Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лято в Албена 2020 г.! - 3

• 17 036
  • 258
  •   3
Отговори
# 255
  • В.Търново
Други курорти имат оферти за Нова година, Албена не.
За мен не само лято 2021г ще е същото, ами гласят и следващите лета. За Австралия гласят страшен сценарий.

# 256
  • София
Други курорти имат оферти за Нова година, Албена не.
За мен не само лято 2021г ще е същото, ами гласят и следващите лета. За Австралия гласят страшен сценарий.
Какъв бре, Русалчик?

# 257
  • В.Търново
В Австралия границите са затворени за доста време напред, почтиникой не може да напусне страната, границите между щатите също са затворени напълно, ваксинацията е задължителна за всички, гласят ги веднага като вземат ваксината да я поставят наред, разширили саправомощията на полицията и може да арестува всеки заподозрян в организиране или участие в протести. Там има много репресивни мерки. Ако дори излезе отрицателен тест имат право да ви изолират , а ако откажете го правят със сила. 
Ще оспамя темата, но ето и малко информация.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10160114175569097&set=a … 10150132729764097

# 258
  • Русе
Албена едва ли ще имат Новогодишна оферта според мен тази година. Като гледам цените по останалите летни и зимни курорти ми се завива свят. Как може да на правят такива оферти при положение, че много малко хора ще рискуват изобщо да предплатят особенно на ранни записвания!

Общи условия

Активация на акаунт