Лято в Албена 2020 г.! - 3

  • 40 461
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Други курорти имат оферти за Нова година, Албена не.
За мен не само лято 2021г ще е същото, ами гласят и следващите лета. За Австралия гласят страшен сценарий.

# 256
  • София
  • Мнения: 11 463
Други курорти имат оферти за Нова година, Албена не.
За мен не само лято 2021г ще е същото, ами гласят и следващите лета. За Австралия гласят страшен сценарий.
Какъв бре, Русалчик?

# 257
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
В Австралия границите са затворени за доста време напред, почтиникой не може да напусне страната, границите между щатите също са затворени напълно, ваксинацията е задължителна за всички, гласят ги веднага като вземат ваксината да я поставят наред, разширили саправомощията на полицията и може да арестува всеки заподозрян в организиране или участие в протести. Там има много репресивни мерки. Ако дори излезе отрицателен тест имат право да ви изолират , а ако откажете го правят със сила. 
Ще оспамя темата, но ето и малко информация.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10160114175569097&set=a … 10150132729764097

# 258
  • Русе
  • Мнения: 676
Албена едва ли ще имат Новогодишна оферта според мен тази година. Като гледам цените по останалите летни и зимни курорти ми се завива свят. Как може да на правят такива оферти при положение, че много малко хора ще рискуват изобщо да предплатят особенно на ранни записвания!

# 259
  • Мнения: 1 348
Рекламират продажба на карта Priority, но не успявам да видя на каква цена. Стана ми любопитно. Аз я притежавам "по право" 😁


95 лв. с валидност 1 година 😲😲😲

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 17:49 от AnMary

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Е кой ще даде толкова много пари и то само за година? Тази, която ни дадоха тази година е за 5 години. Поне сегашната да беше за повече, 100 лева не може да си ги избие човек и да е на далавера, за да има смисъл. Луди хора!

# 261
  • Русе
  • Мнения: 676
В менюто има опция и за 4 години на същата цена.

# 262
  • Мнения: 1 348
В менюто има опция и за 4 години на същата цена.
Това аз не го виждам. Аз виждам само за 1 година за 95 лв.
Но какъв е смисълът да бъдат на една цена нещо не схващам.....

# 263
  • Русе
  • Мнения: 676
В менюто има опция и за 4 години на същата цена.
Това аз не го виждам. Аз виждам само за 1 година за 95 лв.
Но какъв е смисълът да бъдат на една цена нещо не схващам.....
Картата се издава на титуляра на резервацията и не може да се преотдава или наследява. Важи за двама възрастни и деца до 12 година. Картите могат да се закупят за 1 до 4 години и се активират в деня на покупката. Неотменна част от картата са Общите условия за резервация и престой в туристическите отдели на Албена Груп.

Когато си влезете в профила, ако нямате карта Ви дава опция да си закупите, когато ви излезе прозореца има падащо меню от което избирате за 1,2,3 или 4 години искате да важи. Аз го проиграх и като отбележа за 4 години цената остава същата. Опитайте и Вие и за мен няма логика, но е така.

# 264
# 265
  • Русе
  • Мнения: 1 767
Привет. Ако някой се интересува - Черен Петък на albena.bg от 8ч. на 23.11
Миналата година резервирах така. Тази мисля да пропусна.

# 266
  • Мнения: 1 348
Привет. Ако някой се интересува - Черен Петък на albena.bg от 8ч. на 23.11
Миналата година резервирах така. Тази мисля да пропусна.
Припомни, моля те, какво беше намалението миналата година, че не помня.

# 267
  • БГ
  • Мнения: 1 160
Привет. Ако някой се интересува - Черен Петък на albena.bg от 8ч. на 23.11
Миналата година резервирах така. Тази мисля да пропусна.
Припомни, моля те, какво беше намалението миналата година, че не помня.

Снимката е моя, от миналата година. Wink

# 268
  • София
  • Мнения: 11 463
Мда, не всички хотели обаче ще са включени и тази година в "петъка" на намаленията ....

# 269
  • Мнения: 1 348
А дали нямаше ограничение в и периодите? Това намаление за цялото лято ли важеше?
Търся си вариант за ранно море, но се чудя юни в Албена морето не е ли студено.

Общи условия

Активация на акаунт