Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лято в Албена 2020 г.! - 3

• 19 871
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
А дали нямаше ограничение в и периодите? Това намаление за цялото лято ли важеше?
Търся си вариант за ранно море, но се чудя юни в Албена морето не е ли студено.
Много е студено. Аз тази година си преместих резервацията от август за юни, за да е по-спокойно. Нито веднъж не влязох във водата, ММ също. Добре, че бяхме в стая с басейн, не че той беше много по топъл 😒

# 271
  • София
А дали нямаше ограничение в и периодите? Това намаление за цялото лято ли важеше?
Търся си вариант за ранно море, но се чудя юни в Албена морето не е ли студено.
Много е студено. Аз тази година си преместих резервацията от август за юни, за да е по-спокойно. Нито веднъж не влязох във водата, ММ също. Добре, че бяхме в стая с басейн, не че той беше много по топъл 😒
Тази година юни си беше много студен! Били сме 2013 юни - беше жега, водата - топла. Не е ясно как ще е 2021...

# 272
Да, 2013 бяхме на меден месец през юни Simple Smile Верно, че беше в Гърция, но беше чудно.
Година с година не си прилича. Но като цяло, не бих рискувала повече да ходя в Албена през юни..

# 273
Голяма промоция 🤣
https://albena.bg/bg/oferti/black-friday-albena-2020-nai-dobrite-oferti-za-albena
Към намалените цени за ранни записвания, които си бяха валидни и вчера, са добавили символични, според мен, подаръци.

# 274
  • В.Търново
Влязох от любопитство да видя. Ами то тези отстъпки си бяха и преди Черния петък.

# 275
  • Русе
Привет. Ако някой се интересува - Черен Петък на albena.bg от 8ч. на 23.11
Миналата година резервирах така. Тази мисля да пропусна.
Припомни, моля те, какво беше намалението миналата година, че не помня.

Тогава резервирахме в Ралица Супериор с 30% отстъпка.
Влязох и аз от любопитство да видя. За Калиакра бийч ми искат 4000 лв. за 5 нощувки в апартамент. Joy
Двойна стандартна стая - 2004 лева. Това сме 3+1, защото голямата ми дъщеря пред януари ще навърши 12. Да си гледат работата. Бонус - 2 часа ползване на тенис корт без оборудване.

# 276
  • В.Търново
Голям бонус. Grinning
Да, скъпо ми се видя, въпреки отстъпките.

# 277
Е, албенци с трици маймуни тръгнали да ловят...

# 278
Аз им пожелавам и 2021г да не видят чужденци. (evil)

# 279
  • В.Търново
Така ще бъде. Пак ще отворят само половината хотели.

# 280
  • София
Така ще бъде. Пак ще отворят само половината хотели.
Мислиш ли, Русалка? Не ми се вярва, според мен повече ще отворят. Особено, западняците - те ще са ваксинирани по-голямата част (нали започват от лекари и пенсионери и то още декември тая година, до юни-юли може бая пенсионери да са ваксинирали). Сега зависи какви са изискванията - ти, ако имаш ваксина е хубаво около теб да има хора, които: а)също са ваксинирани (българите значително ще изостанем в тоя процес), б) хора с отрицателен писиар, направен до еди колко часа преди да влязат в комплекса, и в) хора с антитела, доазани с кръвен тест не по-стар от да речем седмица преди влизане в комплекса.
Та...знае ли се - не се ли знае кое как ще бъде организирано....
Нали сме наясно, че пред перспективата чужди туристи - немци, англичани, да ти запълнят 65% от хотелите, курортът няма да се посвени да постави горните условия към всички Бг туристи, в името на сигурността на чуждестранните, ваксинирани туристи. Да, те ще са с имунизационен паспорт. Англия вече се обмисля въвеждането на такъв паспорт.

# 281
  • до морето
Затова си заслужаваме дереджето. Сега затаете дъх, чужденци ще има.

# 282
  • В.Търново
Затова си заслужаваме дереджето. Сега затаете дъх, чужденци ще има.
Защо да си го заслужаваме?
Албена от алчност се самозабравиха. Трябва да слязат малко на земята.

# 283
  • до морето
Тук визирах единствено манталитета. Колкото и да е прав човек, от подобно пожелание просто няма нужда.

Общи условия

Активация на акаунт