, плюс 70 лв паркинг. За същото щях да платя 3600 лв в Дюни, и то щото сме с други хора и пишем едното дете при тях. Не е безплатно, пак плащаме, ама поне ни настаняват в къщичка, иначе не може трябва да се вземат 2 стаи. Така или иначе не мога да кажа, че е лошо, зелено е, приятно, просто персонал няма според мен. А приорити клуб картата пък още ще ме тегли към Албена.

# 69
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Тези русначета или украинчета дойдоха в четвъртък явно,  веднага се усети присъствието им по пътеките между вилите.

# 70
  • Мнения: 418
Знае ли някой дали в делукс стаите на Ралица Супериор има хладилник? В стандартните и в К сектор знам, че няма.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 180
Има

# 72
  • Мнения: 38
Това ни е третата ваканция в Албена за последните 4 години и определено тази година не ме грабват засега. Били сме в Орхидеите, Боряна, а тази година решихме в Калиакра Бийч. Еми миналата година в Боряна повече ми допадна, и за по-малко пари при това. Вярно, че стаята тук е по-просторна и е с една идея по-луксозно, но честно казано не си заслужава разликата в парите. Може да се дължи и на ковид обстановката. Резервирахме януари през сайта на Албена, но нямахме нито готова карта, нито обещаното по-специално посрещане в стаята. Вече няколко дни си чакаме плодовете и виното в стаята. В ресторанта, на басейна и на плажа е пълно с оси. Такова нещо не помня предходните години. Сокът от ананас е жълта вода с аромат на ананас. Сокът от вишни има вкус на вкиснало. А за нон-стоп лепнещия под в ресторанта няма да коментирам. Десертите се повтарят през ден. За щастие поне основните храни са вкусни и децата си ги хапват. Освен красивата гледка от стаята, нищо друго не впечатлява за съжаление Sad Догодина най-вероятно ще се насочим другаде въпреки картата с отстъпка, която обещаха.

# 73
  • Мнения: 22
Албена са пуснали ранните записвания за 2021г. Отново първите 50 резервации са с 50% отстъпка.

Как се разбира кога е активна тази отстъпка? Правят промени в резервационната система ли?

# 74
  • Мнения: 435
Даваха ли кърпи за плажа в Албена?

Общи условия

Активация на акаунт